HobiDikiş

Kendi elleriyle bir elf elbise nasıl yapılır

Noel gelenekleri kutlama eski çağlardan bize geldi. Noel Baba ve onun yardımcıları - Batı kültüründe yüce iyi sihirbazı hüküm sürer. çocuk için bir elf kostüm giydirin - hala o hikayenin en önemli kahraman dokunun.

Kostüm Noel Elf Tarihçesi

Noel elf, folklor karakter olarak, uzun süre ortaya çıktı. Noel Baba eşliğinde küçük yaratıklar oldu. Ana yardımcıları ve danışmanları. Onlar itaatkar çocuk ve yardım zanaat hatıra hediyeler taşıdı.

Eski kartpostallar bakarsak, biz sıradan giysiler içinde küçük erkekler görebilirsiniz. Bu küçük işçiler rahat olmayan boyama giysi giymiş. Zamanla, büyülü varlıkların fikri değişti. Bunlar daha çok fırsat yatırılır, ve elbiselerinin daha parlak büyüdü.

Modern Noel Elf kostüm

Biz özenle modern Noel kartları analiz ederseniz, elf kostüm oluştuğunu görebilirsiniz:

  • Cap-cap.
  • eğimli bir ayak ile ayakkabı.
  • Yeşil ya da kırmızı ceketler.

Oldukça sık ponponlu veya çan süslenmiş kapaklar ve çorap ayakkabı biter. Yani ne geleneksel bayram kıyafeti kuzeyliler var. kızlar için elf kostüm uzun tunik veya yeşil etek ile tamamlanmaktadır.

Renkler de gelenekseldir. Bu var , yeşil, kırmızı ve beyaz. Onlar keyfi benzersiz bir kostüm elf yaratarak birlikte yerleştirilebilir. Fotoğraf olası renkler olabilecek gösterir.

Bir madde, genelde yoğun bir kumaş kullanıldığı üzere, yün ve triko hissetti. Ayrıca, elemanların birçoğu bağlanabilir. Örneğin, en küçük, yeterli uzunlukta bir ponpon ve bebeğiniz sahip yeşil yün kap koymak için - sevimli küçük Noel Baba'nın yardımcısı.

kızlar için Noel elf kostüm

Eski Noel kartları baktığınızda, Noel Baba'nın yardımcıları her iki cinsiyette görebilirsiniz. Bebeğiniz bir prenses giyinmek istemiyor, o zaman kızlar için onu elf kostüm dikmek.

Birincil renkler ve eşleşen kumaşlar seçin. Yukarıda belirtildiği gibi, renkler ağırlıklı yeşil ve kırmızı olacaktır. kızlar için, gümüş ve altın kumaşlar ve çeşitli pullar, boncuklar ve payetler değişebilir.

karnaval elbise kız arasındaki temel fark - yerine pantolon etek. Görüldüğü üzere, aşağıdaki resimdeki gibi bir çocuk için bir elf kostüm, fark küçüktür. Sen hazır kiti satın almak ve çocuklarının tatları uyum sağlayabilir.

çocuk için elf kostüm

Çocuk kostümleri çeşitli giyinmek seviyorum. Ama dikkate ana kriterini almalıdır - bu aktif ve cesur bir karakter olmalıdır. Bu bakış ile bir çocuk için Elf kostüm idealdir.

Bir hazır kiti sipariş edebilirsiniz, onların seçimi kadar büyüktür. Ama aynı zamanda bir çocuk için kendi karnaval kostüm zor olmayacaktır yapmak. Bir yeşil tişört veya sweatshirt, kırmızı kumaş biraz ve geniş kemer gerekir. Bunu bir oğlan (aşağıdaki fotoğrafta) için bir elf kostüm neye benzediğini görebilirsiniz.

bir elf gibi görünüyordu böylece Yeşil tişört hafifçe değişmiş olması. kırmızı kapısı dikmek için yeterli. Eğer arzu ve zaman varsa, altta ve kolları üzerinde çıkıntılar olabilir. Kemerinize ve hazır kostüm ana parçası koyun.

keçe olarak kap ve ayakkabı iyi böyle bir yoğun kumaştan yapılır. Onların desenler çok basit ve özel beceri gerektirmez. Cap - etekleri dikişli sadece iki üçgenler.

