SağlıkMüstahzarlar

Mumlar "Buscopan": Uygulamanın özellikleri

ilacın farmakolojik özellikleri Açıklama

"Buscopan" Mumlar olarak , antispazmodik ishal önleyici, anti-emetik olarak ve anti-aritmik bir etki olan. ilacın farmakolojik etki baz kolinerjik reseptörleri M-blokaj ve stimülasyon atropin işler. Son göz içi basıncı, mide-bağırsak, kas gevşemesi, sedasyon ve geliştirme ivme AV iletiminde artış, salgı boşaltım bezleri azalan peristaltik, konaklama felç, midriazis sürecini yavaşlatan, kalp atım hızı artan frekans olarak gösterdi. Bu mumlar "Buscopan" oldukça kötü emilir ve plazma proteinlerine bağlanma çok düşük derecede olması dikkati çekiyor. Bu en yüksek konsantrasyon antispazmodik safra kesesi, böbrekler ve karaciğerde ulaşır. kanallar, aynı zamanda, mumlar, ilacın nispeten yüksek düzeylerde bulunabilir "Buscopan." Bu lekartstvo fiyatı üç yüz, dört yüz ruble arasında değişmektedir.

kullanım için ana göstergeler listesi

spastik tedavisi için önerilen antispazmodik al safra kesesi diskinezi ve safra yolları, algodismenorei, mide ülseri, oniki parmak bağırsağı ülseri ve diğer mide-bağırsak spastik devletler. Genitoüriner sistem çeşitli hastalıkların tedavisi için de mum kullanımı gösterilmektedir "Buscopan." Yorumlar ve pilorospazme, bağırsak kolik, renal kolik, kolesistit ve tedavisi için kullanımlarına etkinliği hakkında tanıklık safra kolik.

olası yan etkilerin listesi

olası yan etkiler ile ilgili olarak, hastaların bir dizi bir antispazmodik ilaç kullanımı kabızlık, kusma, bulantı, ağız kuruluğuna neden olabilir idrar zorluğu, boğaz kuruluğu, terleme, bulanık görme, taşikardi, uyku hali, baş ağrısı, konaklama rahatsızlık azalmış, genel halsizlik, uyku bozukluğu.

Buna ek olarak, antispazmodik mumlar "Buscopan" artan sinirlilik, deri, amnezi, anksiyete kızarıklık ve ışığa karşı artmış duyarlılık neden olabilir.

kullanımına Temel tıbbi sakınca

Aktif antispazmodik ilaç uygula Hasta taşiaritminin, spastik felç, şiddetli kolit, glokom, megakolon, hipertansiyon, Sjögren sendromu durumunda tavsiye ve belladonna alkaloidler olan duyarlılığın artmasına değildir. porfiryanın myastenia, hipertiroidi, akut kanama, mide-bağırsak stenotik değişiklikleri, böbrek hastalığı, karaciğer bozuklukları, beyin hasarı ve gebelik varlığını gravis ve mumlar kullanmadığınızda "Buscopan." Striktür, idrar yolu, böbrek taşları hastalık ve Down sendromu doğrudan contra olarak hareket benzer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.