Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kek "Pavloviç arasında" sen memnun edecek

Eğer evde pişirmeye bile lezzetli ve sıradışı "Pavlovich ait" Truffle pasta. Bu özellik, - hava beze ile özel olarak hazırlanmış bir sünger kombinasyon. Eğer çalışırsanız, tüm yeniden oluşturabilirsiniz kek tarifleri çilek ile harika krep gibi "Pavloviç arasında". o basit ve misafirler üzerinde izlenim kalıcı hale çünkü Ama önce, "Truffle" pişir.

"Pavloviç" En İyi kek - beze ve fındıklı çikolatalı kek

Kek beze ile takviye ve tereyağı krema ile kombine yoğunlaştırılmış süt özleyeceğiz. Etkileyici Sesler? O zaman! arzu edildiği gibi test ve beze sayısı, daha sonra değiştirilebilir. Ama önce, eşit oranlarda ile başlar ve her iki yüzde ellisi üstlenirler. "Pavlovich ait" Bunlar kek (dizindeki farklı birçok seçeneği sunabilir, ama en basit ve etkisi) bir çikolata bisküvi üzerinde yapılan en iyisidir. Da, kaynar su (krema) yöntemine bir bisküvi. Krem sadece haşlanmış tereyağlı yoğunlaştırılmış süt şanti edilebilir. Fındık tüm uyacaktır. Bu tarif, mevcut kavrulmuş fındık olacaktır. Bu kek için hamur eklenebilir, ama sen - bir krem veya katmanlar arasında. Fındık fırın ve eziyet kızartmak gerekiyor.

Truffle "Pavloviç ait" kek: hamur ve kek

(Eğer ikisini ikinci yerine soda alabilir) bisküvi, şekersiz kakao altı yemek kaşığı, iki yumurta şeker tart, sönmemiş kireç, soda, kabartma tozu paketinin bir buçuk çay kaşığı un üç bardak almak (iki olabilir, ama o zaman daha az yoğun dışarı dönecek) bir bardak hazırlamak süt, üçüncü veya rafine edilmiş bitkisel yağ yarım bardak ve kaynar su, bir cam. İlk olarak, geniş bir kaseye sonra un, kakao, kabartma tozu ve kabartma tozu dökün. Başka bir kapta karıştırın iki yumurta yendi. sarısı proteinlerin ayrılması değil, üç dakika boyunca en yüksek hızda bir karıştırıcı fırçalamak. İki kabın içeriğini birleştirin. Daha sonra, un yumurta karışımı, bitkisel yağ (çikolata toz miktarının azaltılması, yağ oranı, kakao içeriğine bağlıdır ve yağ miktarını azaltmak için gerekli olan) ekleyin fırçalamak tekrar. Şimdi süt cam üçte dökmek gerekiyor. çırpma sonra iki tane daha parça ekleyin. kütle düzgün olduğunda, kaynayan bir bardak su dökün ve en son bir karıştırıcı ile yenmek için gereklidir. fırın zaten yüz seksen dereceye kadar ısıtılmalıdır. Test maçın durumunu kontrol etmek, yumuşayana kadar pişirin.

Hazırlama ve beze kek montaj

şeker ile bir bardak üç protein çırpma. Bitmiş karışım konur bir şekerleme şırınga ya da kesilmiş alanı olan bir ağ torbası. Bir fırın tepsisine, belirtilen parşömen küçük özdeş çevreleri koyun. Orta sıcaklığa fırın ve ısı çevirin yarım saat kurumaya ve soğumaya fırında bırakın. Bu arada, yoğunlaştırılmış süt ile bir yağ (iki yüz gram) çırpma, krema hazırlanması. küçük bezeler ile kaplı kek, bu obmazhte krem, kesin. boşluklar krema ile doldurulmuş ve fındık serpin edilir. gece buzdolabında bırakın ve sabah sır dökün ve bu harika kek denemek "Pavloviç ait."

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.