SeyahatOteller

Otel Merperle Hon Tam Resort 5 * (Vietnam / Nha Trang): tanımı ve yorumu

plaj-deniz tatil seviyorum ve şehir ve gündelik sorunların gürültüden tatile dinlenmek için rüya bu turistler için mükemmel bir yer egzotik ada Vietnam Hon Tam olabilir. Uzun insanların huzur ve şaşırtıcı sahne çekti. Merperle Hon Tam Resort - Bu yazıda tesisi otellerinden biri hakkında konuşmak istiyorum.

Bu otel Biraz

Vietnam bütçesinin dinlenme yeri olarak dünyanın her yerinden turist bilinmektedir. Ancak, ayrı "kelle" tarzında rahatlama sunan çok sayıda otel inşa egzotik adalar açısından zengin bir ülke, anakara merkezlerinden. Bu yerlerden biri Nha Trang ünlü tatil için yeterli yakınında bulunan Hon Tam adadır.

Merperle Hon Tam Resort - kıyısında yer alan küçük bir oteldir. Karmaşık yeşil bir bahçe ile çevrili olan bungalovlar, oluşur. 2008 yılında inşa edilmiş ve 49 odadan oluşmaktadır edildi.

düz bir çizgide adaya havaalanından uzaklığı 20 kilometre. Otel uzak koşuşturma deniz kenarında sakin bir tatil tercih eden turistlere hitap edecek. Karmaşık o daha sonra tartışacağız Nha Trang, en ilginç manzaraları değil uzak, ada üzerinde bulunan rağmen.

Odalar

Merperle Hon Tam Resort bungalovlarda yer odalarda misafirler konaklama sunmaktadır. Tüm dairelerde balkon veya teras vardır. Aralarında aşağıdaki kategorilerden oda bulunmaktadır:

  1. Deluxe Bungalov - bungalov Deluxe çift (bölge 52 m.). Daireler set iç çamaşırı ütü, uydu kanalları ve düz ekran TV, buzdolabı, kasa, kablosuz internet erişimi, fan, klima, minibar, kasa, banyo malzemeleri ile donatılmıştır.
  2. iki tek kişilik yataklı Deluxe Bungalov. Böyle sayılar önceki kategori odalardan konfigürasyonda farklılık göstermemektedir.
  3. Aile Süiti - bir aile paketi (64 m kare alan.). Odaların ilk iki kategori aile suit iki kişi konaklayabilir Eğer üç kişi konaklayabilir. Bu daireler ise bir kral yatak ve bir single ile donatılmıştır. Ekipman odasında kalan farklı değil.

bungalov sahil "yüz" açık olduğundan dolayı tüm dairelerin pencere, okyanus bakmaktadır. bahçede - Cottages birçok seride inşa edilir, çoğu komşuları plajda, gerisi pratik bir şekilde. Yani misafirler uygun bir konaklama tercihi edebiliyoruz.

Çocuklar için ek faydalar

Merperle Hon Tam Resort küçük misafirler için çok sayıda avantaj sağlamaktadır:

  1. Herhangi odada Yaşları 12 yıllık aşmadığı iki çocuk en fazla, barındırabilir.
  2. Henüz beş yaşında olan çocuklar, onlar ayrı bir yatak verilmeyecek şartıyla, ücretsiz kalabilirler.
  3. Beş on iki yaş arası arası çocuklar için resepsiyona varışta (bu oldukça zaman rezervasyon yerine, doğrudan yerinde yapılır) kahvaltı için ücret alınır.
  4. Onların oda ve yönetim kurulu tam olarak ödenir çünkü Çocuklar 12 yılı aşkın yetişkinler dikkate alınmakta,.
  5. ek yatak ihtiyacı söz konusu olduğunda alımı ödenecek. hizmetin maliyeti dairenin kategorisine bağlıdır.

catering hizmeti

Merperle Hon Tam Resort 5 * Ana ve sadece onun restoranda yemekler sunuyor. Sadece kahvaltı fiyata dahildir. İsterseniz Ancak, varışta tam pansiyon sağlayabilir. Sabah yemek bir büfe olarak servis edilmektedir. Geri kalan zaman alakart sipariş edilebilir. İsterseniz, sabah odasına getirmek ve kimse sürer nakliye ücretleri olabilir.

