FormasyonÖykü

Moskova bölgenin bayrağı. Bölgenin idari birimlerin Bayraklar.

Her kasaba veya idari-bölgesel birimler kendi sembolleri hakkına sahiptir. Bu is mantıksal, çünkü şehirler, köyler, bölgeler olarak kendi gelenekleri ve bazı farklılıklar birbirimizi.

Bayrak Moskova Oblast

Moskova bölgesi - ülkenin orta bölgedir. Bayrak Moskova bölgesi resmen, hayranlarıyla proje bölgedeki bayrağı ve egemenliği lider sanatçılar tarafından geliştirilmiştir (bu arada, bölgesel karakterin en erken biri olarak kabul edilir) 3 Aralık 1997 onaylanmış ve bir kabine toplantısı görüntü alanında onaylandı. Son olarak, resmi statüsü bez yapıldı Verilen sonra onun kaydı içinde özel sicil ait Devlet.

Moskova bölgenin bayrağı nedir? kırmızı rengin çok kumaş. Şüpheciler o nihayet kurtulmak için gereken Sovyet geçmişin kalıntıları olduğunu söyleyebiliriz. Ne diyebilirim ki? Muhtemelen evet. Ama insanlar Moskova Bölgesi'nde bir bayrak rengi kırmızı mevcut olduğu daha o, olumlu alınıp zorunda olan Rus Bayrağı Federasyonu ve hatta komünist devralma önce devletin bayrağı için geleneksel olmuştur. kolların bayrağı ve ceket - Moskova bölgenin devlet sembollerinin bağlantısı. Nasıl? Aslında bayrağının sol üst köşesindeki George'a tasvir at sırtında Galip olmasıdır.

Kaliforniya'da şehirlerin Bayraklar

İdari-toprak bölüm Moskova bölgede oluşur:

- kent bölgeleri;

- Belediye alanlar;

- kentsel yerleşimler.

Her idari birim bugün kendi bayrağı vardır. Moskova bölgenin tüm kentlerden kasaba Drezna kendi sembolü onaylı önce. Olay 1999 4 Kasım gerçekleşti. Görüntü zeminde çalışma avantajına sahip çalışkan insanlar olarak Rus milleti simgeleyen basit karmaşık olmayan resmini gösterir. Yeşil bez genel arka plan, bu alanda çalışan bir kadını gösterir.

Istra semt - kendi bayrağı onayı açısından ilk doğan. Resmen 14 Mart 1997 Halk Milletvekilleri yerel Konseyi kararıyla onaylanmıştır. üç renk hakimiyetini gözlemleyin: mavi, beyaz, sarı. şöyle resimdir: bayrağının ortasındaki mavi arka plan beyaz dalgalı çizgi boyalı altında güneş olduğu üzerinde (toprak ya da nehir dalgaları sembolize).

Bayraklar kent bölgeleri

Kentsel semt - Moskova değil uzakta bulunan bir yerleşim. Kendi karakter önce tüm onaylanan yerel milletvekilleri Dzerzhinsky'den Bölgesi (1997). tuval merkezinde kırmızı bir arka plan üzerinde yükselen güneş için görünür Kremlin vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.