SağlıkMüstahzarlar

"Psili Balsam" anlamına gelir. talimat

İlaç "Psili Balsam" el olarak tanımladığı olan antialerjik madde. H1-histamin alıcılarını bloke antihistaminik etki sahip ilaç, dokuların şişme, kızarma artışından kılcal geçirgenliği azaltır. sergiler lokal anestetik aktivite anlamına gelir. ilaç hızlı bir şekilde, anti-alerjik etkiye sahip kaşıntı ortadan kaldırır. Buna ek olarak, ilaç soğutma hareket eder. jel bazlı cilt koruması sayesinde sağlanır. Eğer Görünür iz bırakmaz kullanıyorsunuz.

Tıp "Psili Balm". uygulama

birinci derece yanıklar, kurdeşen, kaşıntılı egzama ile Reçete yazan kişiler. endikasyonları suçiçeği dahil ederek, bitkilere temas provoke dermatitlere. İlaç "Psili Balsam" el, kaşıntı farklı doğa (kolestaz beraberindeki hariç), alerjik tahrişleri kapsayacak ortaya böcek sokmaları tepkileri ortadan kaldırmak için önermektedir olduğunu. Güneş yanığı için etkili çare.

dozlama rejimi

Merhem deri problemli alanlara ince uygulanmış. Tıp "Psili Balsam" talimat biraz rub verir. ilacın optimum miktarı - 2-3 gram. en fazla üç ya da dört kez, günde - etkilenen alanların tedavi sıklığı.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

"Psili Balsam" (el bunu uyaran) bir alerjik reaksiyon amplifikasyon neden olabilir anlamına gelir. Bu genellikle çünkü bileşenlere bir hastanın aşırı duyarlılık oluşur. Bu bağlamda, araç hoşgörüsüzlük durumunda kontrendikedir. Hamilelik sırasında, göz-kulak faydası uzmanı kurdu. emzirme beslenme durdurulur sırasında Gerekirse tedavi yürütmek.

"Psili Balsam" anlamına gelir. Talimatlar. Fiyat. Daha fazla bilgi için,

İlacın maliyet aralığı 150 ruble değişir. ilaç hafif yağ bileşenlerini, cilt üzerinde yararlı etkileri vardır. Tedavi sırasında doğrudan güneş ışığına uzun süre maruz önlemek için tavsiye edilir. Uzmanlar ayrıca alkol tüketimini önlemek için tavsiye etti. Eserlerini kabul edilir Hastalar, psikomotor tipi reaksiyonlar ve odak yüksek oranda sergilemeye ihtiyacı ile ilgili herhangi bir işlem gerçekleştirmeden kaçınmalıdır, potansiyel olarak tehlikeli olduğu. geniş bir yüzey alanına işleme durumunda muhtemel zehirlenme olduğunu. Özellikle, nefes almada zorluk içinde olabilir, ağız kuruluğu, karışıklığı görünebilir. Bir doz durumu için bir tedavi olarak, kan basıncı ve solunum fonksiyonunun dikkatli izleme ile semptomatik tedavi atanır. eczanelerden reçetesiz rağmen ilaç kullanan bir doktora danışmalısınız önce. tedavi başarısızlığı durumunda, semptomların kötüleşmesi veya istenmeyen sonuçlarının bir olayda olarak değil, tarif açıklama tedavi kesilmesi gerekir. Aynı zamanda bir uzmana ziyaret etmelidir. İlaç 25 dereceden daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta muhafaza edilmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.