Gıda ve içecekYemek tarifleri

Köfte pişirmek nasıl çeşitli yollar

kıyma hamburger veya köfte sadece pişirilebilir. Sığır veya tavuk köfte - çok yönlü çorbalarda kullanılabilir seçenek ve makarna ile birlikte ve hatta tuzlu atıştırmalıklar. hızlı bir şekilde yapın ve kolayca dondurucuda "rezerv" kısmını bırakabilir. Neyse, nasıl banka her aile içinde olmalıdır köfte pişirmek için söyleyecektir en az bir tarifi. O kullanışlı emin kez.

susam ile kıyılmış et Köfte

Sen, konserve kestane üç yüz gram sarımsak iki karanfil, kıyılmış taze zencefil bir çay kaşığı, küçük biber, soya sosu bir çay kaşığı ve susam yağı aynı miktarda, bitkisel yağ, yumurta ve iki yüz elli mililitre, mısır nişastası otuz beş gram, beş ok sığır eti yarım kilo gerekecektir arpacık, taze kırmızı biber, susam iki çay kaşığı, şeker, pirinç sirke, sıcak sos ve su altmış mililitre ve bir çay kaşığı tuz. bu egzotik köfte için, sığır eti, kestane, sarımsak, zencefil, soya sosu, biber ve birleştirmek susam yağı. Bir köfte moda ve bir tabakta koyun, streç film ile kapatın ve on dakika boyunca buzdolabında gönderin. Isı , bir tava bitkisel yağ. mısır nişastası ile yumurta Çırpma bu karışım köfte içine daldırılır ve altın renk kadar bunları kızartma edilir. Fry ayrı soğan ve iki dakika boyunca biber. Susam tohumu vardır , ayrıca düşük ateşte sıcak şeker, sirke, sıcak sos ve su birleştirmek, mısır nişastası ekleyin ve koyulaşana kadar karıştırın. Kızarmış soğan serpin, hazırlanan sos köfte dökün.

soğanlı köfte

Bu düzenleme, daha eksantrik içeren kombinasyon ürünleri. Eğer köfte pişirmek önce, soğan dört gram zeytinyağı iki yüz gram kıyma, maydanoz, ekmek, yumurta, tuz, biber yüz gram yüz gram, domates, yarım kiloluk gibi ürünleri satın gerektiğini et suyu ve buğday yüz gram un. İnce, yağda soğan ve yavru elli gram doğrayın sığır eti ve ıslatılmış ekmek ve yeşillikleri ekleyin. Yumurta, tuz ve karabiber ilave edin. Tüm karışım iyice ve bir saat soğukta gönderin. Peel kalan soğan ve daireler halinde kesilir, kırmızı biber kızartma. Nasıl köfte pişirmek için? kıyma topları Formu un zapaniruyte. Bir toprak kase istiflenmiş tabakalar soğan ve köfte, tüm çorba, ve yüzyetmişbeş derece arasında bir sıcaklıkta bir fırında pişirmek, bardak domates üzerinde yatmaktadır. servis tabağına yeşilliklerle süslenmiş ve edilebilmektedir önce garnitür pirinç veya patates püresi gönderin.

parmesan ve sarımsak ile Köfte

un çeyrek fincan ve bitkisel yağ aynı miktarda, et suyu yarım litrelik, kıyılmış et, yumurta dört yüz elli gram ekmek kırıntısı ve parmesan peyniri, yarım fincan taze kekik bir çorba kaşığı, kıyılmış soğan, tuz, biber, çeyrek fincan, sarımsak altı karanfil, Creole baharat ele alalım çanak - kırmızı biber ve sarımsak tozu, zemin biber ve soğan tozu, kuru kekik ve kekik bir çorba kaşığı iki çorba kaşığı. Eğer köfte pişirmek önce, suyu ekleyerek, altın kahverengi ve kaynama kadar tereyağı ve un, ısı karıştırın. yumurta, ekmek kırıntıları, parmesan peyniri, kekik ve soğanlı doldurma karışımı, tuz ve karabiber serpin. Bir köfte moda ve her sarımsak karanfil yerleştirin. hangi her boncuk doldurma içinde un ve zapaniruyte ile Creole baharat karışımı. Fry ve kadın bağı yerleştirilmiş bir plaka üzerinde düzenlemek bir yağ fazlasının ayrılması. maydanoz ve kekik ile önceden yapılmış sos ısıtın, beş dakika içinde et pişirin. çanak hazırdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.