HobiDikiş

Bir çorap örme iğneleri örgü örmeyi bilmiyor musunuz? başlayanlar şimdi needlewomen için bu bir sorun değil!

Soğuk sezon bacaklar ise her zaman sıcak olmalıdır. Bu nedenle, her dikişçi avans çorap örme bütün aile üyeleri için hazırlar. Hala kendi ellerini giysi bu tür gerçekleştirmek için nasıl bilmiyorum eğer, bizim atölyeye bekliyoruz. Bu makale ile ilgili okuyuculara bilgi sağlar örgü örmeyi bir çorap örgü. Bu ürünün uygulanması için rehber ayrıntılı olarak gösterildiği gibi başlayanlar için, ustalar, bu malzeme, bir "sihirli değnek" haline gelecektir.

hazırlık aşaması

Eğer çorap örme iğneleri örme önce ne yapmalıyım? ister needlewomen bu işte başlayanlar için - ayakları ile ölçün. Bu basit. Santimetre bant kemik üzerinde çevresi ölçer ayak. yazarken Veri kayıt, sen döngü hesaplama sırasında ihtiyacınız olacak.

Şimdi sıra çalışmalarında kullanacağız iplik türünü belirlemek için gereklidir. bu tür giysiler imalatı için "ısı" iplik alma için tercih edilir: akrilik ve pamuk saf yün ve yün. ipliğin 225 metre, 50 gramlık bir oranda - örme malzeme kalınlığı, daha sonra en iyi seçenek ile ilgili olarak. Bebek örgü iğneleri çorap saflaştırılmış iplik yapılır (başlangıç Örgü için önemli bir bilgidir). Ek işlemlerine elverişlidir Bu iplik fabrikası, deri tahrişine ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz. Ispitler № 3 (5 birim) için gereklidir.

halkaların bir dizi

Tipik olarak, belirli bir kalınlık bağlantıda ağ, iplik 1 santimetre 2 döngüler yerleştirilir. Bu nedenle, ölçüm bacaklar sonucunda alınan sayısına bakar ve iki ile çarpın. Elde edilen değer ürünü tamamlamak için gerekli ilmek sayısı. İki konuşmacı içine çevirin. Döngülerinin sayısı 4 ile bölünebilir olması önemlidir, bu yüzden gerekirse eksik sayılarını ekleyin. konuşmacı üzerinde dört döngüler dağıtın.

üst kısım

Yani, bir çorap örgü örme öğrenirler. Yeni başlayanlar için, ustalar manşet teknoloji uygulanması söyle. yüz ve ters örgü 1 x 1 ya da ağ-2 kez 2. 4-5 cm'lik bir yüksekliğe ulaşır döngüler alternatif Örgü dairesel sıralar model "zamk", st çorap yerine getirmeye devam: backstitches sıralar halinde çizilmiş yüz yüz bütün ilmeklerin sıralarında - ters örgü . İstenilen yüksekliğe sizin manşeti yapılandırın.

topuk

Döngü 2 ve ürünlerin bu bölümünde oluşumunda 3 iğneler dahil değildir. Örgü st çorap satırlar 10-12 cm üzerinden 1. ve ileri ve geri 4 iğneler döngüler. Sonra topuğunun bir viraj oluştururlar. üç bölüme döngü bu numarayı bölün ve bu teknolojiyi kullanan örme:

  • 1. sıra: birinci parça ve ikinci, üçüncü bölümünün birinci döngü örme son döngüde yüz döngüler yerine getirir. işi çevirin.
  • 2. sıra: Geçen döngü ile ikinci parçanın örme ters örgü döngüler, ilk bölümünün ilk döngü örme. işi çevirin.
  • 3. sıra: birinci yan kısmı ile birlikte son döngüde performans yüz döngüler merkezi (orta), örme. konuşmacı sadece merkezi döngü kalmayacaktır Böylece pyatochku takılmak.

ayak

Size örme çorap ile konuştu. Ürünün alt kısmını yürütmek için nasıl açıklamak başlamak için.

örgü daire gidin. Bu döngü yapmak için ispitler, o zaman topuğunun bir viraj oluşturma aşamasının üçüncü parçası döngü sayısı, bir yan kenarı kaldırın. Ayrıca örme döngüler 2. ve 3. konuşmacı şimdi yan sekmeleri (ikinci bölüm) kaldırın. Bu döngü orijinal sayı olmalıdır. 4 iğne eşit bunları dağıtın. küçük parmağa Örgü ürün. Daha ilk ses konuşmacı kollu sonraki döngü ile birlikte döngülerin sayısını, provyazyvaya 2 son döngü azaltır. 8 döngüler, onları çekmeye ne zaman, iplik koparmak ve bağlayın.

çorap atama atölye ayrıntılı olarak sunuldu çünkü bir zorluk içermeyen needlewomen başlayanlar için örgü iğneleri. Size mükemmel sonuçlar yaratıcılık olsun diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.