Spor ve SağlıkUygunluk

Evde kilo kaybı laparoskopi için Egzersiz

Uzmanlar, insan diz fizyolojik özelliklerine yağ görünümünü açıklar. Ama düzenli olarak egzersiz belli bir dizi, o zaman bu sorun sizi heyecanlandıracak sona erecek eğer. Geri sağlık ayağa, sen maskeler, egzersiz, doğru beslenme dahil toplam önlemleri kullanabilirsiniz.

gıda

onlar vücudunuz için kolayca sindirilebilir böylece, endişe olmak gerekir ürünlerin seçilmesi. Biz yulaf ezmesi, meyve suları, sebze, yoğurt ve meyve bahsediyoruz. Vücudunuzun benzemese yağlı, tuzlu veya baharatlı yiyecekler yeme kaçının. İdeal - küçük porsiyonlar halinde besinler yeme programa yemekler.

fiziksel aktivite

ihmal fiziksel egzersiz, vücut "demiyor" Do not bunun için size teşekkür edecektir. bacaklar için bu kilo kaybı egzersizleri hatırla ve dizler yağ yakmak için tasarlanmıştır. Eğer uygun egzersiz ne tür bilmiyorsanız nedenle, Nordic Walking tercih ederim. Bu ancak kayak direkleri ile, bir kayak olmadan belirli oranda pereshagivaniya pistonlu demektir. Bu egzersizin avantajı uygulanması mümkün odasında pratik olduğundan daha fazla kalori yakmak için yapar açık havada, gerçekleşir olmasıdır.

Vücut Maskesi

olumlu sonuçlar elde etmek için, doğru beslenme ve spor moduna ek olarak, dizlerin için özel maskeler kullanmak gereklidir. En popüler tarifler biri lahana maskesidir. Tek yapmanız gereken tek şey - ince lahanayı doğrayın ve ekşi krema ilave edersen yoğurt ile değiştirebilirsiniz. Tüm madde iyice fazla 25 dakikalık bir kapalı film bırakarak bir diz karıştırılır ve yayılmalıdır. Ayrıca aynı prensiple sorun alanına uygulanır bal kullanabilirsiniz.

Beden ve ruh için egzersizler Seçimi

dizlerinin üzerinde hesaplanan kilo kaybı dahil olmak üzere bugüne, egzersiz bir sürü, belirleyin. Her birimiz kendileri için en uygun seçeneği seçebilir:

  1. kilo kaybı kucağına için Standart egzersiz İkinci ayak taban seviyesinden yüksek olmalıdır ise, tek bir ayak ile vücut ağırlığının her bir transferi anlamına gelmektedir. Tek ihtiyacınız - dönme yönünü değiştirmek unutmayın, dairesel hareketler yapmaktır.
  2. İkinci egzersiz ilk kadar kolaydır. Tek yapmanız gereken tek şey, birlikte kayışa yerleştirilen eller ayak konur. Nefes verirken, ileri bir bacağı hamle olmalı ve teneffüs ederken orijinal konumda tutun. Her bacak üzerinde 15 defa yapılır.
  3. Üçüncü egzersiz yürütülmesi sırasında, sağ bacak yükseltmek için gereken bant üzerinde ellerini koyarak. Sizin diz kalçalarına aynı anda olmalıdır. çorap Çekme ileri ayağın dış kısmı açığa. kilo kaybı kucağına yönelik bu tür egzersizler ters yönde büküm anlamına bacaklar, önünüzde ayak kısmını açmaya oldu.
  4. Dördüncü seçenek daha basit olmakla birlikte, bazı fiziksel eğitim gerektirir. Sen ayaklarınızı omuz genişliğinde koymak ve kalçalarına ellerini kilitlemek gerekiyor. Nefes verirken sağ diz Diğer bacak bükük ve kilo olmalıdır. on dakika süreyle sağ ayak üzerinde yaylı hareketleri yapma mümkün olduğunca derin nefes. başlangıç konumuna geri sonra. Eğer nefes dahaki sefere Sağ bacağınızı bükün ve egzersizi tekrarlayın.

Bunlar fiziksel aktiviteler düzenli olarak gerçekleştirilecek. Karmaşık egzersizler özünü açıklıyor fotoğrafın, dizlerde (kilo kaybı) için, bunu gerçekleştirmek için çok daha kolay olacaktır. çizimler yararlı olabilir çünkü.

