SağlıkMüstahzarlar

Kontraseptif "Patenteks Oval". Yorumlar. talimat

Köpük mumlar "Patenteks oval" - topikal kullanımı vajinal doğum için amaçlanmıştır ve sperm öldürücü bir antiseptik bir etki üretir. vücut sıcaklığında fitiller eritilir ve Nonoxynol-9 dağıtma, vajina içinde düzgün dağılmış olan bir köpük oluşturmak edilir - sperm öldürücü aktif bileşen.

Mumlar "Patenteks Oval" spermlerin lipit membranların yüzey gerilimini azaltmak ve hareket kabiliyetlerini felç. Sperm öldürücü madde vajina içinde istikrarlı bir bariyer oluşturur. O sperm rahim girmesine izin vermez. Kadınlar oldukça popüler kontraseptif zevk "Patenteks Oval." Yorumlar etkili istenmeyen gebelik karşı koruma sağladığını göstermektedir. Buna ek olarak, ilaç yani CYBE karşı önleyici etkiye üretir, çeşitli patojenik organizmaları yok eder.

Kullanım endikasyonları

vajinal fitil yerel doğum kullanarak herhangi bir nedenle oral kullanımı yetersizlik ile, düzensiz döngü ile düzensiz bir cinsel aktivite (gerektiğinde epizodik koruma) ile gerçekleştirilir kontraseptifler.

Bileşim, yapı

Vajinal fitiller silindir şeklinde, huni şeklinde bir girinti ya da bir hava çekirdeğin toleransıdır. Renk - boyuna bölümündeki beyaz lekeler eksik. nonoksinol-9 - - 75 mg arasında bir miktarda bir fitil olarak aktif bileşen içerir. Minör bileşenler makrogol 1000 ila 1500 hidrojenkarbonat ve vardır sodyum lauril sülfat, tartarik asit.

"Patenteks Oval" mumlar dozajlama

Yorumlar materyalin kullanımının gebelik karşı mükemmel koruma sağladığını bildirmektedir. Bununla birlikte, ürünün etkinliği uygulaması doğruluğu doğrudan bağlıdır. İşaretli yerde olmalıdır blister fitil kaldır. cinsel önce, vajina içine derinlemesine girmek için gereklidir. On dakika sonra ilacın verilmesi aktive edildikten sonra. Bu süre içinde sperm öldürücü madde rahim içine sperm için bir bariyer oluşturarak, vajina boyunca eşit bir şekilde dağıtılır. (Bir saatten daha uzun) uzamış ilişki söz konusu olduğunda, başka bir mumu girin. İki cinsel eylemler arasındaki zaman bir saat aşmadığı bile yeni fitil, her yeni parça önce verilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Fitiller yan etkileri "Patenteks Oval"

Yorumlar her iki partner için ilacın iyi tolere edilebilirlik söylüyorlar. Bazı kadınlar sıcaklık hissi ortaya çıkması muzdarip. Ne zaman vajinal mikroflora ihlali mum kullandıktan sonra yanma ve kaşıntı görülebilir "Patenteks Oval." Yorumlar Doz aşımı durumunda ilgili bilgi içermez.

Kontrendikasyonlar

bileşenlerin bileşim içinde mevcut fonların için, gebeliği önleyici servikal erozyon, cinsel organların anormal gelişimi, hem de yüksek duyarlılık durumda kullanmak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.