Entelektüel gelişimiAstroloji

Onun adı Ariadna adı, anlamı

Bir çocuğun adı Ariadne duydu. En az bir Sovyet çizgi film bölümünde "Antik Yunan mitler bakıldığında, antik Yunan mitolojisini okumaz eğer, emin birçok değilim. Labirent". O kadar denir prenses, antik efsane ayarlamak için çok ilginç.

çok efsane

Bir Atinalı genç Theseus kez yoktu. O Giritli öğrendik kral Minos yılda Girit yedi güzel kızlar ve korkunç bir insan boğa Minotaur bir kurban kadar tane erkek adasına gönderir. Ben özel olarak onun için inşa labirentte canavar yaşadı. Ve labirentten çıkış yapamadı kimsecikler olsun. Theseus Minotaur öldürmeye karar ve Minos bu kızı ona yardım - Prenses Ariadne. O Theseus aşık ve ona keskin bir kılıç verdi. onun arapsaçı iplik labirent girişinde bağladılar ile Theseus, içeride giderken diğer kurbanları ile birlikte canavar öldürdü ve iplik diğerlerini kurtararak, geri geldi.

adı nedir

Bir slogan "Ariadne ipi" o zor durumun çözümü ve bunun dışında bir yol sembolik anahtarı, hala yoktur. Bu efsane ilişkili kelime Ariadne Gönderen - isim, değerler Yunanca hangi - "sadık eş" "iktidar", "gibi olanı"

harika adla bir kızın ters görüntüsü

Başka bir efsane vardır: Ariadne'nin adı şehit, köle cetvel Primnisy Tertina giydi. o cetvel karşı gelip kurban teklif etmedi Çünkü putperest tanrılara, hapse onu sonucuna ve açlık ile hasret. gayretli dua sayesinde aralandı ve kamu saygısızlık gelen bir mahkum çalıştırılmadan önce bile taş.

özellik

Ariadne. isim değerleri ve bunu giymek kadınların karakterizasyonu, efsanelerden daha belirgin hale gelir. Bu yabancılar arasında, büyük şirketlerin rahat hissetmek sıradışı kadın doğası, bir türüdür. Bu sevdiklerini onurlandırmak yerine mütevazı, sakin bir kadındır. yıllar içinde kendini kanıtlamış, güvenilir insanlar, - arkadaşları en önemlisi arasında. Bu adı taşıyan bir kadın çok erken bir aile kurmak. Hatta uysalca zorlukları hakkında şikayetçi olmadan tüm zorlukları tahammül kocası Ariadne'nin (sabır ile ilişkili değerlerin ismi) ile ortak bir dil bulmadan. Bencil olmama Ariadne isabetler: karşılığında bile minnet şey elde etmeden, iyi komşular yapmak - bu onun doğasında var. Ama ona gönülsüz ve ürkek düşünmüyoruz. Zimnyaya onun karakteriyle tüm diğer seçkin itibaren Ariana, ismin değeri ve kaynağı başkalarının dedikodu bağımsız hale getirir.

Hatta kendi çıkarları ve endişeleri zararına hasta ve ürkek. Bu bir iç gücü ve bilgeliği hissetti ve güçlü bir argüman getirerek ikna etmek mümkündür. İnce ruhlu, dedikodu dinleme ve başkalarını yargılama. adı değerleri - İşte tipik Ariadne olduğunu kimin "favori", "kadın, saygı neden olur." Teşekkür onun sabır için Ada iftiralarını bulmak olası değildir. Bu - çocuklarının iyiliği çok yeteneğine sahip bir kadın-anne. adalet ve kadın doğasında ona öz saygısı duygusu o çocuklarına aşılamak için çaba söyledi. Ariadna Ekim ilk gün doğum günü partisi kutluyor. Kova, Yay ve Oğlak: Zodyak işaretleri onun için en uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.