BilgisayarlarYazılım

Nasıl "Yandex" varsayılan arama motoru yapmak için?

İlk başta, "bilimin web" geliştirilmesi acemi kullanıcıya sahip çok zordur. Yine de, yeni çok ... Tipik olarak, çaylak işletim sistemi web tarayıcısı Internet Explorer entegre kullanır. O andan itibaren, ve zorluklar başlar. Ancak, tarayıcınızın eğer "Yandex" varsayılan arama motoru Kullanıcılar açısından bir karışıklık ve neredeyse gibi kaybolur zorluk yapmak. en neden görelim.

Yüce arama motoru

Internet - bilgi mayın ve tükenmez bir olan bilginin kaynağıdır. Ancak, "Küresel projesi" ve onun örgütün karmaşıklığı büyüklüğü beri tam olarak neye ihtiyacınız bulmak için öğrenmek. Dünya bilginin inanılmaz büyük bir kaynak çalışır çünkü. Sen savmak ve olmamalıdır gerçeği ile bu programın algoritma öncelikle yani trafik emilimini kendi ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır beri yanlış yolda kasıtlı birçok arama motorları doğrudan kullanıcı.

Bu bulgulara dayanarak, "Yandex" varsayılan arama motoru yapmak için gereklidir. Bugün dijital verilerin "imparatorluk" ve sadece Runet'te en etkili rehberdir beri. Bu Yandex arama sürecinde güvenilir arkadaşı, eğlence anda diğer, iş eğitim ve rehber öğretmen haline gelecektir.

Bizim düşünce olduğunu algoritma,

Eğer daha kolay yaşam ve gelenekler, kültür ve ortak tarih yolda size yakın olan ve güvene dayalı bir elemanın bir tür haline gelir insanlarla iletişim bulmaları nedeniyle, Katılıyorum. Kolayca gibi düşünen ile temas kurmak ve ekstra ipuçları olmadan zorluklar komşuları anlayabiliriz. Tabii ki, deneyim ve geleneksel bilgelik milliyeti yoktur. Ama güzel pencerenin dışında alana ilişkin monitör hava raporu ekranda gördüğünüz ve zahmetsizce bant RSS haber metni almak. "Yandex" Bakımı - Arama motoru vizyoner ve bir kereden daha görüyoruz.

Yandex - her şey var!

Böyle bir popüler kaynak olabilmek için, geliştiriciler kadar bir yıldan fazla, hatta on yıl geçirmek zorunda kaldı. "Yandex" inanılmaz derecede devasa veritabanını değil, aynı zamanda mükemmel bir reaksiyon oranı ve cevap yüksek alaka sadece sahip olması, bu sistemin yetkinlik o kullanıcı tarafından yöneltilen soruyu cevaplamak için özel yetkisini yapar. Eğer kaliteli bir yanıt alırsınız herhangi bir isteği unutmayın. Ancak, sadece bu "Yandex" varsayılan arama motoru yapmak için nedenidir.

yakın Tanıtımı ...

Eğer "Yandex" ana sayfasını açtığınızda dikkat gereken ilk şey - indirmenin hızıdır. gereksiz bir şey, her şey basit ve çok anlaşılabilir. Ama tasarım öğelerinin düzeni, sekmeler çeşitli göze batmayan grafik açısından zengin ve kapsamlı bir işlevsellik belirli bir konfor ve pratik, iyi düşünülmüş sayfasını hissetmek edelim.

Her şeyden önce, dikkat Seçim kriterleri bilgiyi daraltmak yardımcı olmak için gelişmiş ayarları arama dizesi, çizilir. kullanıcıya yardımcı olmak için tasarlanmış ana giriş kutusunun üstünde yer başlıkları şeklinde katalog bölümleri hızla onlarla daha ileri çalışmalar için ilgili sayfalara atlamak için. Bilgisayar İhtiyacınız sadece bilgiyi hava bölgenizdeki bilgileri, şehrinizin yollar, son haberler, döviz kurları, TV programında trafik sıkışıklığı hakkında bilgi ve diğer bir çok kez alabilecek duruma hep zaman, araç - "Yandex" varsayılan arama motoru olun. Bu arada, posta sadece bu sayfadan sunucusu oturum, ayrıca okuma için her zaman hazırdır.

Arama - Bu kelime gibi birçok ...

"Yandex" Birden fazla arama seçeneği sunduğu:

 • Normal - standart (varsayılan).
 • Gelişmiş - kullanıcının belirli bir melodi arama kriterleri yapar.
 • Ekonomi - başka bir şey, sorguları için sadece bir onay kutusu.
 • Özel - görme engelli (büyük baskı) için.
 • Zen arama - o buraya gelmeden neden bilmiyorum olanlar için.
 • İyimser - beyaz ekran ve sonra ... ne oluyor!
 • Kötümser - arama önceki düzenlemenin aksine.

Böylece bütün bu, elbette, "Yandex" varsayılan arama set mecbur olmayacak olan "zevk", üzerinizdeki öncelikle bağlıdır. Ama neden rasyonelliği direnmek?

Para Arama Motoru

Belki başlık çok iddialı olmasa doğruluk sesin yoksundur. Sonuçta, "Yandex" - Online bir çeşit geçerli. Açılış ve kendi cüzdan ekleyerek, satın alma işlemlerini yapabilir hizmetler için ödeme veya bayat her an istedikleri gibi gerçek banknotların dönüşebilir sanal para birikir. Yine, değil palavra hakları için: Google dolar duymuş olabilirsiniz?

kişisel "Yandex" ister misiniz?

