Spor ve SağlıkUygunluk

Yeni başlayanlar için ipuçları - ip atlama nasıl

Halat - Bize her gözün görülen ve bunun ne olduğunu bir araç spor. Bizim için ip atlamak çocuk zamanki eğlenceli, oyunlar ve eğlence konusu oldu bile olarak. Ama yaşla birlikte, önceliklerin bazı değiştirmek ve kişinin sağlığına özen başlar. kilo vermek ister misiniz? O zaman doğru yere geldiniz. Bu yazıda yapmaya temsilcileri olarak ip atlamak ve onu nasıl yardım edeceğini nasıl sorusunu düşünün.

Herkes tek egzersiz vücut güzel ve ince çıkarmalarıiçin bilir. Bu bir kişinin zinde ve tonlu gövde tutamazsınız özel egzersiz yapmadan, çok doğru. Ve ille pahalı spor salonu üzerinde pratik ya da ek olarak ne gösterecek bir koç işe spor salonuna gitmek değil. Bir ev eski güzel de ipi ve bir gün o 5-10 dakika verin yeter. Sonra iş yokuş yukarı gidecek.

Nasıl ip atlamak için. Giriş.

Halat Eğer fitness salonu, yüzme, bisiklet ve çeşitli egzersiz makineleri yerini alabilir. Düzgün egzersizleri yapmak, tüm kas grupları üzerindeki yükü dağıtmak.

Nedenle, etkisi artar yük egzersiz tutku yoğunluğu, yani artmaktadır, zaman birimi başına gerçekleştirmek ip atlama den daha daha büyük bir yük vücudunuzu alır ve açıktır. aslında yanı sıra ip atlama fiziksel durumunu artırmanın yanı sıra teşvik ve solunum sistemini güçlendirmek.

Peki, nasıl ip atlamak için?

Başlangıç pozisyonu - düz sırt, bacaklar düz, dirsekler vücut konut bastırdı. Başlar döndürmek için , ellerini onun maksimum seviyeye ulaşana kadar kademeli olarak hızını artırmak ederken, ip atlama. Çift basit ve bükülmüş ip ile: Birkaç tipe atlama. Başlamak basit atlar izleyin zamanla daha ileri teknoloji deneyebilirsiniz için, onlar iyi gerektiren fiziksel uygunluğu.

Nasıl bir ip seçilir?

egzersiz başlamadan önce, doğru ipi seçmek önemlidir. uzunluğu kesinlikle boyunuza uygun olmalıdır gerçeği. ip çekmek ve yarım kat: aşağıdaki gibi tanımlanır. İpin zemin dokunursa, ileri kollarınızı germek, ama üzerinde yalan söylemez, o zaman en uygun uzunluğu bulduk.

Nasıl ip atlamak için?

sağlığını verir her insan Atlama ipi can. Ama soru aktivitesini sürmelidir ne kadar? Sadece eğitime başladı varsa, o zaman yeterli ve normal atlar 5 dakika olacaktır. 30 dakika içinde yapabileceği kadar Zamanla, gerek hızını artırmak. After'll kolayca bu hüküm osilivat, karmaşık atlar gitmek için gereklidir.

Hangi ip seçilir?

mağazalarda şu an ipler farklı türde büyük bir aralığı At. ekipmanın seçimi yaşınıza ve hedeflerine bağlıdır. Halatların aşağıdaki türleri:

  • hızlı
  • ağırlıklı
  • Tezgahın bulunan iplerin
  • kreş

İpi Alış, değil her şey tren olabileceğini hatırlamak önemlidir. eklem, bağ, dizler veya basınç ile ilgili sorunlar insanlar, ipe meşgul yasaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.