ÇirkinlikInşaat

Modern tuğla kaplama: süreç teknolojisi

Nihai evin inşaatının sahne ona estetik bir görünüm vermektir. Bu genellikle kullanılan tuğla kaplama için. Ayrıca eski binayı süsleyen ihtiyacı, duvarlar ucuz malzeme ve çirkin yapılmıştır. Yüksek profesyonel düzeyde yapılması gereken tuğla ile kaplı duvarların gerekli performans koruyarak Ancak, yapısını tatmin edici bir görünüm vermek için, anlaşılmalıdır.

bunun kendi üzerinde istenen sonucu elde etmek zor olduğu için kagir süreci iyi uygun eğitim ve tecrübesi olmayan, deneyimli bir mason bırakılır. tuğla kablo yalıtımı ve bina havalandırma içerir.

içeriye yığma duvar "sera etkisi" ortaya vermedi, binanın ömrünü artırır menfezleri, bırakın. Bu amaçla, alt ve gerekli havalandırmayı sağlayan darbe-izinli, üstüne.

tuğla. süreç teknolojisi

1. gerekli malzeme miktarının hesaplanması. Bu, diğer tarafın aynı gölge almak zordur, çünkü bir tuğla sıkıntısı, mümkün olduğu kadar doğru yapılması gerekmektedir. Buna döşeme sırasında belirli bir miktarda kopması durumunda bir başka% 10 sonuç eklenmelidir.

2. Deneme duvarcılık. Doku kontrol etmek için, 1 m2 alana yapılan harç ve doldurma dikişleri belirlemek için bir yöntem.

kaplama sona ermeden önce 3. döşeme tuğla aynı yöntemi kullanmak için gerekli olan ve çözelti değiştirilmemelidir.

çözeltinin hazırlanması konusunu yaklaşım gerekir özel dikkat ile 4., deneyler burada sadece üreticinin tavsiyelerine sıkı sıkıya riayet daha iyidir, süreci zarar verebilir. sadece ürünün kalitesine zarar tüm olası don katkı maddeleri kullanılarak, 0 ° C'nin altındaki bir sıcaklıkta kavrama durdurmak için daha iyidir.

5. duvarların düzgün renk düzeni elde etmek için, aynı anda daha iyi Tuğla Döşeme çeşitli paletler.

6. Çözelti kurur uzatacaktır su içinde bir tuğla, döşeme kısa bir süre önce yerleştirilmelidir. bir kuru ürünün kullanımı durumunda, bu şekilde döşeme kalitesini etkileyen, bu parçalanmasına yol açmaktadır, hemen çözeltiye su emecektir.

7. tembel olmak ve sık kontrol ediniz çekül astar dikişleri verticality göz ardı etmeyin.

Çalışma sırasında 8. Küçük sonları bundan sonuçları zamanında algılamak ve doğru kusurları olacaktır değerlendirecektir.

cüruf tuğlaları kaplama

Modern yapıda, daha fazla dikkat kullanılan malzemelerin geliştirilmesi ödenir. Buna bağlı olarak giderek kaplama klinker olarak binaların dekorasyon bu yöntemi uyguladı.

nedeniyle ürünün kendisinin yüksek kalitede yapı kaplama malzemesi olarak cüruf kullanımı. Klinker bina içinde ısının büyük bir miktarda güvenliğini sağlamak için malzeme donma direnci ile birlikte sağlar yüksek su emme, düşük termal iletkenliği vardır.

klinker Mükemmel teknolojik özellikleri böyle yeni veya eski binaların bakan tuğla duvar olarak inşa sürecinde bu malzeme özellikle popüler hale getirir. Bugüne kadar, bu ürünün sadece yurtdışında kullanılabilir, yerli üreticiler aynı zamanda yüksek kalite ve birçok çeşit malzemeyi üretmek için öğrendim.

Yaygın örneğin, çift bir buçuk ve özel klinkeri olarak tek bir tuğla, iyi kurulmuş formları duvar kaplama kullanılır.

Malzeme gücüne dayanır marka, klinkere bir sınıflandırma de bulunmaktadır. Marka tuğla belirli sayıda, örneğin 50 ila 100, karşılık gelen, 200 modeli, olduğu daha yüksek bir sayı, daha güçlü ve daha iyi bir tuğla.

klinker büyük popülerlik dekorasyon ve astar tuğla binaları gibi, bu süreçte önemli olan üretimi, geniş bir renk aralığına ile açıklanabilir. kırmızı ve beyaz - Birkaç yıl önce, sadece iki renk sağlandı. Modern klinker pembe ve sarı, bordo ve krem renklere sahip olabilir. tuğla birden fazla doku ile bu mümkün kaplama tasarımları sayısını artırır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.