Spor ve SağlıkUygunluk

"Mark Avrely" (Izmailovo) hizmetleri, yorumlar, açıklamalar

fitness merkezinde geliyor, "Mark Avrely", müşteriler olumlu Dövüş sanatları dünyasının, fitness ve dans bulurlar. Burada, hoş bir atmosfer, üretken istihdama yer almaktadır.

merkezde çalışan uzmanlar, değerli tavsiyelerde ve her konuk için bir yaklaşım bulmak programların seçimi belirlenmesine yardımcı olacaktır. sınıfları, kilo eğitimi, dans programları çeşitli ve çok daha fazlası öğretmek profesyonel eğitmenler, Personel kurumunun gururu.

konum

Yirmi yıl önce geniş otel kompleksi Izmailovo Otoyol 71D ikinci katında bulunan ilk spor kulübü ağı vardı.

kulüp 7 saatleri arasında 11 pm sonları ve hafta olmadan günlük olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Giriş fitness kulübü

Restoran girişinde zaten iyi bir izlenim bırakıyor - Resepsiyon alanı övgü ve imza ile ünlü sporcuların fotoğraflarının duvarlarında zengin, mermer merdiven vardır.

"Mark Avrely" (Izmailovo) - derhal bir düşüş neden olan bir fitness alanı,. modern ekipman ve ergonomik eğitim ekipmanları, spor alanı, eğitim için her koşulda geniş ve konforlu oda bulunmaktadır. Kulübün toprakları üzerinde 1.600 metrekare kaplar. Bu eğitmenler değerli deneyim sizinle paylaşmak mutluyuz, deneyimli koçluk çalışanı. fiziksel aktivite yanı sıra, sunduğu - solaryum, masaj, güzellik merkezi ve fitness bar. Ayrıca spor çocuk kulübünde, sen beslenme konusunda tavsiye almak ve fitness testleri geçebilir.

Hangi hizmetleri müşterilerine "Mark Avrely" sunmak için hazırlanmaktadır

Biz merkezi, "Mark Avrely" (Izmailovo) tarafından sağlanan daha popüler hizmetlerinizi tanımlamak için deneyin:

 • Aerobik bir yön çeşitli;
 • dayanıklılık ve esneklik geliştirmek;
 • dans;
 • spor kulüpleri;
 • spor salonunda eğitim;
 • savaş sanatları;
 • Çocuklar için eğitim;
 • Hamile kadınlar için spor ;
 • yoga, pilates, Callanetics, germe;
 • ara sıra ziyaretler ve abonelikler.

listesi eksik olduğunu unutmayın, daha fazla bilgi için, biz şirketin resmi web sitesinde sağlanan numarayı aramak için önerilir.

ek hizmetler

spor "Mark Avrely" (Izmailovo) sauna sonra ek bir hizmet, bir spa, bir masaj veya solaryum gibi.

güzellik salonu kaliteli hizmet güzel bayanlar tam bir yelpazesi sunmaktadır:

 • tırnak bakımı, saç, vücut ve yüz;
 • kuaför;
 • pedikürler ve pedikürler;
 • kozmetoloji.

masaj salonu

Vücut masajı - bu bedeni ve geçim kuvvetlerini güçlendirme için en iyi yollarından biri şifa doğal bir yöntemdir. Masaj, vücudun metabolik süreçleri telafi etmek yardımcı olur tüm sistemlerin işleyişini geliştirir, lenf akışını geri yükler.

fizyoterapi gibi masaj tercih İnsanlar, verimliliği artırmak, iyi bir ruh hali yaratmak, kronik hastalıklara karşı vücudu korur. Bu makalede açıklanan spor kompleksi, çeşitli masaj teknikleri sahip nitelikli Masör şunlardır:

 • şifa;
 • spor;
 • rahatlatıcı;
 • kılavuzu;
 • Sağlık.

Cildinizin çeşitli kurslar sonra pürüzsüz ve kadifemsi olur.

solaryum

Sağlık kulübündeki müşterilerden "Güneş bir parça" için orada tüm yıl boyunca. Tesiste - Dikey solaryum ve bir dükkan etkisini artırmak değil, aynı zamanda vitaminize ve cildi korumak sadece tan rengi iyileştirilmesi için geniş bir araç yelpazesi sunan.

hizmetlerin maliyeti

Eğer ince bir vücut ve elastik kasları almak istiyorsanız, bunun için ödeme sen "Mark Avrely" (Izmailovo) dikkate değer bir seçenek olarak zaman kesin fahiş miktarda değildir. fitness kulübünde fiyatları çok çekici ve uygun fiyatlı söylenebilir:

- Bir ay boyunca abonelik 4000 rubleye mal olacak;

- altı ay için kart - 15 000;

- Yıllık abonelik yaklaşık 23 bin ruble maliyeti;

- Çocuklar için sezonluk bilet - en fazla 4500;

- Tek seferlik ziyaret - 1500 ruble;

- kişisel eğitim - 2000 ruble.

Ödeme yöntemleri:

Kulüp nakit ve kredi kartları hem kabul eder.

Müşteri Ne kulüp düşünmek

İnternette bir kompleks "Mark Avrely" (Izmailovo) içinde geri bildirim oturumlarına büyük miktarda bulabilirsiniz. Olumlu eleştiriler çoğu, aynı zamanda kulüp misafirler şeyi değiştirmek için tavsiye edildiği de var. Bir yorucu egzersiz yüzmek sonra güzel ve sakin olur çünkü Örneğin, birçok müşteri, yeterli havuz yok, bazı özellikle duş ve soyunma odalarında tesislerinde, bu onarım yapmak için zamanı olduğuna inanıyoruz. Onların yorum çok müşteri söz içinde salonlarında açıkça bu konuda su soğutucusu yoksundur.

Karmaşık misafirler avantajları arasında olumlu bir arkadaş ortamı, özenli koçluk personel, nazik personeli yayarlar. en önemlisi düzen ve temizliğini Menzil ve - bu kuyruklar eksikliğidir.

İncelemeler bakılırsa, çok değerli bir kurum, iyi organize çalışma ortamı, birkaç kişi ve ana avantajı iç mekan - bu kalite egzersiz ekipmanları büyük bir miktardır. Eğer güzel ve sağlıklı vücuda istiyorsanız - tüm "Mark Avrely" (Izmailovo) için bekliyoruz.

Bu makaledeki adresi Bkz organizasyon üzerinde telefon numarası ve daha fazla bilgi kulübün ana sayfasında bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.