Spor ve SağlıkUygunluk

Açıklama Spor Kulübü "Alex Fitness" (St. Petersburg)

"Alex Fitness" fitness kulübü (St. Petersburg) - Bir modern spor odaklı bir kurum. İçinde birkaç büyük salonları, gelişmiş donanımları tarafından personel ve amaçlanan vardır kişisel eğitim, hem de halkalar ve rahat soyunma odasında. Yüksek nitelikli personel gerekli özen ve saygı ile her müşteri davranır. Doğal ışık alan spor salonlarında, parlak renklerle dekore kulüp odası, eğitim kalitesi açısından klima, kısacası tüm koşulları var.

Kulübü "Alex Fitness" (St. Petersburg), farklı uygun fiyatlarla ve iyi bir standarttır. Onun yönetimi spor ilgilenen herkes tarafından kullanılabilir olması gerektiğine inanmaktadır. abonelik fiyatının tek sınıflarında çok daha düşük olmasının nedeni budur. eğitim düzeyi yüksek kalır.

Alex Spor (SPB) - sağlıklarını izliyor ve çok değerli bir iletişim ve hoş bir eğlence takdir edilir somut sonuçlar, arıyorlar olanlar için bir kulüp. Burası gerçekten hayatı seven insanlar içindir. Herkes egzersizin en çekici şekli seçin ve günlük hayat çok daha parlak yapabilirsiniz.

dans, güç, aerobik: Alex Fitnes (SPB) grubunun faaliyetleri için spor salonları ve odaları vardır. Belki bir kişisel eğitim ek bir ücret karşılığında deneyimli eğitmen ile. Çocuklar için çocuk bölümü bulunmaktadır. Öğrencilerin sportif ve gelişmekte sınıfları, bale dersleri ve sonları katılabilir. bayan ve erkeklerin soyunma odalarında sauna ile donatılmıştır. Onların ziyareti tamamen ücretsizdir. yakında bulunan spor kulübünde ayrıca bir güzellik salonu, bir spor mağazası, solaryum ve bir restoran içerecektir yaz terasında çatıda.

-, dövüş sanatları ve boks, jimnastik salonu (kardiyo ve güç alan), grup dersleri (bir programa dans, aerobik, kuvvet) Aktif alan: Alex Fitnes (St. Petersburg) aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır Fin saunası, kişisel eğitim, spor kulüpleri. Bu on-demand hizmetlere ek olarak güç düzeltme yürütülen tıbbi ofisleri, tıbbi danışma, masaj, fitness testi sayılabilir. Kulüpte hamile kadınlar ve eğitim çeşitli çocuklar için özel sınıflar vardır. spor kompleksinin topraklarında iken Olası sağlık ve hayat sigortası ziyaretçi kazası. Alex de spor bar, otopark, su, kasa, havlu orada içiyor.

Alex Spor (SPB), kurumun yüksek düzeyde hizmet gelin yorum, aşağıdaki talimatlara uygun olarak, grup oturumları ziyarete müşterilerine sunmaktadır: esnek, kabuk, Döngüsü, aqua ve klasik aerobik, basketbol, vücut geliştirme, savaş sanatları, voleybol, pilates, legrestling, yoga, halter, güç ve step aerobik çalışan hamile kadınlar için dans dersleri, fitness şekillendirme. Ek hizmetler: çocuk bölümü, havuz, masa tenisi, squash, video mağazalar spor mahkemeleri.

fitness kulübünde Sınıflar sadece ekstra kilo kurtulmak minimum sürede yardımcı olacak ve neredeyse kusursuz bir rakam oluşturmak değil, aynı zamanda önemli ölçüde sağlık ve refahını artırmak olmayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.