Gıda ve içecekYemek tarifleri

Davul domates: o bankalarda ev tuzlama yapmak mümkündür?

Davul domates çok popülerdir. Bu sadece iyi bir aperatif ve masa dekorasyonu olduğunu. bu tuzlama gelen tuzlu su da çok kullanışlı ve bazen gereklidir. Bu şekilde Tuzlu domates çok basittir. biraz fermente domates gereklidir çünkü sürecin kendisi, özel bir incelik, sterilizasyon uygulanmasına gerek yoktur. Büyük kaplarda ve bankalarda tuzlama birkaç yollarını düşünün.

Lezzetli domates - lezzetli turşu

Namlu tuzlu domates özel beceri gerektirmez. Önemli olan - tuzlu için otlar ve baharatlar eklemektir ve kendilerini özellikle kokulu idi domates ile. sebze alın ve iyice yıkayın. Sonra bir çatal veya sapı yakın bir kürdan ile her domates delin. Ayrıca tuzlama için dereotu, gerek üzümü yaprakları, kiraz ve horseradish. Baharatlar kabın dibine serilir. Sen çanak hafif bir koku vermek için sarımsak ekleyebilirsiniz. yastık üzerinde domates üstüne yattı. Bundan başka, tuzlu su hazırlamak için gereklidir. 2 litre su da tuz 4 büyük kaşık ve şeker iki çorba kaşığı alır. kaynamaya doldurun ve biraz soğutun. Dolgu domates suyu ve çok sıcak tuzlu kaynar değildir. Üst kamuflaj kapak. domates çıkmadığı takdirde biz hafif yük koyabilirsiniz. Üç gün fıçısı sıcakta domates tutmak ve sonra soğuk çıkar. tuzlama olarak yiyin.

namludan Yeşil domates

uygun değildir kırmızı, aynı kahverengi ve yeşil domates hazırlamak. Basitçe, onlar için artık hazır olacaktır. Al yeşil domates, orta büyüklükte iyi yuvarlak. Ayrıca şemsiye ve dereotu, üzümü yaprakları, karaturp kökü, 3 pod sıcak biber, gerek hardal tohumu, sarımsak, tatlı biber ve birkaç başlarını meşe kabuğu. İlk doldurma olun. İnce sarımsak, maydanoz, acı biber doğrayın ve tüm karıştırın. Taze maydanoz ekleyebilirsiniz. yarısında çapraz domates ve her kesi atın. Sonra içeri doldurma yatıyordu. tüm baharat ve otlar altındaki tuzlama ve yayılması için kabı alın. domates üstüne koyun. Bir tuz yemek kaşığı ve şeker küçük kaşığı su ile tuzlu su litre doğurmak için. Kaynatın ve biraz soğumaya gereklidir. salamura davul domates ve örtü doldurun serin bir yerde bir ay bırakın. Bu tatil tablo için bir çok lezzetli meze olduğunu.

Solim banks

Nasıl domates davul turşu nasıl? Bankalar önceden hazırlanıyor: yıkayın ve sterilize edin. her bir kap koymak altındaki yaban turpu yaprak frenk üzümü, kiraz defne yaprağı biber ve bezelye. Domates iyice yıkanır ve bankalarda koydu. Şimdi marine hazırlamak zorundayız. Su litresi başına (üç litrelik kavanoz) büyük kaşığı tuz, 4 çorba kaşığı şeker kaşığı kuru hardal, 2 ezilmiş aspirin tabletleri gerekir. kavanoz içine soğuk tuzlu su dökün ve% 70 sirke küçük kaşık ekleyin. Bankalar kapaklarını urganlar kapatıp serin bir yerde koymak gerekir. Davul domates bir ay içinde hazır olacak. Onlar bütün kış serin bir yerde saklanabilir. Bu yemekte Salamura hafif tuzlu, tek kelimeyle muhteşem elde edilir. Bu tarif için domates pişirin. Onlar salamura sebze ile rekabet etmek anlamına.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.