Ev ve AileAksesuarlar

Hood-eşarp - modern moda aksesuarı sonbahar-kış gardırop

Kış triko moda dışarı çıkmıyor. bir yıldan Kalın örme kazak, uzun eşarplar ve farklı stilleri şapka ve renkler sonbahar ve kış sıcak giysiler ekleyerek podyum süslemek için. Son moda trendi sonbahar ve kış gardırop bir kaput-eşarp kumaştan yapılmış ya da örme, dikili veya yün bağladılar oldu.

Biraz tarih

Biz bu modeller XX yüzyılın başından itibaren, daha önce tanıştığım olarak o yine rağbet olduğunu söyleyebiliriz. Biraz orijinal parlak vurgular edinme, görünümünü değiştirmek için, kaput-atkı yüzyıl basit ve çok orijinal aksesuar kadınlar için değil, aynı zamanda erkek giyim değil sadece aşırı için olmuştur. Prototipi olarak tasarımcıları erkek gardırop ödünç söyledi edilmelidir moda şeyler rüzgar ve soğuktan asker ve subaylarını savunan askeri üniforma parçası - kaputu ortaya çıktı.

Ve şimdi ne olacak?

Modern moda kaput-atkı birkaç çeşidi vardır. göğsünde çapraz ve bel kravat ya da sadece her iki tarafta salıvermek için, boynuna defalarca sarılabilir uzun genişliğinde uçları ile ikiye katlanmış bir eşarp yapılan davlumbaz, - İlk olarak, bir bir başlık andıran modeldir.
atkı uçları o eli gizlemek için elverişli olduğu iki yama cepler, iş parçacığı üzerinde toplanan ve pompom veya fırça dikmek, dikili idi, nakış ile süslenmiştir.

Örme atkı-luk bir kalın veya ince kabartma düz yün ya da delikli viskoz yapılmıştır. en uygun modelleri - örgü atkılar üzere tasarlanmış olanlarıdır. kalın iplik, yastıklı sıcak bir ceket sportif deri veya yağmurluk kumaşlardan yapılan giysi Bu parça. ince bir dişin Fular-kaput ya da zarif için mükemmel bir tamamlayıcı olacaktır örme kabartmalı ajur kışlık palto veya ceket.

Başka bir model "boru" veya "LIC" olarak adlandırılır. Aksine, kolaylıkla davlumbaz içine transforme edilebilir yaka kelepçe, benzer. Bunlar oval bir yüzü boyunca ölçülür uzunluğu geniş bir dikdörtgen olarak aksesuarı Örgü. dairesel iğne, elde edilen kesintisiz bir desen ya da her zamanki iki ispit kullanarak çalışmak için, daha sonra tamamlanmış ürün çapraz bağlıdır örme görünmez dikiş.

LIC - Uçları daire içinde birbirine dikilir ve kapalı uzun örme dikdörtgenler yapılan bir "yaka",. LIC sonra çene altında sekiz uçlarını çapraz geçen ve boyun güzel kıvrımlar koyarak, bir yaka şeklinde tekrar atmak, kafa alınır. Onlar viskoz ne tür ve hangi ipliğin ilişkilidir bağlı, zarif spor ve klasik hem tamamlayacak. Zarif dantel desen kazak ve ince bir kazak için özgün bir katkı olacaktır.

Örme kaput-eşarp sadece bir kadının gardrobu için uygundur, aynı zamanda bir erkek, basit bir göze çarpmayan iplik viskoz ve daha sıkı, kısa ve öz şekilde onu çalıştırırsanız. Fular-kaput erkek, daha doğrusu, sadece daha modern ve şık hepsi aynı kaputu hatırlatmak. Böyle bir model resimde gösterilmiştir. Bu İngilizce lastik bant kalın yün bağlanan ayrı ilişkili kapağı dikilir uzun atkı, oluşur. rayın kenarında kenar yoğun ve bakımlı şekli olan sc olmayan sütun kalın kanca yatırılır. Rüzgar ve soğuk koruyacaktır Bu aksesuar, kolayca içinde omuz bırakarak odasında kafasına sıfırlanabilir bir eşarp şeklinde.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.