Muhtemelen her kullanıcının düzgün kişisel verilerin depolanmasını düzenledi. Yani, dosyalar özel olarak yapılandırılmış klasörleri kısa bir açıklama ve anahtar kelimeler içeren aittir. Belki defalarca kendi bilgisayar "derinliklerinde" gereken bilgiyi bazı rahatsızlık şiddetli uzamış arama ile uğraşmak için fırsat oldu? Ama PC - değil internet. Ancak böyle bir durumda özel bir program "Kişisel Arama" yardımcı olacaktır. Tabii ki, söz konusu ürünün tamamen ücretsiz indirin.

Eğer varsa - Öğrenci veya öğrenci

varsayılan olarak "Yandex" - bu okul atamaları ile ilgili önceden tanımlanmış başarıdır. Ayrıca, bilginin yüksek kalite seçimi yüksek öğretimde vadeli kağıtları ve tezler girenleri yazmak için en değerli materyal bulmakta katkıda bulunur. özet büyük bir bankanın yararlanan, siz zor sorular gezinmek mümkün olacak: nasıl böylece öğrenme görevi belli bir tip gerçekleştirirken kabul edilir ve edilmelidir soyut plan yapmak ..

Eğlence ve eğlence

Rus arama motoru "Yandex" nin kataloğunda olan Tarayıcı oyunları, günümüz gerçeklerinin kaçmak için size özel bir konfor sağlayacaktır. sizin gibi düşünen insanlarla boğaz veya yeni fikirleri paylaşmak ister misiniz? Lütfen! Sosyal Ağ "Benim Çember" sizi bekliyor!

"Yandex" ise - varsayılan arama motoru, o zaman sıkılmış olmayacaktır. akraba ve arkadaş kutlayın, orijinal bir tebrik kartı göndermek. Bunu yapmak için, sadece uygun kaynak dizinini girin ve istediğiniz kalıbı seçin. Eh, abartılı bir sürpriz yapmak ve kendi istekleri ile kitapçığı süslemek istiyorum. Bu hizmet "Yandeks.Kraski" yardımcı olacaktır. güvenle "Fotoğraflar" portföyünüzü yerleştirmek - onların fotojenik beyan etmek istiyor musunuz. Olası eğlence seçenekleri sadece küçük bir parçası olduğunu belirtmekte fayda vardır. Ancak, rahatlamanız izin özelliklerin tam listesini istenen modunu seçin ve kendi eğlence düzenlemeye karar verir.

Tarayıcı Yapılandırması: "Yandex" - varsayılan arama

Firefox - popüler bir internet tarayıcısı. varsayılan olarak yüklemek için, arama motoru, iki çözüm kullanabilirsiniz söyledi. ilk:

 • sol fare düğmesi tarayıcı (sol üst köşe) arasında logosuna tıklayınız.
 • "Ayarlar" - Sonra, açılır menüden "Ayarlar" ı seçin.
 • Onay kutusu "Ana Sayfa" ana arama sayfalarında "Yandex" adresini girin.
 • "Tamam" ı tıklayın.

Ve en kolay:

 • Sağ üst köşede (Firefox'un yeni sürümü) ek arama hattı entegre.
 • ikonu "aşağı Üçgen üst" konulu İşaretçinizi yerleştirin ve sol fare düğmesine basın.
 • Önerilen menüsünde "... Arama Motorları yönet" son sekmeyi seçin.
 • Şimdi, Yandex logosuna işaret yerleştirmek ve görüntülenen listenin en üstüne farenin sol tuşuna, sürükle tutarak.
 • Şimdi tarayıcı varsayılan arama - "Yandex".

Ama nasıl Chrome tarayıcısı için aynı sorunu çözmek için?

 • tarayıcı arayüzünün üst kısmındaki sağ köşede, yatay çizgiler ikonuna farenin sol tuşuna tıklayın.
 • Ardından, açılır menüden "Ayarlar" ı seçin.
 • Üstten üçüncü bloğunda renkli "Arama motorlarını yönet" etkinleştirin.
 • Verilen listeden "Yandex" ı seçin.

Ve son olarak, Internet Explorer tarayıcı tarih:

 • Sağ üst köşede, simge "Dişli" - sol fare tuşunu tıklayın.
 • Sonra listeden "Internet Seçenekleri" ni seçin.
 • "Ana" listesinde "Yandex" arama motorunun adresi.
 • Son olarak, "Uygula" ve "Tamam."

Özetlersek

kaynak Yandex bariz üstünlüğü hiçbir şüphe yoktur. Sonuçta, projenin ölçeği - kullanıcı talebinin bir sonucu. Tabii ki, bazı gerçekler takıntılar şirket politikasına görülür. Ama gerçekten bu kadar "agresif" bir yazılımdır? Her şeyden önce, çok faktör "hoşnutsuzluk" - genellikle anlaşma metnini geçilen veya diğer modifikasyonu sekmeleri kaldırmak olmayan kullanıcılara kendileri dikkatine eksikliği. Ancak bu malzeme ayrı bir tekrarıdır. Runet kullanıcıları - Yandex!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.