SağlıkAlternatif tıp

Halk tedavi Medvedka: hastalıklar, özellikle uygulama ve yorumlar

Kriket mükemmel tanıdık Herhangi ovoschevodu. Bazen kapustyankoy denir. Bu sebze bitkileri en kötü düşmanlarından biridir. Ancak, bazı durumlarda başkasına çok yararlı olabilir. böcek sonra mükemmel iyileştirici özelliği vardır. Yani eski zamanlardan tedavi Medvedkov uygulanan neden beri olduğunu. Böcekler ciddi hastalıklardan iyileşmek için yardımcı olur.

Mole kim?

Yazlık ve bahçe sahipleri genellikle böceği kadar böyle bir tehditle karşı karşıyayız. Böcek kanser gibi biraz görünüyor. Sadece, ikincisi aksine, ağırlıklı olarak toprak ve yakın nehirler, göletler bulunur.

Bu azından nahoş söylemek, seyir, oldukça büyük bir böcek olduğunu. Herkes bahçe için korkunç "kirli köpek" olarak kriket ile tanıdık. Birkaç bazı hastalıkların bir kişi yardımcı olabilir onun tedavi edici nitelikleri farkındadır. Bu nedenle, fikir etkili bir tedavi Medvedkov, genellikle şaşırtıcı ve bazı karışıklıklar.

Ancak, hatta bulaşıcı hastalıklar çalışması yapan Paris Pasteur Enstitüsü, bu böceğin şifa nitelikleri doğruladı.

Bugün, Çin'de tıbbi ürünlerin üreticileri aktif ilaç medvedok kullanılır. Ne zaman Sovyetler Birliği, bu böcek yüksek talep olduğunu. Eczaneler büyük miktarlarda nüfus onları satın alınmıştır.

Mole (Latince Gryllotalpa gibi geliyor) - bitkisel gıdalar ve küçük hayvanlar beslenen bir böcek (solucanlar, larvaları, tırtıllar, böcekler Mayıs).

Bu kadar uzunlukta 7 cm kadar olabilir. Bu kısmen başını gizleyebilir katı kabartma kabuğa sahiptir. nedeniyle yapısal özelliklere güçlü dik çeneleri, ön ayaklar, toprak kazma için mükemmel bir araç görevi görür.

Genellikle göletler, havuzlar yakın yaşamlarını kriket ve toprak suyla beslenecek nerede akışları. Ama çoğu zaman tarlaları için devasa hasar verir banliyö alanları, bahçeler, yerleşir. Bitkilerin ölüme götüren yeraltı geçitleri yırtarak, zarar verir kök sistemi.

Mole, oldukça uzun mesafe uçmak suda iyi hissettiriyor olabilir, daha hızlı yüzmek. Toprak yüzeyi karanlığın başlamasından ile tarama için Gündüz zor, tespit etmek.

iyileştirici gücü

Maksimum bu böceğin iyileştirici özelliklerini korumak için için, bir canlı formunda kullanmak gereklidir, ancak bugüne kadar bu mümkün görünmüyor. Çoğu zaman, kurutuldu Kriket kullanılır. tabanında tıbbi infüzyon hazırlanır bilinen tarifleri. Ancak, seyrek kullanıyoruz.

En geçerli tedavi yöntemleri Medvedkov kurutulur. Bu terapi, ciddi patolojileri ile mücadele için kullanılır: onkoloji ve tüberküloz. Hatta mükemmel diüretik özellikleri vardır çünkü azaltmakta, şişme ile. Kuru böcek karaciğer siroz, kronik hepatit tedavisinde çok iyidir.

Halk tedavi Medvedkov etkili bir yardımcı olur:

 1. Ciddi karaciğer hastalıkları.
 2. beden ve iç organların herhangi şişlik.
 3. Böbrek yetmezliği.
 4. zayıf bir sıvı içinde elde edilen üriner obstrüksiyon kanalları, atılır.
 5. Tüm formları Tüberküloz.
 6. Kalp sorunları.
 7. B1 vitamini eksikliği.
 8. Hepatit.
 9. Engelli metabolizması.
 10. Apse ve ateşli süreçlerin her türlü.
 11. Böbrek taşı hastalığı.

mol cırcır TB tedavisi

Hakkında bu hastalık herkese bilinmektedir. tüberküloz sonra - en yaygın bulaşıcı hastalıklardan biri başka bir deyişle,, micobakteriyumlar sebep veya edilir Koch basili. Bu patoloji havadaki damlacıkları ile bulaşır. Etkin TBC zehirlenmesi organizma oluşur. Mycobacterium yıldırım böylece onları yok, virüslü kişinin organlarını içinde üremeye başlar.

