MaliBankalar

Güvenilirlik ve bağ verimleri

piyasadaki en güvenilir yatırım temsil menkul tahvil yatırımları bulunmaktadır. yatırım bu tip göre banka mevduatları daha yüksek getiri elde edebilirsiniz.

Bağlar genellikle ucuza satın alınan ve tahvil itfa nominal bedeli vardır. Aradaki fark, verim belirler bağların ve bir yatırımcı geliri.

tahvillerine yatırımlar benzer , banka mevduat her iki durumda da, para belli faiz oranıyla ve belirli bir süre için yatırım. Ama tahvil durumunda, avantajları vardır.

İlk olarak, kurumsal bir bağ konularda verim yüksektir. İkinci olarak, para tahakkuk eden faizi kaybetmeden alınabilirler. aksine Bağlar, bir banka hesabına erken yakın bir banka hesabına eğer, faiz hiçbir ödeme kabul edilir, ilgi kaybı olmadan satılabilir.

tahvil piyasası başta muhafazakar yatırımcılar için tasarlanmıştır. tahvil fiyatındaki dalgalanmalar değersiz hisse senedi fiyatındaki değişimlere karşılaştırılır. bağlar söz konusu olduğunda ana gelir faiz veya kupon ödemeleri olduğunu. Ayrıca tahvil piyasa değerinin kazanç etkisi değişikliği.

Bu tip bağ verimi güvenilirlikleri bağlı olarak değişir. Piyasada mevcut yatırımcı risk ve getiri iyi kombinasyonu seçmek için bir fırsat sunmaktadır. genellikle düşük faiz ödemeleri ile güvenilir büyük şirketlerin tahvil yanı sıra önemsiz bağları belirli bir risk ile küçük şirketler, ancak yüksek vardır vardır faiz oranları. Özel tahvil verimleri şirketleri sadece kendi çekilmeye başlayan sağlayan menkul piyasada.

tahvil ayırt edici özellikleri

Tahvil - kıymetlerdir. Onları Alış, yatırımcı borçlanma senetleri olarak kabul edilir veren kuruluş, tahvil, bir alacaklı olduğunu. kurallara göre, veren şirket tahvili bağın yüz değeri ilgi onların itibari tedavi sonunda değeri, hem de gelir sahibine ödemek zorundadır. Bu nedenle, bağların ödeme vardır.

yatırımcı erken tahvil satmak veya menkul kıymet dolaşım döneminin sonuna kadar beklemek hakkına sahiptir. Bu süre sonunda da geri ödenecektir. tahvil dönemi olağan tedavi üç ile beş yıldır. nominal değer ve gelir yatırımcının hesabına aktarılır.

bağları hem de hisse senedi satın almak için çeşitli yolları vardır. Sen İnternet'i kullanabilirsiniz. bütün isteklilere yayın ve tahvil muhasebe üretmek özel ticaret terminallerini kullanarak tahvil tüm önemli veri değişimi erişin. bir komisyoncu aracılığıyla tahvilleri satın alınmasını gerçekleştirmek için ve yalnızca bunu bertaraf etmek gerek çağırabilir.

Ne zaman tahvillerine yatırım birkaç önemli noktalara dikkat edilmelidir. Böyle tahviller, vergi durumu, erken itfa fiyat, verim, faiz oranları koşulları da dahil olmak üzere vade, kredi kalitesi gibi. Bu faktörleri incelendiğinde, yatırımcı borç değerlendirmek ve bağımsız olarak hedefleri ile tutarlı tahvil yatırım ne derecede karar verebilir.

tahvil vade göre üç gruba ayrılır.

İlk beş yıl vadeli kısa süreli bağı içerir. Beş ila on iki yıllık bir vadeli, orta vadeli bağların ikinci grup. Üçüncü grup fazla oniki yıl vadeli, uzun vadeli menkul oluşur.

Farklı bağlar farklı kredi kalitesine sahip olduğunu unutmayın.

Genel olarak, tahvil yatırım borsa en güvenilir yatırımdır ve sermayenin korunması amacıyla ve banka üzerinde bir gelir elde etmek isteyenler için önerilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.