ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

"Mole": Boru temizleme araçları. "Krot" boruların temizlemesi için sıvı: müşteri yorumları

depolar sürekli ev kimyasalların yeni ürünler sergilenmektedir. Ancak, birçok ev kadınları kontrol edilir bu paraları kullanmak ve yıllardır çeşitli sorunlardan kurtarmak devam ediyor. boruların temizlenmesi için bir sıvı - bu tür ürünler hazırlama ve "Mole" içermelidir için. Uzun yıllar boyunca, bu tesisin büyük rağbet görmektedir. Sonuçta, bu ürünün büyük bir kalite ve iyi bir etkiye sahiptir.

Çözüm tıkanmalar "Mole"

Bugün borularda oluşan çeşitli tıkanıklıkları gidermek için, yaygın olarak kullanılan çeşitli kimyasal maddelerdir. Bu araçlar mükemmel kir her türlü çözünmüş ve etkili yağ depolarını mücadele. "Mole" boru Geçen yüzyılın ortasında yapıldı. Ancak, ürün hala hatırı sayılır bir talep sahiptir.

Bu malzemenin müşteri incelemeleri esas olumludur. Sonuçta bu görevleri ile baş edebiliyor demektir. Hızla ve kolayca herhangi tıkanıklıkları ortadan kaldırır. Ve tüm bu yapısından dolayı olduğunu.

yayınlama

Bugün çeşitli paketler ve formlarda "köstebek" bir araç satın alabilirsiniz. aşağıdaki biçimde ürün satılan:

 1. Granül toz.
 2. Jel.
 3. Saydam sıvı.

en ekonomik bir seçenek - jeli. Yüzeyde, o onun kalın kıvamına yeterince yavaş sayesinde rastikaet. Sonuç olarak, harcama çok daha ekonomiktir. su neredeyse gittiğinde Tıkanmış ise Ancak, sıvı formda üretilen ilaç, kullanmalıdır.

Bugün herhangi bir ilaç paketinin "Mole" de satın alabilirsiniz. Boru temizleme için araçlar büyük kapasitelerde sadece paketlenmiş. Eğer gerekirse, sadece birkaç uygulamalar için tasarlanmış küçük bir çanta satın alabilirsiniz. Suyun yaklaşık 10 litre su içinde seyreltildiği bir konsantre satın almak için de mümkündür.

"Mol" anlamına gelir: bileşimin

Bugün "Mole" farklı formlarda verilir boruların gelir. mağaza raflarında üzerinde, sıvı veya toz halinde ürünü bulabilirsiniz. Hatta salımının çeşitli şekillerde olsa da, ilacın değişmeden kompozisyon kalır. Ne "Mole" içerir? Böyle bir planın boru temizleme cihazı oluşur:

 1. sodyum hidroksit. Bu etken bileşendir. hazırlanmasında Onun oran yaklaşık yüzde 40-60 olduğunu.
 2. Damıtılmış su. Bu bileşen, sıvı şeklinde satılmaktadır hazırlanmasında ihtiva etmiştir. su oranı 25'den fazla yüzde değildir.
 3. Potasyum hidroksit: 5 ila 10 'den yüzde.
 4. Sendikalı yüzey aktif madde: en fazla yüzde 10.

"Mol" bir dolgu maddesi rolü aracı EDTA hareket edebilir. Sadece yüzde 5-10 - Bu bileşenin payının bir parçası olarak.

Çalışma prensibi

Muhtemelen birçok nasıl "Mole" merak ediyorum. yerlere ulaşmak bile zor temizlemek mümkün böyle bir kompozisyon ile temizleme borusu için araçlar. Çoğu durumda, tıkanıklık haline getirilir:

 1. Diz.
 2. Dönüşler.
 3. Sifon.
 4. kauçuktan O-halkaları olan ayrı parçaların, birleşme yerler.

borunun yüzeyine yapışmak mümkün olduğu diğer bir deyişle, tıkanma ortaya çıkar. yağlı filmi bireysel parçaların tüm yüzey üzerinde toplanabilir. İşte bu, ve enkaz parçacıkların sopa. Bunun bir sonucu olarak, bu lümen tüpler bir daralma ilk yol açar. Yavaş yavaş kanalizasyon sistemine kanalizasyon ve drenaj serbest geçişine izin vermeyen bir mantar kurdu.

