SeyahatYol tarifi

Brezilya, Rio de Janeiro. Rio Karnavalı

Uzak ve çok renkli Brezilya, Güney Amerika ülkesidir. Rio de Janeiro - Güney Amerika'nın bütün doğu kıyısında ikinci başkenti ve aynı zamanda en büyük spa tesisi olarak kabul edilir ülke, ana şehir. Adını anlamıyla "Ocak Nehri" olan Rusça olarak. Bu ay içinde, birçok yüzyıllar önce, ünlü kaşif Gaspar De Lemos böyle uzak kıyılarında indi. defne yüzün, o bir nehir olduğunu düşünüyorum. O zamandan beri, isim bölgeye sıkışmış ve yaz eğlenceli ve parlak renkler için küresel kriter haline gelmiştir.

Ne kadar uzakta Brezilya bizden

Rio de Janeiro - Rusya'da herhangi bir şehirden direkt uçmaz bir metropol. Bu nedenle, orada dinlenmek isteyen tüm en az bir nakli, hatta ikisini yapmak zorunda kalacaktır. Daha ekonomik bir seçenek yerli uçuşlarında birkaç saatte Rio uçağı Sao Paulo, içinde durdurmaktır. Bu gezi size sadece bir zaman fazladan bir saat sürer ve Maliye için en fazla 70 $ mal olacak. Ayrıca Miami aracılığıyla uçabilir, ancak bu durumda size ABD sınırdan geçeceğimi yanı sıra, vizeler ve diğer belgeler ile ilgili birçok nüansları yerleşmek zorunda kalacaktır. Ve tabii ki, bir ulus olarak Amerika ziyade Brezilya'da daha, uçuş hizmetleri için çok daha büyük bir ücret talep edecektir. Rio de Janeiro, paradoksal olarak, - Ucuza rahatlatacaktır ama bunu almak için şehir, önemli miktarda ödemek gerekiyor.

Visa ... ve Rio de Janeiro'ya seyahat etmek gerekli olup olmadığını?

yabancı ülkelere seyahat geçenlerde Rus turist çok daha erişilebilir son on yıl içinde daha başladığı için vize sorunu da artık çok keskin. Bugün, bu sadece bir ya da iki hafta boyunca dinlenmek bile almak gibi her eyalette varlık olabilir uzakta. Sen kağıtları, sertifika ve izinler kütlesinin Büyükelçiliği'ni sağlamalıdır ve ancak o zaman Işığın yeni Corner görmesini sağlayan bir uzun zamandır beklenen vize alabilirsiniz. Yerli yolculara Çok daha basit koşullar güneş Brezilya'yı sağlamıştır. Rio de Janeiro sadece otelde pasaport, dönüş bileti ve rezervasyon odalarının ispat varlığında ziyaret edilebilir. Sen 90 gün her altı ayda bu Devletin topraklarında kalabilirler.

Yıl boyunca güneşlenirken verir İklim

Rio de Janeiro'da Hava - hiç bitmez yaz severler için gerçek bir ara. Güneşli ve sıcak mevsimlerde arasında orada görülmez bir fark özellikle kadar, kış hem yaz hem de, her zaman vardır. metropol gezegenimizin güney yarımkürede yer aldığı için, kış her zaman yüksek sıcaklık göstergeleri ile karakterizedir ve yaz yerli serin akşamları ve taze okyanus esintisi memnun olduğunu. Ocak - Rio sıcak ay. 30 Yukarıda gündüz sıcaklığı yükselir, okyanus bölmesi 26-27 dereceye ısıtıldı. Böyle sıcağında kademeli düşüş Nisan ve Mayıs aylarında başlar ve yaz aylarında gündüz sıcaklıkları 27 santigrat düzeyini aşmayacaktır. Ayrıca yaz rüzgarda rüzgar sörfü için ideal, dalgalar oluşturan, buraya geliyor. İkinci nedeni budur Brezilya'nın başkenti Rio de Janeiro - - Bir şehir-tatil, mükemmel yılın herhangi bir zamanda rahatlamak için.

Biraz önce Rio de Janeiro geldiyse?

Yabancı bir şehirde olan her turist edecek, öyle ilk şey - otele elde etmektir. Sen toplu taşıma kullanabilirsiniz - yani, otobüs ile, onlar beş para etmez olduğunu burada çünkü. Bir salona almak için, sadece durdurmak için fişi ve sürücüyü çekmeye gerekir ve sormak yerde o düşüyorlar. Şehirde toplu taşıma çok rahat ve ücret sadece saçmalıktır. Otobüsler çok dar sokaklar dahil olmak üzere şehrin hemen hemen tüm alanlarını, üzerinde çalışan ve genellikle onlara gerçekleşmesi için uzun süre beklemek olduğunu. Ayrıca, Brezilya kaplıca başkenti Rio de Janeiro tam özel taksi. Çabuk ve rüzgar sürücüsü ile otele fırçalamak ve ona bir ipucu bırakırsanız son derece minnettar olacaktır. Restoranda olarak, metrenin üzerindeki miktarın yüzde onunu çıkarma ve sürücüye verin.