Birçok operatör * Merperle Xaçık Tam Resort 5 Noel turlar sunuyoruz. Bu gezilerin özelliği soğuk kış okyanusun kıyısında şaşırtıcı sıcak havalarda almak olmasıdır. Yılbaşı, otel izni fiyatına dahil maliyet hangi bir ziyafet düzenler. Bu nedenle, Noel sıradan daha pahalı bir tur atar. Genel olarak, bu geziler bizim ziyaretçiler arasında çok popülerdir.

otel Özellikler

Merperle Hon Tam Resort (Vietnam) birçok egzotik ağaçlar ve çalılar büyür çok güzel ve çevre düzenlemesi alanına sahiptir. Buna ek olarak, yolları boyunca çiçek yatak açan inanılmaz miktarda vardır. Bir bitkiler için bakım unutma, otel personeli özenle temizlik ve düzeni izler görüyoruz. toprakları çok iyi hoş tropikal bitkilerin gölgesinde yürümeyi ki atanır.

Karmaşık farklı derinliklerde ayrı bölgeye bölünmüş olan çok büyük bir havuz vardır. Bir Çocuk bölümü de bulunmaktadır. Havuz güzel bitki örtüsünün bezenmiştir, genel bileşime uyumlu karışımları.

otel Merperle Xon Tam Resort (Vietnam), hediyelik eşya dükkanı, tenis kortu ve spa. Yürümek istemiyorsanız sitesine göre, bir tuk-tuk etrafında hareket edebilir. Ancak, herhangi bir yönde yol 200 metre aşmıyor.

otel adada olmasına rağmen, ziyaretçiler her zaman alışveriş için veya yürüyüşe Nha Trang gitme fırsatı var. Botlar kıyıya her saat gönderilir, böylece taşıma sorun yok.

Yerinde, konuk havuz oynayabilir ve çocuklar - oyun odası.

plaj tatil

Merperle Hon Tam Resort 5 * (Vietnam) kıyısında yer alır. Bu nedenle, otelin en büyük avantajı tatil deniz üzerinde ve onun güzelliğine hayran sırasında sahip olduğu bir gerçektir. şezlong birçok farklı türleri ile donatılmış Büyük ve geniş bir plaj. Bunların sahil çok üzerinde olduğu herhangi bir zamanda ücretsiz bir yer bulur. Plaj havluları sınırsız miktarda resepsiyondan mevcuttur.

Merperle Hon Tam Resort (Vietnam): otel konum konumu hakkında yorum

Hon Tam ve otel şaşırtıcı güzel adanın demişken, bu yer hakkında daha gerçekçi fikir sahibi olmak orada ziyaret etmiş turistlerin misafirlere hitap etmek istiyorum. Merperle Hon Tam Resort 5 * (Vietnam) kıyısında inşa edilmiştir. Eğer egzotik bitki ve okyanus ile çevrili olacak tatiller boyunca sıra otel, açık rekreasyon destekçisi misafirlere hitap edecek. Hon Tam dinlenin aynı Nha Trang kalan çok farklıdır. onlar yakın olmasına rağmen bu iki tatil, oldukça birbirine benziyor. Eğer Nha Trang - bu kentsel tesisi, Hon Tam - temiz plajları ve su ile şaşırtıcı derecede güzel bir doğası.

Aynı zamanda, adada olmanın, turist medeniyetten tamamen kesilir ve her an karaya geçmeye başladı. deniz çok yakın olduğu için Merperle Xaçık Tam Resort 5'te * (Nha Trang) çocuklarla iyi dinlen.

oda sayısına incelemeleri

Otel Merperle Hon Tam Resort tipik geleneksel tarzda inşa, villa ve bungalov konaklama imkanı sunmaktadır. Turistlere göre, yeni villalar ve odalar bungalov daha geniştir. Bu noktada, bu tur operatörleri bu nüansları belirtmek vermediği için, konaklama seçerken dikkat değer. İç odalar da Tay tarzında yapılır.

