Spor ve SağlıkVücut geliştirme

Nasıl bir yamuk inşa etmek?

Nasıl bir yamuk inşa etmek? Bu soru birçok insan hakkında endişelidir. Dünya vücutlarının memnun nelerdir erkek dolu. Ve kas inşa etmek arzusu daha sık genel düşünebiliriz daha ortaya çıkar. Bu arzuların çoğunluğu hemen ortaya ama zamanla azalır. Birisi veya rahatsız edici ya da bir şey yeterli zaman, ancak büyük olasılıkla olsun, bu insanlar sadece hedef için arzu yok ve sadece kendini mazur görünüz. Tabii ki bu arzu o zaman belki arzu tekrar görünmesini, bu kendimizi hatırlatmak için her zaman en iyi gömmek için gerekli değildir.

ülkenin farklı şehirlerde Şu anda jimnastik bir çok şey var. Bir kişisel antrenör kiralayabilirsiniz ve o, sonra bakacağız size vb sınıfları, bir program yapmak bunun üzerine para harcamak istiyorsanız, o zaman sorun yok, egzersiz başlayın. Ama çok daha kolay her şeyi yapabilirsiniz. Şimdi internette çeşitli alanlarda, birçok bilgi kas inşa etme hakkında da dahil. Doğru kitapları okuduktan sonra, büyük bir sonuç almak ve evde yapabilirsiniz.

İlk antrenmandan Ulaşım, sürekli kas gruplarının çeşitli nasıl oluşturulacağını sorusunu gündeme getirmektedir. Bir yamuk nasıl oluşturulur, istisna değildir. Trapez kas - üst sırt ve boyun yüzeyi bir konumda olan bir geniş düz kas. kürek kemiği göre - bu kas, taban omurga yöneliktir, ve en bir üçgen şekline benzerdir. arka her iki tarafında trapezius kasları yamuk vardır.

Peki, nasıl bir yamuk inşa etmek? Düzgün bu egzersizlerin tekniğini anlamak için, pompalanan kasların fonksiyonlarını anlamak gerekir. Ayrıca ağır yükler karşı bir uyarı sadece güzellik için değil, - kas oluşturun. Örneğin, trapez yükler, boyun ve omuz kuşağı işin işleyişi servikal vertebra ve köprücük hasar söz konusu olduğunda. Bu kas yok bazı eğitim Şunu bilmelisin. Farklı egzersizler bir kompleks, gerçekleştirmelidir yamuk tüm kısımları üzerinde kendi etkisi olan. Ve, tabii ki, çünkü, doğru diyet izlemesi gerekir Spor salonu ve yeme hakkı - başarıya giden yolu.

eğimli bankta yatarken, halter ayakta egzersizler ve dengesiz çubukları: Eğer spor salonu vurmak, bir kaç eğitim yapmak gerekecektir. Ön gereksinim bu egzersizlerin tekniğine aşina olmak. Ya da doğru kitap okumak veya antrenörler danışın. Bir diğer önemli nokta - Bu egzersiz yaparken doğru nefes olduğunu.

Çoğu soru ve nasıl evde trapez inşa etmek olsun, ortaya? Esas olarak bu kas grubu üzerinde egzersizleri için, neredeyse tüm il mahkemelerinde ile donatılmış bir konvansiyonel yatay çubuk, kullanmak mümkündür. Yukarıda açıklandığı gibi, bir çubuk kullanarak trapezius kası üzerinde egzersizler vardır. Bu gibi durumlarda, halter kullanmak böylece Ama evde spor malzemeleri, çok yer işgal edecek. Nasıl beri zor olmamalı bir trapez dambıl inşa etmek Bu eğitimler bazı avantaj halterlerle Eğitim aynıdır, ancak. dambıl Avantajları iki elinde tutmak ve egzersizler bu tür önemli bir faktör de olan dönüşümlü kaldırabilir olmasıdır.

Evde çalışma sırasında da bu tatbikatlara doğru bir yaklaşım olmalıdır. eğitim başlamadan önce omuzlarınızı çekin ve çubuğunda rahat bir pozisyonda asmak gerekir. Tekrarlar arasında egzersiz gereklidir sırasında tamamen kasları gevşetmek veya yük ileriye doğru hareket edecektir. sıkma kaldırdı omuzlar kadar yüksekse, kas kütlesinin bir dizi vardır. tekrarlama Eğer nefesinizi tutun gerektiğinde kasları daha verimli çalışmasını ve omurgasında bir yük azalma yani, bu destek gövde dik pozisyonunu yardımcı olur. Egzersiz sırasında, çünkü bakmak ihtiyacını Bu, doğru pozisyonda gövdesini tutmaya yardımcı olur.

eğitim aklında tüm gereksinimleri ve kuralları yerine getiren, sen trapez şişirmek için nasıl düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.