Sanat ve EğlenceSanat

Acilen Santa Clause nasıl çizileceğini öğrenmek gerekiyorsa

Çizim - bu sanatçının belli bir beceri gerektirir kolay bir iş değildir. Çoğu zaman, yeni yıl birçok kişi önce soru ortaya çıkıyor, Santa Claus nasıl çizileceğini. Gerçekten de, böyle bir model şenlikli duvar gazetesi için uygundur ve arkadaşları için tasarım tebrik kartı için, ve yılbaşı konulu el sanatları çeşitli.

İlk bakışta göründüğü gibi o kadar basit bir kişiyi çekemez. Önemli olan - sadece tüm oranını sürdürmek ve bir çocuğun resim gibi bakmadı bizim resme doğru insanı tasvir etmek. Santa Claus çizmek için bir kalem ile, sen sonuna kadar makaleyi okuduktan sonra öğrenecektir.

masal kahramanları. Nasıl Santa Claus çizmek için?

Tabii ki bu canlandıracak fantastik karakter tüm uzun sakallı bir şapka ve artı yarım yüzünü kapsar ve oldukça basit çizilmiş - kafasında botları ayaklarına, uzun kürk sarılı olduğu için, bir insandan daha kolay. Biz adım Büyükbaba Frost adım nasıl çizileceğini düşünün eğer bu resim oldukça kolay olacaktır olun.

Birinci Adım. Kroki ve geleceğin hatlarını çizerek

her şeyden önce çalışmalarını başlayarak, genel kroki yapmak gereklidir. eller, baş ve Noel Baba geleceğin vücudun geri kalanı nerede olacağını Bunu yapmak için, biz tam olarak işaretlemek. Her zaman oranlarını uymalıdır. Tüm oranlar karşılanmaktadır Sadece sonra, ayrıntıları ortaya çıkarmak başlayabilir. Yaklaşık anahat desen üç şartlı bölümden oluşacak. İlk - baş çevresi, gövdenin ikinci çevresi ve son olarak küçük bir kenar bizim Noel Baba gelecek kat uğratmıştır.

İkinci Adım. ellerin hatlarını ekleyin

İlk adımların tümü olmak biraz nihai sonucu andıracak. Ama çok devam ilk aşamadır. Dönüş Noel Baba elini tasvir geldi. ayak ve el eklemlerini çizmek için, "topları" ile başlamak en iyisidir. Eğer kalınlaşma planı alanda, biz daha büyük çapta ve tersi bir daire çizin. Bu yöntemi kullanarak, biz kesin olarak tüm oranlar eller ve ayaklar, yanı sıra bunların kalınlığı gözlemleyebiliriz. Özellikle dikkat dirsek ve bunların pozisyondan kol mesafesinde dikkat edilmelidir. Noel Baba bel hizasında olmalıdır dirsek ellerini katlayın.

üç adım. Resimdeki mont ve el hatlarına çizmek

Şimdi "top" üzerine odaklanarak, ceket ve el çerçevesinin genel hatlarını çizmek zor değildir. eller aynı kalınlıkta olması gerektiğini unutmayın. sağ eli pririsuyte personeli olarak. Daha sonra ek ayrıntıları çekmek ve ilk dış hatlarına kalıntılarını ortadan kaldırmak. Çalışma bir sakal ve baş kısımlarını eklemek için yalnızca kalır neredeyse tamamlandı.

Dördüncü bir adım. Sakal ve baş

Hemen yaklaşık ancak o zaman daha yakından bu ayrıntıları çizmek, burun, ağız ve göz konumunu özetlemektedir. Bir püskül ile şapka unutma. oldukça kolay olmalı sakal ve diğer küçük parçalar çizmek için, bu aşamaya gelmiş olması.

Beşinci adım. Noel Baba ve onun giysi ayrıntıları çizmek için nasıl

Doğal olarak, resimde odak tam karakterin giysi ve aksesuar çekecektir. Ceket ve Noel Baba için çok dikkatli personel çizmek gerek zarif ve güzel döndü. Ve her durumda, onun çizme dibinde bakan kat boya unutmayın.

son aşama

Eh, Santa Claus nasıl çizileceğini sorusunun cevabı zaten elde edilmiştir. Bizim görüntü kadar soluk değildi emin olmak için sadece kalır. Yani, biz renkli kalem yalandan budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.