SağlıkSağlıklı beslenme

Gainer: zarar veya yarar?

Kazananlar spor beslenme parçası haline gelir ve onların yokluğu bugün sadece düşünülemez. Bu ürünü çığırtkanlığını üreticileri bir dizi ile tanınan, ancak her sporcu ihtiyaç duydukları ve nasıl vücudu etkileyen yapacağını bilir edilir. protein ve aynı ağırlık gainer birçok konsepti için, sağlam "kimya" dır - Birçok kişi spor takviyeleri görüş var. Yani, biz o zararlı olduğunu gainer olmadığını ve anlamak zorundadır.

Gainer protein ve karbonhidrat büyük miktarda içerir besin takviyesi özel bir tür aradı. Katkı maddesinin birinci bölümü kas büyümesi ve egzersiz tükettikten sonra hızlı iyileşme için gerekli olduğunu bir sır değil. İkinci bileşenin (karbonhidrat) gövde kısmı çok yoğun egzersiz sırasında gerekli enerjinin büyük bir miktarda alınmasına olanak sağlar.

Ya bir ağırlık gainer, zarar veya fayda olarak böyle bir maddeden bekliyorsunuz, söylemek zordur. Biz tartışmayı devam ediyor.

Kreatin vücutta enerjinin akışını uyarır olduğu bilinmektedir. Maddenin kullanım performansı artar anda, kas kütlesi, bu nedenle, gelişmiş güç performansı hızla büyümeye ve başlar. Böylece, mümkün olduğunca çabuk isteyenler kas kütlesinin büyümesini artırmak için bu ürünün gerekli olduğu sonucuna varabiliriz.

Tipik haliyle, bileşim, gainers vitamin ve mineral kompleksini, ve ayrıca protein sentezini uyaran, özel maddeler içerir, dokularda kalsiyum birikimi teşvik eder. Biz yağ hakkında konuşmak Ve eğer kilo gainer tutarı (sıfıra yakın) çok az. Bu katkı maddesinin bu dengeli yapısı sayesinde atlet hiçbir yağ mevduat ile, kas kütlesi kazanmak için izin verir vital kapasite, üretilir.

Yani, sporcu beslenmesinde katkı maddesi olarak, ağırlık kazanan nedeni zarar yapamaz. Burada başka bir durumdur.

Bu ürünün spor beslenme o atlet yapamaz onsuz karbonhidrat ve protein bileşimi, yaptığı bilinmektedir, her gün bir enerji büyük miktarda kaybetti. Buna ek olarak, bu tür katkı maddeleri, ince bir gövde yapısına sahip olan kişiler için tavsiye edilir. Faydalı kazanan ve özellikle sıkı diyet olmadan kas kütlesi kazanmak için isteyenler,. Başka bir "evet" gainers lehine: ürünün güç ve enerji dengesini sağlamaya yardımcı olur ve yorgunluğu azalttığı kanıtlanmıştır.

Sonuç olarak, ağırlık kazanan vücuda zarar vermez, aksine, olumlu birçok durumda davranır. Buna ek olarak, ilave gövdenin "spor" amino asit rezervlerinin bir artışa neden olmaktadır.

Ayrıca ürünün sadece hücre içi enerji artışa neden olduğunu belirtmek değil, aynı zamanda en kısa sürede kas tonusu restorasyonu yol açar gerekir.

istatistiklerine bakılırsa, biz ayda iki ila sekiz kilogram gelen artırılabilir gainers kas kütlesini alarak dikkat edebilirsiniz.

Bir kez daha aşırı doz durumunda, örneğin, ben gainer vücuda zarar vermez vurgulamak, ancak alımın sonucu yanlış kullanım nedeniyle kusurlu olabilir.

Eğer bu ilacı hatırlamanız gereken kurallar nelerdir?

Gibi bileşiklerin kullanım oranı sinir sisteminin durumuna bağlıdır olduğunu bilmek önemlidir.

Ayrıca, dozaj fiziksel atlet yüklerinin düzeyine göre dayanır. İlginç bir özellik: sütte boşanma gainer veya, diyelim ki, suyu, onun kalori içeriği büyük ölçüde artarsa.

Aynı zamanda bir kişi hızla kilo almaya eğilimli ise, ilaç bu tür almak için tavsiye edilmez konusunda uyarır gerekir. Bu durumda, daha iyi proteinlerin bunları yerine.

Böylece soru: "Zararlı Kazananlar ise" hayır yanıtlanabilir. Önemli olan - Uygulamanın kurallarına uymaya ve hesaba her organizmanın karakteristiklerini almaya.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.