HobiDikiş

Ev Usta Sınıfı: Kendi elleriyle kağıttan bir papatya

Renkli kağıda mamuller - ilginç, zahmetli, gerektiren sabır ve hayal gücünü çalışır. Birlikte kızları veya anneler genç ile ablası ile iyi olduğunu rahatlatır, oluşturmanıza olanak sağlar. Ve çocuklar, bence, coşkulu renkli kağıt parçaları ile gerçekleşen başkalaşım izleyecek.

papatya Yani

Ülkenin Tilly-Mile-Tryamdiyu hakkında harika çizgi film kahramanlarını hatırla Biz çiçek sevenler için bu kahramanları bir gezi, önermek, ve aynı zamanda nasıl yapılacağını öğrenmek kağıttan bir papatya ellerinle. Malzemeler: makas, yapıştırıcı, boya, kalem, beyaz ve renkli kağıt. şöyle kolay yoludur: kurşun kalemle bir karton levha papatya (oldukça büyük) çizmek için üzerine. Sarı kağıt aynısının küçük dilimlere kesilmiş ve nerede çiçek seredinka yerlerde bunları sopa Of. "Ölçek" türüne Yapıştırıcı, bir baz ile temas halinde uç kenarlarına kadar değildir; sonra bunları kaldırmak için, gömülecektim. Yani seredinka, "Terry." Toplu beğeneceksin ellerinizle Daha papatya kağıt Master olarak: küçük beyaz yaprakları kesilmiş ve taban-desenine yapıştırıcı ile bağlanmış. Eğer çiçek aynı "pullu" yöntemi "Terry" döndü başvurabilirler. Benzer şekilde, hareket, gövde ve yaprakların arasından çalışıyor. Özellikle muhteşem bırakır-ölçekler, ve sap, doğal olarak simüle edilmektedir. Sadece bir çizgilerin çift - Doğru, orada SNM tutkal - ellerinizle ve papatya kağıt, çiçek düşünün. Eğer 8 Mart günü veya annemin doğum günü arifesinde böyle bir başyapıt yaparsanız ve sonra onu sunacak - Onu çok lütfen bir hatıra ve uzun sıcak duygular neden olur: Bu arada, çocuklar ve babalar dikkat etmek.

papatya buketi

Aklınıza ve güzel küçük şeyler inşa edebilirsiniz hangi eldeki malzeme, çalışma başka yolları da vardır. Örneğin, iç süslemeleri olacak kendi elleriyle ve bunlardan (farklı renklerde) hatta tüm grubunuzla kağıt papatya, bu arada da bir vazo içinde koyarsanız bir mucizedir, kendinden yaptı. bir bardak ya da pergel alın ve kağıt üzerine kalem yapmak daire çapı 8-9 cm. Daha sonra, (ortada için) ilk içi ikinci. Boyutu -. 3-4 cm sonra iç, dış çevreden 1 cm aynı kalem işaretleri grafiğidir. Bu yaprakları var. sınırına kesin. dış kenarına yarı yolda boyunca bükümlerin her yaprağı. Yani çiçek hacmini verir. kağıttan bir papatya nasıl sonraki aşama - sarı güneşi, bir dairenin ortasını kesip çiçek sopa. çapı biraz daha fazla gerekli olacaktır olsun - çember kenarı, katlayın. Bu yüzden kesmek ilginç, daha canlı olsun. Şimdi - fincan. Kağıt yeşil levha atın küçük şerit kesilmiş ve palyaço şapkası, tutkal gibi kulochkom çevirin. Bu bir kök yapmak için ellerinizle kağıt papatya için kalır. Onun için ince, esnek tel gerekir. Bir darbelere rulo kadar sonu ve sonra, bir fincan-kap yapıştırın bunun üstünü delinme. Bu gövde ile düşmez. yeşil kağıt, doku Sarma veya oluklu olabilir. dlinnenkie Pinnate yaprakları kesin ve aşamalı bir şekilde yapıştırılmış. birçok bandın kazınmış boyun kapak, yağ tutkal, bir çiçek ile bağlayın. Gördüğünüz gibi, buket başlangıcı olmalı! Biraz daha çaba - ve masaüstünüzde bahar çiçeği!

Beceri, başarı ve yaratıcılık!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.