Bir süre sonra önemli bir değişiklik göreceksiniz. Vücut bu tür baskılara alışık olur, onlar sizin için bir günlük mesele haline gelecektir. ek olarak, dans ya da bisiklete alabilir.

Bisiklet ev

öğrenci ve yaşlılar olarak bilinen Egzersiz "bisiklet". avantajları aşina olmayan kim, onları takdir edecektir. Nedeniyle bu efor için diz bükme ve doğrultma sorumludur tüm kasların çalışması gerçekleştirilir. Üstelik, yumuşak olan eklem kendisinde yükü. Bu egzersizler dizleri iç kısmındaki kilo vermek Hatta spor sevmiyorum kişiler için uygundur. egzersiz yalan daha iyi ne olabilir? Bana, bu sporu inanın ve iyilik getirecek.

Eğer, yatay pozisyon almak başınızın arkasına ellerini yerleştirmek olduğunu yapmanız gereken, omuzlar hafifçe kaldırdı. vücudunuz için uygun olan böyle bir yoğunlukla bir başka büküm hayali bisiklet. Ana kural - zıt ayak ve tersi ait diz sol dirsek germek unutmayın.

Konvansiyonel mekik - sağlığa anahtarıdır

bir seçim yapmak her biri ayrı ayrı egzersiz ve hangi karar. Ama daha kolay karar yapmak, bu bir sağ hayatın bu aşamasında olduğunu görmek için çok varyasyon keşfetmeye değer. Evde kilo kaybı kucağına için tüm egzersizler fiziksel sağlığınızı odaklanması ve özel eğitim gerektirmez. Bu nedenle, güvenli bir şekilde bağımsız uygulayabilirsiniz. Onlar uzun süre zaman belli bir miktar taşımak eğer Konvansiyonel ağız kavgası, dizlerimin üstüne yağ kurtulmak yardımcı olacaktır. on kat bir gün üç set bacaklarınızı eski şekline geri döner ve tonu kazanacaktır gerçeğine yol açacaktır.

Düz Be omuzlar hafifçe genişletmek ve çene kaldırın. ayak birbirine paralel olmalıdır ile, ayaklar omuz genişliği dur. dirsekten bükük Kollar, kalçaları koydu. Çömeldiğinizde zaman, dizler yere dik açı oluşturacak gerçeğine dikkat.

Masaj yağ depolanması bölgeleri

önce masaj diz bölgesinde yağ mevduat mücadelede gereksiz değildir yoktu. Sürtünme ve yardıma yoğurma vücudunuzda meydana durgunluk nötralizasyonu için çok gerekli olan kan akışını geliştirmek. dizlerinin üstünde kilo kaybı için egzersiz uygulanması, Sen masaj mitten kullanabilirsiniz. Eğer diz razotret zaman cilt besleyici krem yağlayın. Ve şişman Eğer vücudunuza zarar vermemek için, nazikçe alan masaj gerektiğini de unutmayın.

Tuz banyoları - şifa için mükemmel bir yoldur

Zaten, uygun bir diyet uymak egzersiz yapmak ve gerekli alanlarda maske uygulamak varsa, tuz banyoları hakkında konuşmanın zamanı geldi. Bu, özel ve etkili bir yöntemdir. deniz tuzu eklenmesi ile Hamamları yanma hızlandırmak ve yağ metabolizmasını iyileştirir. Buna ek olarak, bu prosedür bir sakinleştirici etkisi vardır, tüm vücut için çok faydalı olduğunu. Bir Banyodan sonra, uzmanlar, yağ mevduat alanları sterlin sonunda onları besleyici krem yağlamak için önerilir.

yatmadan önce Standart hareket

zaten yatak hazırlanıyor, başka ışık eğitim oturumunu gerçekleştirebilir. Tek ihtiyacınız rahat olduğunu hissederek, sırtında yatmak etmektir. nefes verirken, çorap çekin ve nefes alırken rahatlayın. Bu egzersiz, basit ama oldukça etkilidir. Bu kasları güçlendirmek kan akışını arttırmak ve spazmlar rahatlatacak.

Diz etrafında oluşmuştur şişman - sadece harici bir sorundur. Her ekstra kilo varis gelişimine yol açabilir diz eklemleri, belirli bir yük oluşturur. diyet ve maske yaparak, bu egzersizleri her Yerine Getirilmesi, bacaklarını uzun zamandır beklenen sağlık döndürebilir. Bunun alarak bakım sürekli yapılması gerekir ve sadece o anlarda hastalık hissedilecek değilken.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.