Ağırlama Brezilya kaplıca sermayesini merkezleri

tüm gezginler için ayrı bir başlık oteller Rio de Janeiro muaftır. Brezilya, prensip olarak, ülke içinde sadece bir insanda dinlenmek için bir servet bırakmak gerekmez, pahalı değil. Bununla birlikte, geçici konaklama Rio maliyeti inanılmaz overpriced. en iyi otel kompleksleri hep eğlenceli ve gürültülü ünlü Copacabana Plajı'nın kıyısında inşa edildi. Böyle bir bölgede yaşayan, herhangi partileri kaçırmayın ve yeni tanıdıkları bir sürü yapmak mümkün olacak, tüm olayların bildirilecektir. Daha sessiz, ama dinlenmek için az pahalı ve lüks bir yer Ipanema sahili. İşte ABD, Avrupa ve bazı Rusların vatandaşları dinlenme tercih ediyoruz. Ayrıca kış aylarında, bütün otellerde oranları yeni yıl ve karnaval ile bağlantılı olarak birkaç kez artmış olduğu unutulmamalıdır.

Yerel mutfak ve özellikleri

Özel mutfak gelenekleri Rio de Janeiro (Brezilya) metropole ayrıca sahiptir. pek çok yemek fotoğrafları defalarca Ancak mavi ekranlarda önümüzde kendi tarifleri parladı ve hatta tadı bizim için büyük bir sır olarak kaldı. Güney Atlantik'te doğu kıyısına giderek, nihayet bütün bu zevk ve belki kendileri için pişirmeye öğrenebilirsiniz. Brezilya topraklarında yüzyıllar Afrika'dan köle sınır dışı için yılından bu yana, devlet, yerel Kızılderililerin gümrük tarafından tamamlanmaktadır Arap ve Avrupa geleneklerinin bir kalesi haline geldi. Bu nedenle, "ad" Rio fasulye, füme et, baharat ve diğer birçok bileşenden oluşur feijoada yemeğidir. Bu mucize şehirdeki herhangi bir restoranda mümkündür tadını çıkarın ve her yerde diğer lezzet farklı, benzersiz olacaktır.

Diğer gastronomik faydaları Rio

Doğu, Avrupa ve gelenekleri bir sentezini uygun eşsiz mutfağının yanı sıra yaban kabilelerin Amazon, burada da özel alkış yerli içecekler hak. Herhangi tatlı keyfinizi devam edecek çeşitli şaraplar bir depo, hem kuru, akşam yemeği için et için harika bir tamamlayıcı olacak ve tatlı, Muscat, - Resort ve çok sıcak Brezilyalı sermaye Rio de Janeiro. yerel mağazalarda satın alınabilir gibi bu içki sonra sıra restoranlarda servis edilmektedir. Brezilyalı kültüründe önemli bir yer basitçe ustaca burada demlendi kahve tutar. Onların lezzet asla unutmayacağım böylece insanlar bile tüm gelip plaj cafe, sen kokulu tanelerini yemek. Brezilya'da başka birinci sınıf bira hazırlanıyor unutmayın. Yerliler köpüklü ve tadı çok hoş bir ölçüsüdür Brama, içki, işaretlemek için tercih ediyorum. Eh, "alkolik simge" Rio ve Brezilya boyunca Cachaça'da olduğunu. Bu Meksika tekila karşılaştırılabilir yüksek hızlı içecek.

Turistik spa sermaye

Birkaç gün görmek ve sadece başarılı olmayacaktır bu şehrin sırlarını anlamak için. müzeler ve tarihi alanları ve binalar: Orada hemen hemen herşeyi kolonyal tarzda, ve eğlence için bir yer. Eğer gereken ilk şey - Rio de Janeiro, kartın bütün dolaşmak karar verirseniz. Portekizce olarak ve İngilizce, herhangi bir kiosk veya dükkanında yapabilirsiniz, onu al. Tipik olarak, yürüyüş bir kalabalık ile başlar Copacabana plajında, ayrıca bir kafe, disko ve oyun alanı ve dükkan ve hatta bir botanik bölge vardır. Geceleri, takı bitirme, baharatlar kadar her şeyi satın alabileceğiniz bir pazar var açılır. Eski şehirde şehrin ve ülkenin tarihini anlatmak heykel başyapıtları tarafından kuşatılan çok sömürge binaları, bulacaksınız. Şehir dışındaki favelly vardır - ev çoğunlukla yoksul insanların ve mafya Rio için vardır gecekondu. sıkıntı dan yüzyıllar boyunca bu kenti tutar olmuştur İsa, hiç, dağa tırmanmak için emin olun.

