BilgisayarlarBilgi teknolojisi

Nasıl "Photoshop" in arka planını yapmak için? "Photoshop" için güzel arkaplan. Nasıl "Photoshop" bir arka plan eklemek için?

Şimdi fotoğraflarınız hakkında "Photoshop" in arka planını nasıl bahsedeceğiz. Sen ve ben o zaman farklı katman stilleri ile çalışma bir takım güçlüklerle olacak "Warp" komutunu dokunun kopyalama katmanları uygulama gerekecektir.

her zaman

Bizim tavsiye izleyin ve "Photoshop", için güzel bir zemin yaratacaktır hangi çekim için idealdir. Bizim orijinal resim açın. Yeni bir katman içine orijinal görüntüyü kopyalayın: o tuş kombinasyonu Ctrl + J kaynaklanan özel komutu uygulamak mümkündür Fotoğrafın istenen alan boyunca "Stroke" aracını, "Alan" ve sürükle seçin.

tıklayacağınız nereye seçtiğinizde, şimdi çok resimden oluşturulan "Photoshop", için tasarımlar değerlendiriyorlar unutmayın. Başka bir deyişle, ton, hangi sen tıklayın ve gelecekteki muhtemel küçük oynamalarla arka plan rengi olacaktır. Sonra tuşları Ctrl + J. birleştirerek tekrar yeni bir katmana Seçimi kopyalamak gerekiyor

"Düzenle" sekmesine gidin "Ücretsiz Transform" seçin ve resimlerin çok sınırlarına özel belirteçlerin seçimini sürükleyin. uzatma sonunda Enter tuşuna unutmayın. "SAHA" ve fareyi tıkla resmin, üzerindeki konumu seçin - yatay çizgili katmanda göz söndürün, arka plan kopyalama, "cesur" için cihazı çevirmek hangi katmana gidin. Yine kısayol tuşları Ctrl + J. ile yeni bir katmandaki seçimi kopya

ardından "Düzenle" başlıklı sekmesine git - "Ücretsiz Transform "Tekrar sınırları (aşağıdan yukarıya) resmetmeye seçim işaretçileri sürükleyin. Dikey çizgili görüntü verir.

Nasıl "photoshop" in arka planını yapmak: bindirme

Yatay çizgiler vardır üst katmanda göz açın ve opaklık ve karışım modları bak. İlk koymak katman donukluk da% 50 içinde çalışabilir. Sonra farklı harmanlama modları denemeler yapabilirsiniz. en sevdiğiniz birini seç. Sen, örneğin, "zayıflama" dikkat edebilirsiniz.

Ana görmeye yaptı: Nasıl "photoshop" in arka planını yapmak

Bütün resmi, biz, aslında, biz en ilginç parçaları seçin ve onlara odaklanmak, gerekli değildir. Bu amaçla, aşağıdaki adımları gerçekleştirecek.

şeritler içeren her iki tabaka, gözleri söndürün. Daha sonra, arka bir kopyasını barındıran katmanı etkinleştirin ve "Seçim" aracını seçin - "Dikdörtgen Seçim Çerçevesi".

Eğer onun gelecekteki resme görmek istiyorum vurgulayın. tabaka şifreler Ctrl + J. yeni bir seçim kopyalama Üste bu yeni katmanı taşıyın. çizgili katmanlarında gözlerin açın.

Daha sonra, "Dönüşüm" - "Düzen" sonra sekmesine gidin - "Deformasyon", hafifçe belirteçler için imlecin tutunmuş, görüntüyü bükün. Eğer seçimle yatakta olduğunu kontrol edin. deformasyon tamamlandığında Enter tuşuna basın unutmayın.

tasarım hakkında birkaç söz

Biz soruya yanıt vermeye devam: "" Photoshop "Nasıl arka plan yapmak için" - ve şimdi dikkat boşluğunu ödemek. Biz, tıklayın stilleri kayıt için uygun seçim ile çift açılır pencereye seçilen katman üzerinde sol tıklayın. Biz, "Inner Glow" dikkat öneriyoruz.

