SağlıkMüstahzarlar

Gözünün altında bir çürük güvenilir araçlar

"Fingal" karmakarışık bir çocuk göz - bu olur ve ona sadık, anlayışına bir ilişki, ve bazı durumlarda ve onayı ile. Benzer bir savaş resimleriyle yetişkin bir erkek toplumda ortaya çıkması olumsuz bir algı aralığı neden olacaktır. Bu nedenle bu kadar önemli kara gözü için etkili bir çare uygulamak zamanıdır. Eğer kullanışlı bu sayfada sunulan kanıtlanmış teknikleri ve ipuçları listesini geldiği budur. dava için en iyi seçeneği seçin ve bu durumlarda daha düşmez.

ambulans

Soğuk - Onun gözünün altında bir çürük ilk aracı. Yaralanma sitesine buz uygulayın. Bir dök , plastik torba kullanımı daha uygun olacaktır çünkü, mesela bir bez havlu sarın. Buz parmaklarınızın ucunda mevcut değilse, soğuk ve metalik bir şey olsun. Pota gayet iyi.

Soğuk şişliği hafifletmek için uygulanır. Dolayısıyla, bir çürük da boyutunu artırmaz. önlem tüm gerekli olduğunu unutmayın. yaralı noktayı süper-soğutmaya değil.

Doktorunuza danışın

Hiçbir bir çürük araçları gözünün altında ağır yaralandı eğer yardımcı olmayacaktır. Bu durumda - (saat) çalışan traumatologist için.

çürük geçecek zaman?

"Çiçekli" çürük dönemi bireydir ve vücudun gücüne bağlıdır. Ortalama olarak, yaklaşık iki hafta sürer. yavaş yavaş renk değişiklikleri: lacivert, mor, menekşe, daha sonra leke kaybolur ve yavaş yavaş, sonra sarı, henüz yeşil inmiyor döner.

İlaç:

- Heparin merhem. yaralanma sonrası ilk gün için her saat Uygulanan sonraki - her iki saatte. Bu dolaşımını uyarır ve ödemi azaltır. Hematom 2-3 gün içinde, çok daha hızlı çalışır.

- Benzer bir eylem vardır jel "Troxevasin". Her üç saat - İkinci ve sonraki gün, heparin merhem, her saat olarak uygulanır.

- K vitamini ve "Ascorutin" morarma hızlı erimesine katkıda yüzden er yaralanma sonrası bunları çekmeye başlamak, daha hızlı çarpması etkilerinin kurtulacaksınız. dozaj doktor ya da en azından eczacıya bildirecektir.

Siyah göz: halk ilaçları kurtulmak için

- lahana taze yaprakların suyu kadar ellerinizi unutmayın. kalın damarların çıkarın. Bunun gibi, en azından bir gecede, losyonlar pozisyonunu düzeltmek ve mümkün olduğunca uzun tutmak, bir hematom için geçerlidir.

- aloe ile yaptığı gözünün altında bir çürük İyi şifa maddesi: kırlangıçotu üç çay kaşığı aloe ezilmiş yapraklarından bir çorba kaşığı karıştırın ve ince bir rende küçük ham pancarı üzerinde rendelenmiş. Geceleri, ortaya çıkan karışımın sap losyonlar olun.

- bir çürük Çok iyi ama yeterli değil ortak araçlar - 1 oranında votka donmuş su: 1. Küpler alkol çözeltisi mümkün olduğunca sık çürük silin.

Gözlerinin altındaki morluklar için Anında çözüm:

- Güneş gözlüğü. Bu seçenek yalnızca sıcak sezonunda iyidir.

- Grim. profesyonel yardım olmadan, ya da en azından arkadaş yapamaz. Vakıf düzgün çürük ve maskeleme ajanları dayalı ten rengi doğal rengine uyumlu olması gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.