Yeni Yıl ve Karnaval - ülkenin ana olaylar

Neredeyse yeryüzündeki herkes Rio de Janeiro Yılbaşı şehir (Brezilya) neye benzediğini bilmiyor. Sokaklarda toplayarak burada gerçekleşir Karnaval, dünyadan sadece bütün metropol sakinleri, aynı zamanda turistler. Bunlar şimdiye kadar dünyada var olan en renkli ve gürültülü eylem en az bir bakış önceden buraya gel. Lent kurallarına göre, tatil başlangıcında onuruna, 40 gün önce Paskalya yapılması gerekiyor. et yemeye ve dansları zaman o etten, son gün zevklerine veda sembolü gibi görünüyor. Ancak, Rio Karnavalı her zaman iki tür önemli festivali birleştirmek sağlar Yılbaşı tarih ile birlikte olur. Bu şehirde, bu ulusal dansının kutlama günüdür - samba, ve tabii en iyi koreografi başarıları yanı sıra en eşsiz ve renkli kostümleri sergiliyor.

Ne tam olarak bu tatil oluyor?

başlamadan Aslında, kutlama için hazırlık birkaç gün başlar. Yerel koreograflar, aynı zamanda yabancıların sadece oluşmaktadır jüri, samba performansı sanatta iyi becerilerini göstermek dans gruplarını seçer. Sık ayrıca belirlenir tek kazanan Rio de Janeiro Karnavalı olan nihai içine almak. bunların uluslararası arenada ülkelerini temsil söylenebilir Ancak, nihai olan tüm bu dansçılar, aslında, en iyi olarak kabul etmiştir. Bu projede yer alan herkes için, her yıl sadece bir kez kullanılan kostüm, dikti. Karnaval süsleri ve giysiler sadece bir depolama atılır ve sonra şehir günlük işlerine ve endişeleri dalmış ve dansçılar bir yıl sonra en iyi sonuçları göstermek için, güçlerini çarpın edilir.

Ne akılda tutmalı Eğer Karnaval gitmek istiyorum

Ana esnasında dans yarışmasında şehrin ve tüm ülkeye anında konut ve gıda ve seyahat hem zam. tüm turistlerin ilk otel bulmakta sorun var. Bu nedenle, yer ay için rezerve edilmelidir ve hatta daha erken bir uçak bileti ile. Keşke bütün oteller sadece dört günlük paket üzerinde oda kira olması da unutmayın. Eğer sadece iki gün Rio kalmak istiyorsanız nedenle, hem dört gün boyunca, hala ödemek zorunda. Peşin kendisi ve Rio de Janeiro'da karnaval için bilet satın almak için tavsiye edilir, böylece her şeyi görmek için en rahat yer alabilir. Ve sonra gece boyunca çalışır ve en güzel sahne ve kostümleri bir geçit eşlik eder bu yarışma, sen önümüzdeki yıllarda hatırlar. Nihayet birçok halk kutlamaları sırasında kenti terk etmeleri dikkati çekiyor. Bu nedenle, sokaklarda sen dünyanın her yerinden gelen turistlere bir kitle karşılaşacak. Her kişi bu yüzden tavsiye edilmez tartışmaya kendi zihniyeti ve yaşam hakkındaki görüşlerini sahip olduğunu hatırlayın. Ayrıca suç Karnavalı Rio sık eylemler sırasında, bu yüzden favelly dolaşmaya özen gösterin.

unutulmuş olamaz Ufuklar,

Tam güvenle dünyanın bu sekizinci harikası Rio de Janeiro (Brezilya) şehir olduğunu söyleyebiliriz. Dünya Haritası uzakta Atlantik kıyısında topraklarımızdan, onu var ama ulaşmak ve buna değer tüm keşfetmek için. Avrupalılar burada kendi dinlerini ve geleneklerini, bu topraklarda korunmuş yerel ve sevimli gizemi getirdi rağmen. Ve özellikle kayda değer doğal zenginliği Rio farklı dönemlerden kalanların anıtlar, ek olarak. gökyüzü ve okyanus, bulutlar ve mavi suya birleştirme sonsuz ufku, görmek, Şeker Loaf tırmanmaya yeterlidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.