Tüm daireler yaklaşık aynı ambalaj var ve kıyıdan büyüklük ve mesafe bakımından farklılık gösterir. Deneyimli gezginler sahile yakın bir bungalow seçerek önermiyoruz. Birçok kişi sessiz ve dinlendirici bir tatil almak umuduyla bunları yerleştirilebilir tercih ederler. Ve bu yerde bir gün Çince üzerinde sabah erken tüm personel ve ziyaretçiler tutulur çünkü tersi doğrudur çıkıyor. bahçe evlerin dibinde bir daha rahatlatıcı bir konaklama uyum için.

misafirler göre, odaların taze kozmetik onarım ihtiyacı vardır, ama genel olarak, onların koşul kalanını gölge yok. Otel, günlük temizlik hizmeti vermektedir. Eğer daire temizliği istiyorsanız Ama aslında, bu hizmetçi hatırlatarak değer. Personel günlük havlu ve nevresim değişikliği - haftada bir. oda işkenceyle Her gün her konuk için bir şişe su bırakmak, ama turist Nha Trang onu daha satın almak zorunda böylece bu su miktarı, bütün gün yeterli değildir.

catering Yorumlar

Merperle Hon Tam Resort 5 * (Vietnam, Nha Trang) sitesinde restoranda yemek misafirlerine sunuyor. Kural olarak, gıda kalitesi ve gıda çeşitliliği turistler arasında tartışma bir sürü neden olur. Bu anlamda, Merperle Hon Tam Resort 5 * (Nha Trang) istisna değildi. Sabahları açık büfe yemekleri yelpazesi tüm yolcuları göstermeye yeterli değildir. Birçok misafirler yiyecek yetersiz seçim demek. Bu konudaki görüşler oldukça çelişkili oldukları için, yargılamak zordur, doğrudur.

Geri kalan zaman, turistler alakart restoranı menü sipariş için fırsat var. Ne yazık ki, tatilcilerin hiçbir Rusça çeviri yoktur fiyata gibi, gıda seçimi belirlemek zordur derler. Ziyaretçiler aslında rasgele düzeni yok. salonuna ücretsiz yemek götürmek restoran çalışanları, bu daireyi bırakmak istemiyorsanız çok uygun bir hizmettir.

Adanın Özelliği kalanı Nha Trang kafe ve restoranlar böyle büyük bir seçim olmasıdır. Bu nedenle otelde sadece yemek zorunda. Eğer yiyecek satın istiyorsanız, o zaman markete karaya gitmek gerekir.

Otelin genel izlenim

Eğer Vietnam otel Merperle Hon Tam Resort tatile gitmek planlıyorsanız deniz kenarında tenha rahatlamak için iyi bir seçenek olabilir. İyi konum, güzel manzara ve sonsuz plajları - kompleksinin bir ziyaret kart. Sayısız olumlu değerlendirme kanıtladığı gibi otel, en hoş bir deneyim yapar. genellikle tatilciler denir tek dezavantajı, Çince inanılmaz bir sayıdır. Çin'den Günlük ziyaretçi bir günlük tatil adaya getirdi. Bazen oldukça gürültülü davranır ve bu değerlendirmeleri hoşnutsuzluk misafirler Merperle Hon Tam Resort 5 *, neden - kanıt. Çinli turistler özel bir plaj için kayda değerdir rağmen.

