GüzellikTırnakların

Keskin çiviler: Şık ve güzel

Keskin çiviler - olağanüstü güzel, ama onların sahipleri sabır ve çaba koymak zorunda, bu yüzden onları bir sürü sorun getirmezler. Ancak, bu şaşırtıcı değildir - tüm uymuyor ve uzun başa böyle alışılmadık şekli, keskin çiviler edebilmek gerekir.

Özellikle bahsediyoruz eğer yaklaşık uzantısı ile ilgili değildir ve doğal tırnaklar çok güçlü ve dayanıklı değildir. Bu durumda, modern teknoloji (ipuçları, jel üzerinde) bina veya bir yardım almak gomalak kaplama. Ancak, ikinci durumda "sıfırdan", tabiri caizse, büyümeye de, yaklaşık iki ya da üç ya da dört ay düzenli sonra düzgün bir uzun nogotochkami şımartmak için, özel prosedürler kaydedilmiş var.

Ancak, bu formu herkes için olmadığını dikkate değer. Parmaklar ince, palmiye olmalı - "kürek benzeri" çok geniş değil, bir Eğer feminen kolu varsa, keskin çiviler ve ideal onun zarafetini vurgulamak ve görsel ince uzatmak, ama çok uzun değil parmaklar olacaktır. Aynı zamanda, parmakların bu form sayesinde düz, "ince", daha pürüzsüz görünür.

Nasıl çivi istenilen şekil vermek?

Sorun sizin için bir çivi büyüyor ise bilinmemektedir, ve çivi doğası iyi ve daha sonra bu şekilde onlara istenilen şekil vermek deneyin büyür, dayanıklı, güçlü. bir testere alıp açıları içmeye aldı: Tırnağın serbest kenarının başlangıcına ortasından yönde hareket. Sonra yavaşça ucu yuvarlanır kapalı dosya, bu yüzden çok baharatlı değildi. Bu prosedür için uygun deneyimin yokluğunda yeterince uzun bir zaman alabilir. Keskin çiviler mükemmel size manikür deneyimli usta için kayıt olursanız olsun garantili konum kusursuz bir görünüm şeklinde.

Onun tırnakları çok uzun keskin ama değil. Bu nedenle, herhangi bir rahatsızlık dağıtmaz.

artırmak

aşağıdaki gibi akrilik kapasitesi: El iyice silin, dezenfekte. Üst yağ tabakası olmayan hızlı bir şekilde soyulur keskin çivi de elde edilen bir sonuca tırnak plakası çıkarıldı. Daha sonra, çivi sabitlenmiş hazırlanmış akut formda, ince, akrilik bir substrat yayıldı. işlem periyodik altında tırnaklarını kurutuldu UV lambası. Genellikle uzun sivri için tırnak şekli sanatsal heykel kullanılan bu ancak, çok şık ve zengin görünüyor ve böyle bir prosedür değil, en ucuz maliyeti.

Nasıl bir seçim tırnak tasarımı akut formu?

Bu formun Çiviler genellikle seçilmiş ve aktif inisiyatif kızlar yaratıcı doğa edilir. yaratıcı mesleklerin insanları - onların nogotochkami olağandışı tasarım moda tasarımcıları ve fotoğrafçıları, sanatçılar, yazar yapmayı seviyorum. Tipik olarak, bu kadınlar alışılmadık resim, parlak renk tercih edin.

Eğer öne onların görünümü ile başkalarını etkilemek istiyorsanız, keskin çiviler ceket sadece beyaz ipuçları olabilir (ki, elbette, zarif, şık ve rafine), ama aynı zamanda birlikte çok renkli (parlak pembe, kızıl veya abartılı siyah). Aynı zamanda, (örneğin bir temalı düğün gibi) özel bir durum için, sen tırnak tasarımı altın gölge seçebilirsiniz.

Ve son olarak, ama en az önemlisi, sihirbaz herhangi bir uzunlukta sivri çiviler, herhangi bir dilek inşa edebilirsiniz. Kitleyi şoka hedefliyorsanız, denemeler ve çok uzun bir keskin "pençeleri" konulu durdurabilirsiniz. Ama önce o (özellikle bilgisayarda veya çiftlikte), ince çorap koymak nasıl (ve hangi düğün? Çoraplar olmadan) Ya kontakt lensler nasıl çalışacağını düşünüyorum. Tüm "artıları" ve "eksileri" tartın - ve hareket!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.