bu hastalığın tedavi yöntemleri üzerinde Pasteur Enstitüsü'nde Ciddi dikkat. Devam eden bilimsel araştırma TB Medvedkov bulaşmasını, eğer böcek etkilemez göstermiştir. Kan lökosit içinde mikobakterıler feshetti. Sadece kan mol cırcır içerdiği beyaz kan hücreleri, bu gibi özellikleri vardır. Şaşırtıcı bir şekilde, etkisiz ve tüberkül basili çözebilmesi bulunmaktadır. Araştırmacılar enzimin sırrı köstebek cırcır gövdesinde bulunan feraze olduğunu kabul etti. o kabuk çözebilen O tüberkül basilinin. Bu sayede o kriket davranır tüberküloz iddia yaptı.

tüberküloz tedavisi Medvedkov gerçekten etkili olduğu kanıtlanmıştır. Tedavi Bu tür araçların dersi aldıktan sonra, hasta yavaş yavaş dönmeye başlar. Restore iştah, azaltılmış öksürme, normal solunum. Ve bu etki erken dönemlerinde sadece elde edilir. Mükemmel sonuçlar bile doktorlar sadece ellerini kusmak durumlarda gözlenir ve ilaç tedavisi herhangi bir sonuç vermez.

Ancak, bu - böyle bir şaşırtıcı ve aynı zamanda şifa böceğin sadece uygulaması değil. Gerçekten de, yaygın çeşitli iltihapların kanserlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Medvedkov toplamak için nasıl

en iyi yer bu böceğin, kuşkusuz, bahçe banliyö alanı toplamak için. Ancak, bir ama var. Eğer haşere bu tür mücadele için kimyasal maddelerle toprağı serpin eğer toplayın böcekler sadece elde edilebilir. Aksi takdirde, tüberküloz mol cırcır (ya da diğer hastalık) sadece anlamsız etkili bir tedavisi ile ilgilidir.

İyi bir zaman - Toprak güneş ışınları ile ısındı bahar. Kış kriket derin toprak altında uyur ve alamadım çekin. Fakat Mayıs ayından Ağustos ayına çok aktiftir. böcek dışarı cezbetmek için, bazı çaba ve marifet yapmak gerekir. Yem ile bir tuzak gereklidir. yem olarak öylesine herhangi lapası, bira sığdırmak ve. Ayrıca medvedok floodplains yakınında bulunabilir. Bu onların yaşam ve üreme için ideal bir ortam.

Nasıl köstebek cırcır ilacı pişirmek için?

Bu oldukça basit bir işlemdir. Ancak, önemli bir uyarı var. "Her derde deva" sadece yaşamak kriket üretimi için uygundur. Tüberküloz (ilaç reçete aşağıda gösterilmiştir) ve diğer rahatsızlıkları tedavisi, dikkatli bir hazırlık gerektirir.

işlem zasushki önce böcekler saflaştırma aşamasına geçmelidir. toplamak başardı Medvedok, iyice suyla durulanır ve bazı yemekler 3 gün konulmalıdır.

sahip oldukları bu süre zarfında bağırsak doğal temizliğidir. Gıda vücutlarının içine gelmiyor. Sonuç, gerekli kendi kendini temizlemesi gibi. Üç gün sonra, böcek öldürmek için gereklidir.

Bir sonraki aşama - alkol tedavisi. Başka bir deyişle, böcekler dezenfekte edilmelidir. Sonraki Medvedkov kurutulabilir. Sen fırın, mikrodalga kullanmak ya da sadece güneşte yatıyordu olabilir. Sıcaklık 42 dereceyi geçmedi önemlidir. Yüksek oranlar sadece tüm yararlı enzimler yok. Böcek güneşte kurutulur, bu mutlaka sinekler dan korumak için gazlı bez ile kapsamalıdır.

Kurutulmuş mol kriket pulverize çok basittir. Sen baharat veya kahve değirmeni öğütme için blender, harç kullanabilirsiniz. Gerek ön hasat etmek toz medvedok. Bu hak kullanılmadan önce yapılmalıdır. Bunlar serin bir yere kurutulmuş formda saklanır.

ilaç reçeteleri

Yani, bir mucize ilacı hazırlamak için, bu böcek kurutulmuş ve onu ezilmiş edilmelidir.

Bir tedavi 2-3 kaşığı granüler bir karışım içerir. 0.5 litre - Elde edilen toz, doğal bal ile karıştırılır. Bu bileşen, sıvı olması gerekmektedir. bal sert ise, bir su banyosu içinde eritmek için gerekli önceden olduğunu.

Bu bileşim direkt güneş ışığına maruz kalmayan serin ve karanlık bir yerde, saatler katlanmak gerekir.