Ayakkabı genellikle normal ayakkabı üzerine giyilir çorap şeklinde yapılır. Çocuk güvenle Koşup oynamak böylece Ancak, bu takım, detay kaybedebilir.

küçük olanlar için Noel elf kostüm

Kendine grudnichka giyinmek zevk inkar etme. Noel kostümleri küçük çocuklar özellikle sevimli ve dokunaklı görünüyor. yüksek kaliteli fotoğraflar bir dizi yapmak için emin olun. Onlar aile fotoğraf arşivinin gerçek dekorasyon olurlar.

bebek veya bir çırpıda yapmak bebek için kendi elleriyle Elf takım. Eğer örgü örmeyi biliyorsanız, kırmızı ve yeşil çizgili pantolon ve ceket olun. Onların beyaz pon pon ve çan süsleyin.

örme veya dikmek bilmiyor olanlar için de bir yol yoktur. bir başlık ile bir bebek beyaz tulum satın alın. Ayrıca kırmızı ve yeşilin kurdeleler gerekir. Şimdi Gelişmiş gelecek kostüm kurdeleler ve kapak ponpon üstünü süsleyin.

seçiminiz bitmiş takım elbise düşmüş, bunu imal edildiği malzeme için dikkatli dikkat etmelidir. Sonuçta, bebeğin cildi çok hassas ve duyarlıdır. Her durumda, yıkama ve tüm ayrıntıları kontrol etmek iyi olmalıdır. gevşemiş bir şey ve çocuk boğulma kalmaması yanlışlıkla bir düğmeye yırtık.

bir yetişkin için elleriyle Elf elbise

Yılbaşı büyü Ruh tüm istisnasız etkiler. Her iki yetişkin hem de çocuklar, bir kutlama haline getirilmesini istiyoruz. Hiçbir şey karnaval kostüm giyinmek daha iyi bir ruh hali yaratmak daha kolaydır.

Yetişkinler için Noel elf kostüm bir erkek veya kız için daha kolay hale getirmek için. şeylerin renk kombinasyonu için uygun gardırobunda almak için yeterli. Örneğin, olarak fotoğrafta gösterilen.

kırmızı eşarp ile tamamlanmaktadır Herhangi yeşil ceket, kazak veya gömlek. Elf kap bir Noel Baba şapkası gelen dönüştürülebilir, onun yeşil kuşak nasheyte ve üst zilin üzerine sıkın.

Eğer zaman ve arzu varsa, bütün aile için kendi karnaval elf kostüm yapabilirsiniz. hepsi aynı tişört uzun yeşil satın alın. üzerlerinde Nasheyte kırmızı yakaları. Geniş kemer giymek emin olun.

Kırmızı veya yeşil pantolon basit pijama deseni yapabilirsiniz. Onlar yeterince mevcut ve hareketlerini engellemek için olmamalıdır. anneler ve kızları çok uygundur için Ve "Tatyanka" beyaz ve yeşil yubochki- çizgili. Oldukça çaba bit ve hazır femeli eğlence yayı.

Hiçbir dikiş makinesi varsa nasıl bir Noel Elf elbise yapmak

dikiş için özel ekipman eksikliği - değil işi terk için bir neden. Hemen hemen her şey bağlantılı veya elle dikmek edilebilir.

Her karnaval kostüm odağı olduğu ana öğelerinden biridir. renkler, kap ve ayakkabı kombinasyonuyla - Bir Noel Elf kostümü. Kesinlikle bir kural değil en iyisi olarak, hazır her şeyi, ancak satın alınan öğelerin kalitesini satın alabilirsiniz.

en kapaklar ile başlayalım. Bir yeşil ve kırmızı keçeli, makas, iğne ve iplik gerekecektir. üçgenin aynı uzunluklarına göre farklı renklerde kumaş kesin. kenarlarını neaten ve küçük dikişler ile bunları birbirine dikin. Şimdi küçük bir yaka olun. Üstüne üstlük sen jingle dikmek olabilir. Cap hazır elf.

Ayakkabı dikiş biraz daha karmaşıktır, ve çocuk tanesi yürümek zor olacaktır. ev tatil kravat bebek kırmızı ve yeşil çorap için. takım elbise geri kalanı için bir çocuk partisi yeterli olacaktır.

Elf ceket herhangi yeşil veya kırmızı gömlek yapılabilir. , O dengesiz bir alt olun yaka dikmek ve bir kemer ekleyin.

Çok az çaba bebeğinizin Noel ana karakterlerden biri olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.