Sanat ve EğlenceFilmler

"Marvel" projesi: "Kaptan Amerika:. İlk Avenger" Aktörler ve rolleri

Tüm projeler film şirketi "Marvel" başarılı kabul edilebilir - bazı resimler bir başarı olduğunu, diğerleri sorunsuz ve vakarla geçti, onun yaratıcıları bile daha küçük, ama yine de gelir getiren. yorgun izleyiciler böyle tartışmalı bir konu çağında, çizgi roman süper kahraman filmi uyarlaması olarak, altın madeni gibi. Ve tabii ki, "Marvel" döküm ve özel efektler ile çalışmak nasıl gösteren hayal kırıklığına uğratmadı. Bu yazıda, nerede ve nasıl filmin aktörleri işaretlemek için hatırlar "Kaptan Amerika:. The First Avenger"

Fırtına öncesi sessizlik

Efsanevi Kaptan Amerika - "The First Avenger" takım mensubunun hikayesini anlatıyor nihai film projesi, "Marvel" idi. fanlar şaka gibi, tüm yalnız filmler ana eylem için uzun römork düşünülebilir - "Yenilmezler" gişe Resmin galası sırasında özellikle unutulmaz değil - o mışıl mışıl var, ama oldukça özellik. Filmde oynayan tek şey: - sporadik, bazılarında tam "Kaptan Amerika The First Avenger" aktörler tüm serisinin bir rol sağladı.

yaratıcıları

Kevin Faig - Dzho Dzhonston, yapımcının filmin Direktörü. Tabii ki, ilk şey izleyiciler bkz - bu aktörler ve rolleri olduğunu. filmi "The First Avenger" yaratıcıları bu şekilde onları gördü, bu yüzden alçıda bu Chris Evans, Sebastian Stan, Hyugo Uiving ve diğerleri dahildir. Yani, daha yakından bakalım ...

"Kaptan Amerika: The First Avenger". aktörler ve ilk planın rolü

Bu filmlerde, ilk planın rolleri kural olarak ise, iki - kahramanı ve kötü.

Ana karakter - Kaptan Amerika, dünyada - Stiv Rodzhers. Efsaneye göre, o zayıf hastalıklı delikanlı oldu, ama ülkeyi savunmak için arzusunun o Süper askerin programının oluşturulması bir parçası olmayı kabul etti o kadar büyüktü ki. bütün hastalıklara tedavi adam tanıtıldı serum, kasları güçlendirdi ve o hayal bile olabilir hangi gücü verdi. öldürüldü, bunu mükemmel bir bilim adamı olarak (herkes anda düşündüğümüz gibi) nedeniyle trajik bir tesadüf etmek, Steve bu programda tek askerdi. aktör Chris Evans oynadığı Steve Rogers rolü. Ona göre, o rol kabul edip uzun bir süre tereddüt etti ve üç kere öneriyi reddetti. o müteakip projelere bağlı olacağını O'nun dehşete düşünce ( "Yenilmezler" ve "Kaptan Amerika") uzun yıllardır bu seçme hakkından mahrum bıraktığı. Şimdi korkuları gülüyor ve açıkça şirket "Marvel" fikrini değiştirmek mümkün olduğunu sevinir. , Aktörler bilinen ve tüm dünyada sevilen haline gelmiş;: film "The First Avenger Kaptan Amerika" de ışığa kavuşması: Bunu anlamak kolaydır

ana kötü - Kırmızı Kafatası, daha önce Johann Schmidt olarak anılacaktır. superman fikri saplantı Üçüncü Reich temsilcisi. O modifiye Rogers benzer kendisi serumu enjekte ama sonuçları farklıydı - kuvvetinin yanı sıra Schmidt delilik ve o cildi aklandı gibi görünen kişi var. Hyugo Uiving, etkileyici bir biçimde ve grotesk olarak eşit onu ödüllendirme oynadığı her zamanki beceri Schmidt ile, "Matrix" Bay Smith rolüyle tüm bilinmektedir.

"Kaptan Amerika: The First Avenger". Aktörler ve destekleyici rolleri

Daha çeşitli filmde aktör desteklenmesi.

James Bucky Barnes. Steve Rogers çocukluk arkadaşı, son esaretten kurtardı. Kaptan Amerika ilk film izlerken ve sadece eylem günümüzde gerçekleşir ve Bucky Barnes Kış asker olarak döner İkinci bölümde, sonra bastırılmış ise pek çok izleyici bile bunu fark etmeyeceğini Komik gerçektir. Bu rol görev ile başa aktör Sebastian Stan için çok vahim hale geldi - suskun paralı diğer merkez karakterden daha fazla anlamlı oldu.

Peggy Carter. Haley Etvel oynadığı bayan Kaptan Amerika.

Albay Charles Phillips. Tommy tarafından Stern ama adil savaşçı Lee Jones, Rogers bir şans verdi ve pişman etmedi.

Howard Stark. Yetenekli mucit ve babası "Iron Man" Tony Stark, takım elbise yazarı ve aktör tarafından Kaptan Amerika kalkanı Dominika Kupera.

Dr Erskine. Stenli Tuchchi küçük ama unutulmaz rolü Kaptan Amerika yaratıcısı.

Arnim Zola. Bilim adamı uşak Kırmızı Kafatası ve Tobi Dzhonsom oynadığı Kış asker yaratıcısı.

Yani, biz filmden bahsetmek istediğim buydu "Kaptan Amerika:. The First Avenger" aktörler ve oynadıkları rol, "Marvel" takımyıldızında ve komik taraftarların gönlünde onun yerini aldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.