Bozulmamış adasında turist fiyatına geri kalanı. Deneyimli gezginler kesinlikle eğlence geziler çeşitlendirmek ziyaret önerecektir. yukarıdaki otel turlar maliyeti beri, Nha Trang herhangi ajans onları daha iyi al. Gezi adasından çok erken ayrılma dahil, fakat bir anda teknenin henüz gitmek için. Ancak bu husus kolayca personel alımı ile çözülmektedir. Sahil yoluna seyahat eden tüm turistler için bir tekne sağlarlar.

hizmet kalitesi

Özellikle dikkat Merperle Hon Tam Resort arzu edilmektedir hizmet kalitesi ödenir. Resepsiyon yerlerde çalışan Albina adlı Rusça konuşan kız için minnet ve hayranlıkla taşan Yorumlar. tüm sorunları, yerleşim ile başlayan ve bir gezi gezi ile biten çözmek için yardımcı olduğu misafirler göre, o, Rus turistler için otel yüzüdür. Bunun için her konuda erişilen ve bu seni asla başarısız olabilir. Ne kadar İngilizce bilgisi iyi, güçlü bir aksanı ile yerel nüfusun konuşmasını anlamak çok zordur. Bu nedenle, İngilizce konuşan temsilcisinin varlığı turistler için çok daha kolay hayat.

Genel olarak, otel, tüm personel dostça ve iyi huylu, ama sadece bir kişi çok olumlu eleştiriler kazanmıştır.

plaj tatile Yorumlar

Hiç Nha Trang olarak bu tesisi üzerinde dinlenmiş ettiyseniz, Merperle Hon Tam Resort şaşırtıcı derecede güzel bir alan ve sahil olan yakınlığı ile şaşırtacak hoş olacaktır. Şehir otelleri Nha Trang, deniz yoluyla her zaman değil, küçük bir alana sahip olma eğilimindedir ve. koşuşturma - şehrin sonsuz arkadaşları. Oldukça başka bir şey - Hon Tam adasında tatil. Burada, deniz ve doğa ile çevrili, sen sorunlardan dinlenmek ve çarpıcı sahne boşta tefekkür saplanabilirler.

Adanın Sonsuz kumsalları kıtada çok daha temizdir. Otel personeli her gün temizlenmelidir Özellikle bu. Adanın en önemli avantajı dalgalarının tam olmaması. Eğer herhangi bir zamanda yüzebilirsiniz çünkü Burada, deniz her zaman sakin ve temiz ama. Özellikle çocuklu bir tatil için uygundur. otelde kalan turist sayısı rağmen, plaj her zaman neden bunun içinde rahat ve hoş kalmak, malolyuden edilir.

tesisi hakkında biraz ...

Nha Trang bir otel Merperle Hon Tam Resort seçerseniz, çare ile önceden tanışmış karışmaz. Hon Tam Island kıyısına yalnızca 4 kilometre uzaklıktadır. günlük servis tekneler kesinlikle programa uymaya burada almak için kolaydır. beyaz kumsallarında dinlenmek için adanın en iyi koşullar. Birçok turist, Nha Trang tatilcilerin, dalış için buraya gel.

Adanın geri kalanı, burada bile huzur sunmaktadır olmasına rağmen, turist uygun bir eğlence bulabilirsiniz. Tesis, - parasailing ve yamaç paraşütü, en maceracı, rüzgar sörfü, dalış yanı sıra, dağcılık şanslarını denemek motosiklet veya kayak binebilirsiniz.

otelde tatil çeşitlendirmek, bir etnik köyünü ziyaret edebilirsiniz. Onun ziyareti kültürü ve insanların gümrük hakkında bilgi almak için izin verecektir. Köy evlerinin yapımında yerli uyulması gelenek, tamamen uygun yeniden oluşturulur. Burada ev eşyası, giyim ve müzik aletleri unsurlarını görebilirsiniz. Köyün yakınında eşya satın geleneksel Vietnam turist sunan çok sayıda dükkan bulunmaktadır.

Ancak tecrübeli kampçılar sadece köy görüntüleme ile sınırlı değil tavsiye ve çare en ilginç yerleri görmek mümkün olabilmesi için karaya gitmek için tavsiye edilir.

turistik yerler

Nha Trang ana cazibe Po Nagar kulesi olarak kabul edilebilir. Budist tapınakları de onlar binden fazla yıl olmasına rağmen, bu güne kadar korunmuştur. Kule 7-12 yüzyıllarda inşa edilmiş büyük bir tapınak kompleksi, parçasıydı kez. e. Vietnam kazandırır burası özel manevi kuvveti. Budist törenleri ve diğer ritüelleri orada ifa edilmesi bu nedenle içindir.

