Sanat ve EğlenceSanat

Hamster kalem çizmek için

Hamster - harika hayvanlar. Onlar becerileri gelişmekte olan sanatçılar honlama için mükemmeldir. İnşa Hamster basit görünüyor, ama aynı zamanda belli özelliklere sahiptir. hamster nasıl çizileceğini temel becerileri aldıktan sonra, sonradan imajlarını iyileştirmek ve daha gerçekçi yapabilirsiniz.

Bugün ise, bir karikatür hamstera çizmeye çalışın. Göreceksiniz - çok kolay! Adım adım talimatlar çok erişilebilir ve hem yetişkinler hem de çocuklar için uygundur. Başlayalım?

Başlarken

Biz basit bir kalem çizmek ve elde resmini olacak - şey: belirteçleri, boya renkli kalemler. Bir beyaz siyah-hamsterım bırakabilir. Bu nedenle basit bir orta, yumuşak kalem, kağıt (tercihen çekme veya yatay, fakat iyi bir kalite) gerekir. daha gerçekçi olacak, ama her zamanki yapabilirsiniz - Bıyık Hamster özel ince mekanik kalem alabilir.

aşamalarında hamster nasıl çizilir

Birinci Adım. bir daire çizin. Bu hamster kafası olacak. Işık gerekirse kaldırmak için daha kolay hale getirmek için kesik çizgiler, ince boya - kalem üzerinde baskı uygulamak için çalışın. daire alt tarafından, büyük uzun "U" ekleyin. Bu hamster vücut olacaktır. Sonra bir silgi alıp vücudu temas eden iç çemberin alt kısmını silmek gerekir.

İkinci Adım. başın üst şimdi gövdesine bağlanır anda, gözler için iki küçük daireler çizin. Biri diğerinden daha biraz daha küçük olmalıdır. Hamster çizmeden önce, bunu bir kız olacağına karar verdiyseniz, onun uzun kirpiklerini olun. Sonra orta hariç, bölgenin genelinde kalem gözleri karartmak - vurgulamak gözbebeği olacaktır.

Üç adım. gözlerinin altında, fakat ortada ve daha küçük biraz daha yakın yılında, küçük bir ters üçgen çizin. Daha sonra, ince bir silgi yavaşça bir üst taraf ile silin - burun döndü. Burun altında iki pürüzsüz yarım daire çizin. Onlar sol "upala" "E" harfi, benziyorsun. Bu üst dudak Hamster olacaktır.

Dördüncü adım. Önceki adımda çizilen "E" harfi altındaki ortasında, biraz sivri «U» yok. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu ağzı. Üç çizgi yanakları çıkan, akan - Şimdi bir hamster bıyık çizin.

Beşinci Adım. başın üst kısmında, kulaklarını almak için, iki büyük daireler çizin. Hala ilave hacim ve gerçekçilik için bir iç döngü olacaktır.

Altı adım. «U» şeklinde iki tane daha karalamalar karın katlanmış forepaws edecektir. Resimde bakarsak, bunları nasıl ortaya çıkıyor. Ve dar oval kendi arka ayaklarını çizin.

Yedi Adım. Bizim Hamster çizime ekleme: saç biraz karnına, kendi ayakları üzerinde pençeleri, daha hatlarını yönlendirir. Onun ellerinde tutacak bazı şey çizmek mümkündür.

Sekiz adım. boya, boya kalemleri, keçeli kalem alın ve hayvan renklendirmek. deneme korkmayın, birden fazla renk kullanmak: Örneğin, koyu ve açık kahverengi, kumlu, altın, kırmızımsı. Bu rakam sadece yararlanacaktır.

Şimdi bir hamster kalem nasıl çizileceğini biliyoruz. Bir tatlı değil mi, ortaya çıktı, tamam mı?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.