Bu araç 3 yemek kaşığı için tüberküloz, bir günde birkaç kez tanısı olan bir hasta verir. anormallik şiddetli oluşursa, tedavi Medvedkov 14 gün sonra tekrar edilebilir.

Böyle bir kurs önlenmesi için her altı ayda bir tekrarlanmalıdır.

Nasıl köstebek cırcır ilacı nasıl?

Böyle sırasında tedavi belirli kuralları takip önerilir. Hasta gibi ürünler hakkında unutmak gerekir:

 • Tüm formları Çikolata;
 • kafein;
 • tuz, baharatlı çeşniler.

Ayrıca alkollü içki ve sigara içemez.

Beslenme özel önem verilmelidir. Bu dengeli ve zengin olması gerekir. Ayrıca sandalyede göz kulak gerekir. Onun düzenli olduğunu zorunludur. Tüberküloz Medvedkov tedavisini alınırsa Sonuçta, sandalye ile birlikte ölen tüberkül basili gidecek.

Geleneksel yöntemler, pratikte, çalışmayla, iyi karmaşık teşhisleri olan hastaları iyileştirmek için tasarlanmış. Ama pişmiş ilacı yemek önemlidir.

İlaç Yemekten önce 10-15 dakika alınır. Bu su içmek gerekir. Eğer danaburunları gelen toz alıyor Tabii ki, tıbbi hazırlıkları profesyonel tedavi ihmal etmeyin. vücuda yenmesi böcek Enzimler hemen işe başlayın. Ancak, nihai başarı sadece 3 ay sonra gelir.

diabetes mellitus

Bu Medvedka etkili bir şekilde tedavi ciddi bir hastalık. Yukarıda tarif edilen yöntem ile üretilen tozun 30 gramlık bir ders almak tavsiye edilir.

Tabii 5 eklemek için günde üç kez herhangi lapası 10 gün sonra tekrar edilir.

tüberküloz şiddetli bir formu

iyiye önemli değişiklikler önce birkaç gerekli kursları, üç ve yukarı vardır.

Tedavi ilaçları reddetme gerekli değildir. Birlikte, büyük bir sonuç verir. Mole ilaçların etkisini artırır.

kanser tedavisi

Kanser - çoğu için, bu sözler bir ölüm cezası gibi konuşuyorsun. Bugüne kadar, onkoloji ölüm sebeplerinden biridir. İstatistiklere göre, yaklaşık 10 milyon kişi bu korkunç tanıyı duyuyorum. Ve sadece yaklaşık yüzde 50 onkolecheniya sonra hayatta. Ama kanser teşhisi olanların umutsuzluğa kapılmayın.

Oldukça başarılı kendisini Medvedkov onkoloji tedavisi kurdu. Ancak, uzun süreli tedavi için ayar gerekir. Sonuçta, ve kanser tedavisi için birkaç ders almak. Bir doktor tarafından reçete tedavisinden, reddedemez her durumda olduğunu hatırlamak önemlidir. Zor bir hastalık olabilir ancak kapsamlı tedbirler kazanın.

Tüberküloz için aynı tarifi kullanın. Ayrıca, bal ekleyip 24 saat ısrar. Gıda alınma - 2 yemek kaşığı günde birkaç kez. Ve kanser Medvedkov tedavisi çeşitli kurslar oluşmalıdır unutmayın. Bu durumda, olumlu bir sonuç için umut olabilir.

Böcek hala kullanıldığında?

akciğerin tedavisinde olumlu etki Medvedka sağlar. Bilim adamları bronşit mücadelede bu aracı kullanmak için önerilir. Bu pnömoni tedavisinde kullanılır. Kriket solunum sistemi üzerinde belirgin koruyucu bir etkiye sahiptir sonra, drenaj artırır bronşiyal fonksiyonu.

, Ağır hasta ve çocukların mide kesintiye olanlar, danaburunları ilacın dozajı yarıya azaltılmalıdır. Elbette süresi 6 gün gerilmiş olabilir.

insan vücuduna istenmeyen reaksiyonlar tedavi sırasında tespit edilmiştir.

Hastaların görüş

korkunç hastalıkla mücadele etmek için umutsuz Birçok hasta, onlar tüberküloz Medvedkov tedavisini test etmeye karar verdiğini bildirdi. bu hastaların Yorumlar pozitif eğilim hemen hemen her durumda görülen göstermektedir.

Bu durumda, en çeşitli ürünlerin çok içti edenler, kural olarak, bu tür tedaviye başvuruyoruz. Ve ne yazık ki, iyileştirme onlar fark etmemişlerdi. Onlar olumlu bir eğilim göstermiştir X ışınlarına danaburunları o içki yeterli bir kurs söyle. Bu tip hastalar bu kombinasyonun maksimum etki ilaç tedavisi için bir araç sağlar olduğunu iddia etti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.