ÇirkinlikInşaat

Rus Banya Ellerinizi ve inşaat lehine 7 argümanlar

bir kez daha apaçıktırlar tekrar ediyor - insan vücudu için Rus saunası nedir. Kim katılmak ve sıcak buharın yararlı etkileri deneyimli değil mi? Şaşmamalı atalarımız, onların sağlığını geliştirmek için, yıkanmak için ritüel eylem ve kehanet yürütmek ve sadece sert fiziksel iş sonrası dinlenmek banyo ziyaret etti.

Günümüzde, banyo ya da sauna değerini kaybetmez ve ayrıca geliştirilmiştir. Modern teknolojiler, hemen hemen her aile onları oluşturmanıza izin verir. Bu bir istek ve bu lehinde argümanlar olasılığı olurdu. Örneğin, bu gibi:

Tasarruf para

Kendi elleri inşa edersen, o satın alınan banyosu ile karşılaştırıldığında, önemli ölçüde nakit maliyetleri azaltmak mümkündür. Ancak, doğrama, marangozluk ve işin başka tür küçük fikir sahibi olmak gereklidir. Onları anlamak genişletilmiş ailede birinin, orada ise, inşaat ve bilgi sauna oluşturmak için nasıl ve ne seçmek için düşünmeye başlayabilirsiniz banyo düzeni fazlasıyla yeterli olduğunu.

elleriyle Banyosu - bu sadece evde inşaatının tüm aşamalarını yürütmek gerektiği anlamına gelmez. göze alamaz olanlar eserler, her zaman, ilgili uzman talimat verebilirsiniz.

Rahatlatıcı ve keyifli eğlence

Sıcak buhar - sıcak kadar herhangi müzmin aşığı ana avantajı ile Rus banyosu daha fiziksel yorgunluğu gidermek için iyi bir yol olduğunu teyit edecektir. banyo ve tüm prosedürlerin doğru yürütmeye Haftalık ziyaretler, gücünü geri sinir sistemini artırabilir başka bir şey olarak, canlılık ve enerji yükünü almak üzere.

Ve bu, bir banyodan sonra oturup dinlenmek, bir fincan veya kokulu bitki çayı iki olması güzel! gelecek için geçmişle bugün, planın konusunda ailenizle konuşmalar ve arkadaşları - bu boş unutulmaz olayı yapmak, samimi konuşmalara tam listesi değildir.

Sağlıklı yaşam tarzı

Daha kaç kere bu sözleri duymak! Hiç şüphesiz hepimiz anlamlarını katılıyorum ve sık sık, kendileri bu yaşam tarzı için kampanya. Ancak şimdi, biz ona sadık? Kendi banyosu ile, o sağlığınızı ve ailenizi hem iyileştirmek için bir teşvik değil? Böyle banyo prosedürleri, bir süpürge, tavlama, aromaterapi, masaj ile bir adam olarak, birçok hastalığın önlenmesi ve tedavisi için gerekli önlemler olacaktır.

Gümrük ve görenekler

Her Rus kişi için halk gümrük ve Rus banyosu gelenekleri önemsiyoruz. Fırın-ocak, sauna eklemli, huş dal, yemek tarifleri haşlama ve kokular, deyişleri ve takılar ve sağlık tedavileri orijinal biçiminde bize inmesi yapmak

banyosuna her ziyaret - tüm gümrük ritüel bir tür. buna bağlılık, biz, bir ölçüde, atalarımızın hürmet ve onlar bize verdi tüm iyi iş tutulur.

Gurur ve kendine yeterlilik

Bize kim yapılan iş için bir gurur duygusunu bilmiyor?! Hala zor ise, duygusal heyecan çarpılır. "Ben yaptım" - yani neşeli bir adamın ağzından yayılan bir deyim. Onun banyosunda yapısında "son çivi" Puanlama, biz bahçe parsellerde sevdiklerini, arkadaşlar ve komşular izlemek için gurur olacak. onlar da kendinizi bir banyo inşa Ve eğer kim bilir? Sonuçta, sadece kötü örnek bulaşıcıdır!

çok onların banliyö alanları, ayrıca gerçek bir hamam, hizmet veren bir dekorasyon olduğunu övünme verilen Değil Rus soba-ısıtıcı. Biz kendine yeter durumda olduğu özel hamam ele ele alırsak, o şüphesiz doğrudur. yapımına gitti Nakit maliyetleri ve işçilik, aynı zamanda değer bir şeydir!

yaşam biçimi

Banyo sonunda hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelir. Yeni bir ziyaret için onu banyoya gitmesini, haftadan haftaya, cumartesiden cumartesiye - banyo prosedürlerine özel bir ilişki kurdu. Ve tüm "suçlu" Sağlığınız için onun yararları ile sıcak buhar olduğunu. Başka nerede ancak banyosunda bütün aile, toplamak için yeni yıl ya da diğer önemli olayı kutlamak için arkadaşlarıyla bir araya!

"Şeytan o boyalı gibi"

Birçok kişi inşaat fikrini caydırılan. Ortak adama erişilemiyor faaliyet böyle bir küre olduğunu görünüyor. Ancak, ev ve iyi işleyen inşa banyoları birçok örnek vardır. Bazen, çeşitli firmalar tarafından teklif edilen projelerin birçoğu çok daha iyidir.

Büyük olasılıkla, bu hamam yapımında usta kişiler tarafından inşa edildi. Bu bir fikir kalmadan yapımını başlatmak için, bu pervasız olacaktır. Bir projeyi seçmek ve inşaat şirketlerinden birinin tüm bakım vermek daha iyidir.

Eğer bir olan bir aile varsa kariyer oluşturucu veya ilgili deneyim, bunun kendi Rus banyosu düşünmek zamanı. Önemli olan - başlatın. Ve sonuç kaçınılmaz gelecek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.