"Gürültü" da başvurabilirler. Meraklı özellikleri "kontur" ve "Kabartma" sahiptir. hayalinizde oynadığı önemli rolün Kayıt Bu aşamada. Böylece, daha deneyler, daha iyi sonuç. "Çevirin", "Transform" seçeneğini "Düzen" başlıklı sekmesine gidin ve biraz dekore parçasını açın.

rakamlar

Nihai resmi için rakamları eksik. Bunu seçilen katmanın altında olduğu, örneğin, izleri, bu şeritler ile katmana uygulamak gerekiyor ekleyebilir. Resmin üzerine Rakamlar özel bir alet ile istenilen yere taşınmış olabilir "Move". Bu durumda, bir bazı katman stili uygulayabilirsiniz izlemek, çift tıklayarak figür olan katmana farenin sol tuşuna.

aşağıdaki gibi ikinci pist için yapılacak ilki gibi, stili var: Sağ tarzı daha önce seçilmiş olduğu şekil katmanı, -Click liste hangi seçin, açılan "Kopya Stil." Sonra da, madde "Yapıştır tarzı" seçin, açılan listede fare (sağ tıklama) ile üzerine tıklayın, stil yok figür ile katmana açın.

Aslında, bu komut, bunu unutmamak tavsiye inanılmaz faydalıdır. katmanlar öylesine çoktur zaman kullanışlı gelebilir ve hep aynı stilde gerekir. Görüntüyü kaydedin. Arkaplan yarattı.

şeffaflık elde

"Photoshop" saydam bir arka plan yapmak için, biz sade beyaz arka planda göze, bir resim ihtiyacımız var, şeffaflık elde etmek için kaldıracaktır. biz ilgileniyor beri, bir araç "Sihirli Değnek" ihtiyaç monoton arka plan. Bir kez beyaz zemin alanında tıklayın. tabaka fare ile iki kez üzerinde basın kilidi maruz kaldığı durumda, sonra çıkarmak için "Tamam" seçeneğini seçin.

Sonra klavyenizdeki Delete butonuna tıklayın ve Ctrl + D ile seçimi kaldırmak Bu yüzden göz, hangi şeffaf bir arka plan var. Bu transfer edilmesinden sonra, görüntü parçası, yeni bir arka plan olacak. Sonra artık gözleri ile bir resim alarak farenin sol tuşuna, seçilen aracı "Taşı" tutarken, tablo içinde tüm atın.

Eğer herhangi bir küçük beyaz parçalar hayal olsaydı, bunlar aracı "Silgi" kullanılarak kaldırılabilir. Daha sonra, "bulanıklık" - - "filtre" bundan sonra gidin alt katmanı seçin Ctrl + J bunları çoğaltmak, sizin tarafınızdan istenilen yerde gözü yerleştirin "Gaussian Blur". seçimi yarıçapı 5 piksel basın "Tamam."

Eğer arka planı şeffaf değil kolaj ve sadece tek bir görüntü gerekirse, bunu sürdürmek gerekiyor. Bunu yapmak için, tuş kombinasyonunu Ctrl + Shift + Alt + S ve sonra görüntülenen pencerede seçin .png formatında "Photoshop", bu denemeler yapabilirsiniz.

Biz, her zaman olduğu gibi, biz katmanlarla çalışabileceği bir palet gerekir. Ayrıca katmanın bir kopyasını oluşturmak gerekecektir. Takımı "Blur", menüden "Filtre" alabilirsiniz. Gauss Bulanıklığı - bulanıklık çeşitli varyantları, en ilginç vardır. Son dokunuş - daha net bir ön plan oluşturma. Yani "Photoshop" in şeffaf bir arka plan yapabilirsiniz basit bir yoludur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.