SağlıkMüstahzarlar

Pers: kılavuzuna

"İran" sakinleştirici ve spazmolitik etkisi ile phytopreparation olduğunu. Bu, koyu kahverengi bir kabuk ya da kapsüller içinde tablet biçiminde üretilir. bileşim, kedi otu rizomlannın bir özü içeren yaprak dozaj merhem ve nane. Yardımcı maddeler formülasyona dahil: magnezyum stearat, laktoz, talk, mısır nişastası, krospovidon, mikrokristalin selüloz, silis, koloidal silis, sodyum karboksimetilselüloz, sukroz, gliserol, hidroksipropilmetilselüloz, renklendiriciler.

Kullanım endikasyonları şunlardır: uykusuzluk, sinir uyarılabilme, sinirlilik. O ile ilaç alınması tavsiye edilir nevrotik bozukluklar, anksiyete, otonomik disfonksiyon, yorgunluk, uyku bozukluğu eşlik; genç yaşta nedeniyle imkansızlık benzodiazepinler, böbrekler veya karaciğer ve akut stres bozuklukları bozuklukları.

kullanım için Persen talimatlar sadece 2-3 tablet veya 1-2 kapsül günde iki ila üç kat alarak önerir. uykusuzluk içtiğinizde onları yatmadan önce bir saat gerekir.

nedeniyle "Farsça" oluşturan tüm bileşenlerin bileşik etkisi ilacın etkisi. 12 3 yaşından büyük çocuklar için öngörülen kullanım için talimatlar yalnızca tabletlerde tıbbi gözetim altında ilacı almaya.

İlaç üç yıl (tablet) ve çocuklarda en fazla 12 (kapsüller) kadar hipotansiyon muzdarip kişiler, çocuk kontrendikedir. Ayrıca, ilacın bileşiminde bireysel bileşenlere artmış duyarlılık ile karakterize tüm persen, içemem.

Birçok ilaç birbirlerine değil, istisna ve Pers ile uyumsuz. Talimatlar (hasta referansları pratikte bunu doğrulamaktadır) merkezi sinir sistemini (afyon, analjezikler, antihipertansifler) düşürmek edebiliyoruz ilaçlarla birlikte ilacı kullanmamayı belirtir. Persen bu nedenle dozların ayarlanmasını gerektirir, etkilerini güçlendirir.

Doz aşımı durumunda orada mide krampları ve küçüklükte hissi göğüste, titreme, yorgunluk, öğrencilerin genişlemesi şeklinde tehlikeli olmayan fenomenler olabilir. Semptomlar tek başına bir günde gitmiş olabilir. Gerekirse, mide lavaj bazı durumlarda, tayin veya - semptomatik tedaviyi. kabızlık - yan etkileri alerjik reaksiyona benzeyen, fakat uzun süreli kullanımı olabilir.

Şu anda, hamilelik seyri üzerinde ilacın etkisini incelemek için değil. Yani uygulamak persen talimat engel değildir, ancak, reçete ilaç için kadınlar bu dönemde sadece aşırı durumlarda nereye yararları için anne basıyorsa üzerinde potansiyel risk için fetüs veya doğmamış bebeğini zaten.

Pers Uygulama taşıma kapasitesi ve diğer mekanizmalar yönetimini etkilemez.

Persen Forte talimat sürekli kullanımını yasaklar. aldıktan iki ay bir buçuk sonra bir mola zorunludur.

Verilen doz ağırlığı ile belirlenir. Tipik olarak, alıcı frekans günde üç kez kadar olan. sendromun sona erdirilmesi üzerine ortaya çıkmaz iptali kullanımını ifade eder.

sakinleştirici ve spazm, nane - - hafif bir sakinleştirici ve spazm Kediotu yatıştırıcı etkisi, melisa sahiptir.

Persen - gündüz uyku hali neden ve dikkat konsantrasyonunu düşürmeden, stres belirtileri kurtulmak yardımcı modern alet, bu nedenle aktif bir yaşam sürmenin insanlar için mükemmel ya spor dahil olduğunu.

Persen reçetesiz olarak eczanelerde sattı. çocukların erişemeyeceği, karanlık, kuru bir yer dışında bu ilacı Mağaza nerede verildiği tarihten itibaren en fazla üç yıl boyunca, 25 derece daha sıcaklık hiçbir zaman çıkmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.