Birçok turist Nha Trang gelmenin tek değil, aynı zamanda kurtarma için, bir deniz tatili aramıyorlar. merkezinin eteklerinde ise ünlü çamur banyoları Thap Ba olduğunu. Sağlık Merkezi şaşırtıcı çiçek ve tropikal bitki örtüsü dolu güzel gerekçe teşkil eder. Burada ziyaretçiler çamur banyoları iyileşmesinde, havuzlarında daldırma yüzme, maden kaynağının suya dalma olabilir. Tüm tedaviler sonra, ziyaretçilerin Avrupa ve Vietnam mutfağından lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler. Eğer sadece hediyelik eşyalar satın değil, aynı zamanda kir ve makyaj yerel üretimin edebilirsiniz merkezi iş banklar,.

turistler arasında en popüler Hon Che adasında bulunan lunapark "Vinpearl" dir. Büyük turizm kompleksi oteller, restoranlar, alışveriş merkezleri, kaplıcalar ve eğlence her türlü ağı içerir. "Vinpearl" - Vietnam en büyük ve en iyi eğlence merkezi, analogları ülkede artık mevcuttur. Adayı ziyaret Turistler, eğlence her türlü sunmaktadır. Parkın geniş toprakları bölgeye ayrılmıştır. bir su parkı bir amfitiyatro, bir alışveriş merkezi, eğlence parkı, oyun alanı ve daha vardır. Buna ek olarak, misafirler ada birkaç sinemalar, karaoke, çocuk sürmek ziyaret edebilirsiniz.

Tesisin en ilginç yerlerden biri Nha Trang 20 km uzaklıktadır, Maymun Adası olarak kabul edilebilir. Şu anda, yaklaşık 1500 maymunlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu sevimli hayvanlar çocuklar için değil, aynı zamanda yetişkinler için de ilginç olacak bakın.

Oşinografi Enstitüsü - Bu çocukları göstermek için değer bu yerlerden biridir. Çatı kurum altında şu anda sadece oşinografi araştırma merkezi değil, aynı zamanda büyük bir akvaryum ve balina büyük iskelet. Enstitü akvaryum yaratılması için temel oldu eserler büyük bir koleksiyonu, toplanan Güney Çin Denizi ve diğer deniz ve okyanusların keşif yaptığı faaliyetleri sırasında, 1922 yılında çalışmaya başladı. Geri 2005 yılında, araştırma merkezi, kültürel ve tarihi mekanlarına durumunu aldı, demek ki bu turistlere açıktır.

Hiçbir az ilginç akvaryum Chi Nguyen ziyaretçileri için. Yerliler Neptün'ün Sarayı gibi sadece onu aradım. Görünüşü bu kurum doğanın sınırsız sevgi ait yerli bir balıkçı yükümlüdür. O kendi denizcilik müzesi kurmaya karar verdik. Çizilmelidir ki, neredeyse tüm para, inşaat ve kurumun açılması için gitmiş kendi araçlarının olduğu bir gerçektir. deniz yaşamı için büyük bir su birikintisi inşaatçılar tarafından yaratıldı. Şu anda, farklı ülkelerden ziyaretçiler yıllardır hayalini verdi eser inanılmaz adam, uzun yıllar sonuçlarını görmek için akvaryum ziyaret edin.

yerine epilogue

Vietnam'ın kıyısında sonraki tatil geçirmek planlıyoruz olanlar turist, ben Hon Tam adı verilen ada cennete gitmek öneriyoruz. onun kıyısında bulunan otel Merperle Hon Tam Resort 5 * (Nha Trang), rahatlatıcı bir aile tatili için mükemmel bir yerdir. Güzel manzara ve beyaz kumsalları tenha sahil beldelerinden severlere hitap edecek. Fakat aktif gece hayatı fanlar, belki, Nha Trang kıyıları, kaynayan aktif yaşam üzerindeki başka bir yer bulmaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.