Spor ve SağlıkUygunluk

Neden nadir egzersiz sırtınızı zarar verebilir ve nasıl önlenir?

İyi düzenli egzersiz sırt kasları güçlendirir ve böylece omurga ile ilgili sorunlar çeşitli engel olduğu iddiasını bilinmektedir. yararlı bir öneride anlamını yitirir onsuz - Ancak, özel dikkat kelime "normal" verilmelidir. Üstelik - nadir egzersiz ağrı geri tetikleyebilir. Birçok kişi için, durum gerçek vahiy haline gelir: "Nasıl? Sonuçta ben sağlığınızı izliyordum, bunu, ben bel ağrısı var neden bile, bir fitness bir abonelik satın alan" gerçeği doğru olmak zorunda olmasıdır.

Spor salonunda en az haftada 2 kez ziyaret ederseniz, sorunsuz ve yavaş yavaş kas artar, yük sınıfları kaçırmayın. Eğer zaman zaman, bazen spor salonuna gidip Ama eğer zaten hareketsizlik arka planı zayıflamış kasları, gerçek stres yaşıyoruz. buna yanıt - kaslarının spazm. Gelecekteki kas spazmı koruyucu bir faktör olarak başlangıçta tempolu sırt ağrısı nedenidir. Böyle bir mekanizmanın bir örneği yaygın olarak lumbago bilinen edilebilir veya bel sırt ağrısı, vücut yük sonra alt sırt "süpürme" acı olduğunda ortaya çıkar.

Daha güç yükü sıkıştırma geçirmiş lifleri sinir hücrelerinin ölümünü provoke. Bu aşamada, ağrı daha az yoğun hale gelebilir. onlar artık ağrı dürtüleri algıladıkları edebiliyoruz hangi hücrelere önemli hasara göstermesi bakımından bu, iyi bir işarettir.

Bu "zaman zaman" eğitimi yararlı değil, aksine, çok zararlı olduğu ortaya çıktı. Ve daha sen stres gibi sırtını bir ağrı oluşma olasılığı daha yüksektir maruz.

Nasıl spor salonunda sonra sırtını kaydetmek için?

Bazen egzersiz sonrası ağrıyı geri rahatsız olan bu "şanslı" arasında ise, en iyi çözüm bir nörolog ziyaret olacaktır. sinir hücrelerini geri ve ağrı şiddetini azaltır ilaç Milgamma kompozitum önerebilir ağrı uzman bir nedeni olarak kas spazmının onayladıktan sonra.

"Milgamma kompozitum" sırt ağrısı için karmaşık bir etkiye sahiptir:

  • vücuttaki doğal analjezik maddelerin oluşumunu artırır;
  • Geri kas için ve sinir uyarımı iletimini geliştirerek, kas spazmı ortadan kaldıran;
  • kurucu yapı proteinlerinin sentezinde yer alan şekilde onarım, sinir liflerini hasar.

İlacın zaten üçüncü gün "Milgamma kompozitum" kullanımı önemli ölçüde olağan aktif yaşama kişiyi dönen, arka ağrının şiddetini azaltır.

Milgamma Compositum'un B1 vitamini eşsiz bir form içerir - Benfotiamine tamamen sindirim sistemi emilir ve böylece etkili bir şekilde sinir dokusunu geri getirir. Benfotiamine zararlı etkenlere karşı dayanıklı sinir lifleri hayatımızda sürekli mevcut yapar:

• sedanter çalışma;

• stres;

Spor salonunda düzensiz istihdam •;

• ağırlıkları bir artış görülür.

İlacın Kullanım "Milgamma kompozitum" ağrının şiddetini ve aktif harekete erken dönmesini ve spor salonuna bile ziyaret azaltmaya yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.