Spor ve SağlıkUygunluk

Mükemmele ulaşmak için ne kadar kolay - bacak ve uyluk için egzersizler

Kadın ayakları insanlığın güçlü bir yarısı hemen hemen tüm temsilcilerinin hayranlık nesne bulunmaktadır. Bu türlerin çeşitli övgü sanat işçilerinin pek çok kelime bacaklar verildi. Erkeklerin Tablolar ve genellikle kadınlar kendileri gerçek güzelliği bu sembolün durumunun bacaklarını ekleyin. Birçok kadın yukarıdaki uyum sağlamak için olduğuna inanıyoruz, son derece zordur ve işlem çaba eşlik etmelidir ve zaman alıcı bir sürü gerektirir. Aslında öyle değil dikkati çekiyor. bacak ve kalça için aşağıdaki önerilen egzersizler gerçekleştirmek için basit ve çok zaman almayacaktır. Tabii ki, aşağıdaki terimler için kalça ve bacak egzersizleri için egzersizler içeren komplekslerin bir tamamlayıcısı olarak gerçekleştirilmelidir bacakları, germek Eğer iyi durumda kendi vücudunu tutmak ve onun görünümünü dayanılmaz vermek için izin ve genel egzersiz. bacak ve uyluk için aynı egzersizler, çoğu "sorunlu" yerler için çoğu kadın özellikle titizlikle yapılmalıdır - pozitif sonuçlar uzun gelme olmasıyla mümkün olabilir.

Yani, bacaklar için egzersiz çalışkanlıkla iyi sonuçlar elde edebilirsiniz ve vücudun en güzel parçaların sorunlarını unutmak için yapıyor ve uyluk,:

1. Hazırlık. Biraz koşu yapmak gerekir ısınmak için yerinde olabilir. 5-7 dakika koşu süresi. ancak, ayaklarını kaldırarak yüksek dizlerini kaldırarak, geri bacakların hareketini yönlendiren ve kalçayı topuğunu çekerek, sessizce çalıştırmak için: Böylece alternatif bacak hareketleri için gereklidir. mekikle az sayıda yapmak yanlış olmayın.

kasları ısıtmak yaralanmaları önlemek için, hem de bacak ve uyluk temel bir kompleks olup, egzersizlere preparatlar ayak yapmak.

2. Ayakta Başlangıç pozisyonu. topuklar birlikte tutulmalıdır. birbirinden Ayak parmakları. sırt omuzlar düzeltin, doğruldu edilir. Mide ve kalça geri, sıkılmalıdır. Eller bükülmüş dirsek ve rahat bir fırça ile bir pozisyonda tutturulmuştur.

Egzersiz - tek bacak üzerinde bir gecekonduda. Bu ileri de diğer görüntüler, ayak sürükler, ve daha sonra bacak arka ve yan çekilir. mahfaza sabitlenmelidir. hangi çömelme Bacak, rektifiye değil. Her ayak için, tekrar sayısı - 10-20.

3. Başlangıç pozisyonu - dizlerinin üzerine ayakta. Eller ilk tatbikata olarak yerleştirilir. Bu egzersizin ana şartı duruşu korumaktır.

Öncelikle ileriye kollarını iterek sağ kalçasında oturmak gerekir. Sonra başlangıç konumunu ve sol kalça değişiklikleri alır. 20-30 kez tekrarlayın.

4. Başlangıç pozisyonu - katta oturan. Vücut aynı anda dirseklerine dayanmış, geri atılmalıdır. ayaklar 45 derecelik bir açı ile yukarı doğru kaldırılır. Üretilen hızlı değişim bacaklar - ilk sol üst bacak, sonra sağa. Bu egzersizin ana şartı dengeyi sağlamaktır. Bu egzersizin doğru yürütme karın kaslarının tutulumu neredeyse tamamen eksikliği içerir. konumlarını değiştirirken etkisini artırmak için ayrı bacaklar itmek güçlü olabilir. 40-45 kez tekrarlayın.

5. Başlangıç pozisyonu - sırtüstü yatarken. bacaklar yukarı doğru dik bir açı ile yetiştirilir. Eller vücudun boyunca yerleştirilmelidir. yaygın olmalı bacaklarının dışında yayılır ve daha sonra onları bir arada azaltır. egzersizin ana şartı pürüzsüz performanstır. Bu hareketler dayanıklılık kasları vermek, hem de onları germek uygulamak için izin verir. 15-25 kez tekrar.

Egzersiz sonra, dikey bir pozisyon almak, dinlenmek ve nefes sakin olmalıdır. yükledikten sonra bacak kasları , en az 5 dakika rahat kalmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.