Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl multivarka tavuk pişirmeye?

diyet için tasarlanan ürünlerden biri tavuk olarak kabul edilir. Birçok vardır için yemek tarifleri multivarka bunun. Bazıları bu makalede bulacaksınız.

Yani, başlamak için bir tavuk pişirmeyi multivarka içinde. seçeneği aşağıda sunulmuştur oldukça basit ve oldukça uygun fiyatlı. Buna ek olarak, tavuk mükemmel krema sosu ile birlikte, bir tabak yüzden kimse muhtemelen kayıtsız kimseyi bırakmayacak. Bu İhtiyacınız olan yemeğin ½ tavuk kilo, krem paketi (200 gram), tereyağı elli gram (tereyağı) hazırlamak için, un yemek kaşığı bir çift ve aynı miktarda çam fıstığı, bir bardak su, baharatlar.

Her şeyden önce, et yıkanmalıdır. Sonra tavuk kızartma. bu ideal "Pişirme" modu için. Zamanı - saat ½. Her zaman kapağı kapatmak için gerekli değildir, açıyor. O multivarka "Panasonic" tavuk pişirmeye çok kolay olduğunu belirtmek gerekir.

Şimdi kremalı sos hazırlanması geçin. Sıradan bir tava kullanabilirsiniz. Hepimiz dikkatle topaklar olmadan bir kitle kadar kadar karıştırın, tereyağı koyun, birkaç dakika bekleyin, ısıtmalı yüzeyde unu dökün. Şimdi su krem dökün. Soslar kaynamaya için biraz zamana ihtiyacım var. Aynı zamanda karıştırmaya kalınlaşmış edilmelidir.

giyinme hazır olduktan sonra, yavru fındık çam. Eğer multivarka kullanıyorsanız, bu amaçla "Pişirme" modu için uygundur. Ama her zamanki yemekleri uygulamak o değişmez gelen yemekleri tatmak mümkündür. Hazır fındık sosu dökün. Şimdi sosunda tavuk multivarka dökülür, "su verme" modunu seçin. Kırk dakika gerekli minimum hazırlamak. Bitmiş çanak en sıcak masada servis edilmektedir. Bir garnitür olarak mükemmel bir pirinçtir.

Gördüğünüz gibi, multivarka tavuk pişirmeye zor değildir. Ama bu teknik diğer yemekler için uygundur.

kabak ve domates ile tavuk

Bu yemeğin için aşağıdaki öğeleri hazırlamak gerekir: filetosu ½ kilogram, iki domates, soğan, kabak, baharatlar.

İlk olarak, orta büyüklükte parçalar halinde et kesim. sebzeli Ayrıca gerçekleştirin. Tüm karışım, bir tencere Multivarki koymak ve üç saat bekletin. Daha sonra "Su verme" modunu seçin. Pişirme süresi - yaklaşık kırk dakika.

patates multivarka ile hiçbir az lezzetli tavuk. En ½ fileto ve patates kilo iki havuç ve soğan ve baharatlar bulunmaktadır gerekiyor.

Nasıl pişirilir?

küpler, sebze içine et kesim - orta büyüklükte bantlar. Soğan ve havuç bitkisel yağda kızartmak gerekir. Bu multivarka yapılan ve ayrı bir tavada yapılabilir. o zaman tavuk, baharat, tuz, biber ilave 7 dakika pişirin mı. Eğer multivarka kullanıyorsanız, "Pişirme" modunda olması gerekir. Sonraki patatesleri dökün ve (kapağı kapalı olmalıdır) yarım saat hazırlanmak için her şeyi bırakın. Yani, basit ama aynı zamanda lezzetli ve özgün çanak hazırdır. İsteğe bağlı olarak, servis etmeden önce, biraz yeşillik ekleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.