Haber ve ToplumGazetecilik

Lyusya Grin - radyo sunucusu "Gümüş Yağmur": biyografi, gerçek ismi, ilginç gerçekler

Moskova'da 1995 yılında kurulmuş "Gümüş yağmur" radyo istasyonu, diğerleri arasında en popüler. konserve müzik repertuarı pop müzik denilen, çoğunlukla Rus ve yabancı, ve yönü hem kayadır. Radyo "Gümüş yağmur" olağan dinleyicilerin bir milyondan fazla için günün her saati yayınları ve bu ağır rekabet koşullarında oldukça çok olduğunu. esansiyel bilgi programlar arasında da düşünsel eğlence için oluşturulan eğlence var. Daha sonra insanların büyük sayıda bu yana seçimlerini yaptılar verildiği yayına, ana özelliği vardır.

akıllı radyo

"Gümüş yağmur" çoğu zaman akıllı insanlar için icat, radyo olarak adlandırılır. Birçok eğitimli ve ilginç insanlar onu DJ'ler ve sunum arasındaydı çünkü böyle bir karşılaştırma, tesadüfi değildir. o hatırlamak yeterli olur: Aleksandra Gordona Tina Kandelaki Oskar Kuchera Vladimir Solovyov, Stasa Sadalskogo, Lyusyu Grin, ve diğerleri. Bugün bilgi, ısırma sözleri orijinal sunumu ile ünlüdür ve genellikle sıradışı ve olağanüstü bir kişilik son bahsedilen kız üzerinde durulacak.

Ne popüler konak hakkında bilinen?

Bu Lyusya Grin görünüyor - Bildiğimiz bir çok şey olmalıdır popüler kişiliği, görüntüleme. Ancak, bu kadar değil. kız hakkında tüm mevcut bilgiler - yalnızca o yapılan görüşmeler ve eterler onun sözleri bağlam dışına alınır. Örneğin, bir zamanlar o küçük sıradan Sovyet ailede diğerlerinden hiçbir farkı Haziran 22, 1982 olduğunu doğduğunu söyledi.

O gazetecilik yönünde bir yüksek öğretim kurumundan mezun oldu. Neredeyse 1995 yılından bu yana yani kurulduğu günden beri radyo "Gümüş yağmur" üzerinde çalışmaktadır. Onun biyografisi ile ilgili gerçekler, Lyusya Grin isteksizce bölünmüş olmasının dayanarak, kız özel hayatında dışarıdan açıkça iş arasındaki çizgi çizin ve ona ne ait değil izin vermek istemediği sonucuna varılabilir.

gizemli kız hakkında ilginç gerçekler

Lyusi Grin tüm gizlilik ve sır rağmen onu ve onun hayatı hakkında hala bazı ilginç gerçekleri öğrendi. Örneğin:

  1. kız - çok sigara içen ve kahve tiryakisi. Onun derin ses - onların alışkanlık uzun vadeli tanıtım sonucudur.
  2. Asıl adı Lyusya Grin, doğası gereği çok tembel bir insan olduğunu kabul edilmektedir, Julia. Ona göre, bütün geçici ve bu yeryüzünde amacı başka bir şeydir olmalıdır. o ünlü özel aşk o Perşembe yerine Pazartesi günü kaçmıştı bir uzun hafta sonu için neden Belki de bu.
  3. Lucy tek bir yerde uzun bir süre hiç yaşamamış. O üç dört aylık bir süre için herhangi bir yere durdurma göçebe hayat sürdü. kız (yine çoğu Green göre) hayatının aşkı karşılaşana kadar O noktaya oldu. O dünyanın her yerinde seyahat. Bu Lyusi Grin hayatı hakkında başka tanınmış gerçeğini izler.
  4. kız - Serbest radyo host, yani uzaktan çalışır biri. Yeşil diğer ucundaki ışığın iletimini yazar ve sonra internet üzerinden radyo istasyonu "Gümüş yağmur" doğrudan hazır programları gönderir.
  5. popüler istasyonu "Gümüş yağmur" gizemli radyo sunucusu ilişkin ilginç gerçekler listedeki son öğe, belki de Lyusi Grin Sokak almaya garip bir hobi kırık oyuncaklar atılır ya onları tamir dikkati çekiyor.

Rusya Federasyonu Başkanı sorusu

Lyusi Grin bazı anlarda oldukça şok edici olduğunu söylemek değil, hayatın oldukça kalın görünüyor. Örneğin, o Rus hükümeti fuhuş ve esrar sigarayı yasallaştırmak istiyor. basın toplantısında Rusya V. V Putina Greene Başkanı kendisine yukarıda ilişkin bir soru sordu. Ancak, Rus başkana yanıtı açıktı ve kategorik oldu "hayır."

"Geri sarma"

Lyusya Grin kendini bu transfer ile geldi, nispeten kısa bir süre (4 dakika), kız diyor ve diğer programlar ve radyo istasyonunu lider kopyaları ile ilgili olarak kendi görüşünü ifade gerçeğinde yatmaktadır hangi özü "Gümüş yağmur." Ayrıca, o dinleyicilerin aramaları söz unutmaz, o en saçma görünüyordu.

O söyleyerek değer bir keskin diliyle radyo sunucusu. öyle cesaret ve sıradan insan selam, sözlerini duymak nadir itibaren "Merhaba", kız koymak inanılmaz bir şey, değil yoldan sert eleştirilerle örgü, gibi görünüyor.

yazarın programında Lyusya Grin bazen ülkemizde ve yurt dışında son zamanlarda gerçekleşen siyasi olaylara kendi bakış açısından ifade "Geri sarma". ülkeyi, meslektaşları kendi insanları ve diğer olayları: Genel olarak o kadar kötüleyen kesinlikle her şeyi ile ilgili yorumlara bırakır uzun süre meşhur oldu. Ancak, Green Point ve yakın etkilenmektedirler hayranı var. İzleyiciler kez daha herkesi dinlemeye radyo sunucusu haklı öfke bastırmak için günlük yayın arıyoruz.

Aşk yayın kuruluşu değişikliği yapan

Dört yıl önce, Lyusya Grin hayatını değiştirdiğini bir adamla tanıştım. Genç nerede Belçika'da yaşayan adam ve kız kendini taşındı. Şimdi, hayatın göçebe yol hakkında sadece anılar vardı ve gürültülü partiler huzurlu aile ortamı içinde bir televizyonun önünde sessiz akşamları değiştirildi. Bir şekilde ona hayatı biraz sıkıcı hale geldiğini itiraf etti, ancak sevgi buna değer, ve o planlamadığını şeyi değiştirmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.