GüzellikSaç

"Tilki kuyruğu" - uzun saç orta için saç modeli.

Birçok kız onlarla ne yapacağını bilmiyorum, uzun düz saçları büyür. Gerçekten de, seçenek orijinal saç ağırlığını oluşturmak için, ama sadece düz bir uzun saçlara sahip olmak - bu tam olarak orijinal değil, bir hatta sıkıcı diyebilirsiniz. Nasıl saç şeklini değiştirmek, ama aynı zamanda uzun saçlar için mükemmel bir sahibi olunur? Ne saç şekli uygun olacaktır? En popüler ve moda Bunu yapmak için doğru bugün bir "tilki kuyruğu" olarak kabul edilebilir. Bu durumda biçme hem uzun saç için uygun olabilir (genellikle bant hattı altında büyümelerini ulaşır) ve orta saçlar için (bunların uzunluğu bel omuz arasında değişir).

Ben değiştirmek istiyorum? Ardından "tilki kuyruğu" - mükemmel bir seçim

bazen kararsız uzun ve sert otraschivaniya kızlar umutsuz bir adım atmak ve maksimum saçlarını kesmeye sonra çünkü uzun düz saç Tüm sahipleri, uzun süre onların saç değişmedi. Böyle bir küresel değişim istiyorum ve biraz saç şeklini değiştirmek istiyor etmeyenler için, mükemmel bir seçenek tam olarak "tilki kuyruğu" dir. Özellikle bir tek kenar saç saçak sahip olanlardır biçme: (temporal lob için) ortasında yer alan saç, en fazla bir uzunluğa sahip ve kenarına daha yakın, daha da azalmış olur. onun bütün görünümünü gerçek bir "tilki kuyruğu" andıran bir üçgen, şeklinde oluşturulmuş. Bu özel zarif ve feminen böyle bir saç kesimi görünüyor, ancak yalnızca arkasındaki kürek kemikleri altında saç uzunluğu için uygundur.

Saç yapısının büyük önem taşıyor

istifleme şekli seçerek kızın karşılaştığı tek sorun, sığması veya olmayacak olmasıdır. Gerçekten de, saç bir çok oluşturmada nüanslar, bu da göredir ve kız tilki kuyruğu 'yüzüne sahip. Bu tip biçme bazı kilitleri yüzünde kolay olduğu için tüm kilitler, farklı uzunlukta olmasını gerektirir ve bazı onlar belden aşağısını arkasında olduklarını böylece uzun. kıvırcık ve böyle bir saç modeli yapabilir düz saçlar. Şık ve şık hepsi aynı bu formu direkt kalın saça tam olarak görünüyor. kız ise - uzun ama sahibi ince saçlar, bu şekli ipliklerini minimal sayıda "kuyruk" bak, çünkü vermektir yırtıldı, eğer. Uzun saçların saç kesimi "tilki kuyruğu" yaparken, aynı zamanda kenarları sorunla karşı karşıya. Berberler mutlaka onların frezeleme gerek yoksa "tilki kuyruğu" Köşeden pürüzsüz ile, kenarları kıyılmış olmadığı ortaya çıktı gelmiştir etmek lime lime olun.

bir patlama varlığı ya da yokluğu - Bir saç modeli "tilki kuyruğu" için önemli mi

saç her türlü iki genel kategoriye ayrılabilir:

  • Bir patlama ile;
  • bir patlama olmadan.

Böyle bir saç modeli avantajı sadece basitçe kırparak saç sırasında etkilenmez çünkü patlama salt varlığı veya yokluğu, saç şeklini etkilemediğini gerçeğinde yatmaktadır. Bu "tilki kuyruğu" eğer saçları her zaman şık ve feminen görüneceğini hakkında kız endişelenmeyin olamaz. Böyle bir planın Biçme kuaför birlikte önceden belirlenir edilmelidir: ne kadar olacak en uzun iplikçik ve en iyi olacağını kısa saç zamansal kısmında. kuaför bu açıklama sayesinde "sınırı" bilerek çalışmak daha kolay olacak ve kız salonuna gidiyor büyümek sürece saç kadar iyi kalır.

Saç kesimi "tilki kuyruğu". Uzun saç - en iyi seçenektir, ama ne artı orta uzunlukta saç "tilki kuyruğu"?

Bu saç avantajı da o isterse o önceden ayarlanmış formu düzenli onları kesmek için, saçlarını olarak büyümeye devam edebilir olmasıdır. Kolay "düzeltmek" için gerekirse saç gibi, sadece kısa şeritlerin hattı boyunca keserek, tam uzunlukta aynı düzeyde yapmak. Böyle saç kesimi sadece uzun saçlar için gerçekten şık ve zarif görünmek, ancak ortalama uzunluğunun sahibi aynı zamanda bir "tilki kuyruğu" yapmaya karar eğer, onun için avantaj daha sonra saç bile kuaför ziyaret etmeden, uzun süre büyüyebilir olmasıdır.

"Tilki kuyruğu" -, şık şık ve kolay

kızlar favori seçeneği çalışıyoruz, bunlar dikkate sadece yerleştirilmesinden sonra yarım saat görünümünü, ama saçını alıp hatta kaşıma sonra şekil. orta ve uzun saç Saç Modelleri "tilki kuyruğu", onları dikkatle tarak tellerini dağıtıp küçük vernik düzeltmek için yeterli güzel bir stil için alışılmadık şekli sayesinde ki uygundur. Böyle bir saç kesimi yapmak, sakin olabilir, "tilki kuyruğu" patlama ile ve onsuz pilings için idealdir.

Dahası, böyle bir saç kesimi kadının görüntüsü değişiyor, çünkü kızlar saçları uzunluğunun tam reddini gerektirir, ancak saç daha uzun ve mutlu sahipleri bırakılır gerçeği etmez.

"Tilki kuyruğu" Do olan bu saç modeli özel bir "çip" olarak, sadece profesyonel salonda gerekli olduğunu onlar ambalaj hacmi yapma içeri doğru bükülür, böylece belirli bir açıyla makasla kesilerek saçları kenarı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.