Bu sorunla başa çıkmak için "Mole" dir. Boru temizleme cihazı çözülmesini artırdığı ve mevduat ardından çıkan yumuşatma. Bu boru ve atık yağ duvarları gerisinde sonra sadece su ile yıkadı.

Size bir tavsiye

tüplerde reçel kaldırılması için ev kimyasalları kullanırken bu tür ilaçların kullanımının istenmeyen kokuların ortaya çıkmasına yol açtığı unutulmamalıdır. Bu hidrojen sütfit, kireçlenmiş yataklarının parçalanmasında serbest olması gerçeğiyle açıklanabilir. Bu sorundan kaçınmak için, yapı, bu tatlandırıcı olduğu araçlar seçmek gereklidir.

uzmanların kompozisyonu kullanmadan önce biraz birkaç dakika sıcak su açarak sistemi ısınmak önerilir. Bu etkiyi artıracaktır.

gerekli süre anlamına gelir döküldükten sonra geçtikten sonra, sıcak su yaklaşık iki litre dökmek ve sonra pistonun çalışması için gereklidir. Böyle manipülasyonlar ilaç derine nüfuz etmesini sağlar.

tüketici yorumlar

tepkiler olarak, boru "Mole" preparasyon bir dizi avantaja sahiptir. Bu ürünü kullanmanın temel avantajları nelerdir? İşte bunlardan bazıları:

 1. ilacı "Mole" Kullanımı çok kolay. boru temizleme aleti drenaj deliği içine döküldü. Toz gerektiğinde bir sıvı çözelti elde etmek için, çözülmesidir. Sonra bir süre bekleyin ve ardından bir musluğu açarak su sistemi çalıştıran ile durulayın gerekir. Gördüğünüz gibi, bütün süreci zamanın ve düşük maliyetle en az alır.
 2. Çabukluk. Bu tüketiciler tarafından kendi değerlendirmeleri işaret araçları başka bir avantajdır. Kanalizasyon boruları çok çabuk araç tarafından temizlendi. hatta çok büyük tıkanma dağılması üzerine genellikle az 90 dakika sürer.
 3. Hiçbir kir. en az bir kez hayatlarını ipteki boruların temizlemesi için kullanılan edenler, onlar da tatsız biliyorum. blokaj kaldırma sürecinde aracı sonra yıkayın gerekir kir bir çok sarılır. Eğer "Mole" kullandığınızda bu gerekli değildir. Gibi, ancak, hiçbir kir yoktur.
 4. "Mole" ilacın düşük maliyetli. yabancı üreticilerin boru temizleme cihazı yüksek bir bedel var. İlaç "Mole" farklı hayır güvenli ve etkili bir şekilde değil.

Dozlama

olumlu bir sonuç elde etmek için, doğru aracı kullanmak gerekir. ilaç sıvı formda ise, çözeltinin uygulanmasından önce çalkalayınız gereklidir. Daha sonra, boşaltma banyoları veya lavabo 200 ila 250 mililitre aracından dökmek gerekir.

Boruların temizliği sırasında maruz derinin kısmını vurmak etmemek için dikkatli hareket etmek gerekir.

Boru, yorumlara "köstebek" olduğu toz şeklinde pozitif çoğunlukla, için, o zaman topakları batar dökmek ve sonra su birkaç bardak geri dökmek gerekiyorsa.

prosedür sonra, yaklaşık 90 dakika beklemek gerekir. Bu süre boyunca, bir araç hareket etmeliyiz. Tam kapağı nüfuz sisteminin temizlenmesi için emin olun. Bunun için, tercihen sıcak su ile, vinç imkan vermek için gereklidir.

ihtiyati tedbirler

Bu ilacın bir "köstebek" aşındırıcı bileşenidir. Bazı önlemlerin alınmaması gerekli hazırlık ile çalışan bu nedenle içindir. Her şeyden önce, koruyucu eldiven kullanmak gerekir.

kompozisyonu cildinize bulaşırsa, derhal bol sıvı kullanarak yıkayın gerekir. Aksi takdirde, zira tahrişe neden olabilir. Cilt kırmızıya döndü, bunu "Beponten" koymak gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.