Gıda ve içecekYemek tarifleri

Leningrad turşu. tarifi

Onları herhangi bir öğün yapmaz olmadan Çok eski zamanlardan beri, Rusya'da ana yemek çorbalar düşündü. Böyle yemekler biri sözde turşu Leningrad olarak kabul edilebilir. Belki birisi ve onu şaşırtıcı görünebilir, ancak bu aslında böyledir. Turşu - Bu yemeğin o dayanmaktadır numaralı Rus mutfağı turşu ve turşu. arpa, biraz pirinç, bazı sığır, mantar seven biri ... Uzun bir listesini sıralamak mümkündür, ancak kaldırmak falan yerini alamaz şey için bir madde - Buna ek olarak, çeşitli formlarda hazırlanabilir. Turşu.

hazırlık Teknoloji Leningrad'ı rassolnik

ürün listesi

  • 500 gram kemik sığır eti;
  • 2 büyük patates;
  • 1 orta havuç;
  • 1 soğan;
  • 5-6 turşusu;
  • 1 fincan tuzlu su;
  • 0,5 bardak irmik arpa;
  • bitkisel yağ;
  • Tuz, biber, defne yaprağı tatmak.

pişirmek için nasıl

Et suyunu kaynatın. Bunu yapmak için, bir tencereye et suyunu dökün ve soba üzerine koydu. suyu kaşık ihtiyacını da ortadan kaldıracaktır, hangi köpüğü görünebilir yüzeyde, kaynamaya başladığında. Pişirmeden önce eti kaynar su dökmek Ama eğer bu önlenebilir. Başka 1-1,5 saat pişirilir kadar Bates yangın, bir kapak ile kapak tava, pişirin. Arpa iyice 10 dakika boyunca akan su altında durulayın gerekir. tahılların tüm fazlalığı yıkamak edeceğinden, biraz yumuşatmak olacaktır. Suyu hazır geliyor sonra bir elekten süzün. Et, tabii ki, bu işlem öncesi ondan öğrenmek gereklidir. Bu stok açık hale gelmiştir sağlamak için yapılır, bu bütün köpük değil bazen yemek yaparken bir kaşık toplamak için yönetmek. Böylece, zaten hazırlanmış önceden ekleyebilir , inci arpa kaynamaya bırakılır ve 15 dakika daha pişirin.

sebze eklemek için devam edin. Patates küçük küpler halinde kesilmiş ve et suyu atmak. Shinkuem havuç sopa ve soğan yarım halkalar. bitkisel yağ az miktarda bir tavada kızartın. ekşi krema bir kaşık ekleyebilir sote sırasında, tat daha ihale yapacak. Bir tavada sebze koyun.

Bildiğiniz gibi, Leningrad turşu salatalık olmadan değildir. Onlar da bir tavada bir şey kızartmak gerekir. Bunu yapmak için, jülyen salatalık halinde kesilmiş (ve doğranmış edilebilir, tüm zevkinize bağlıdır) ve daha sonra havuç ve soğan kızaran yağ, atmak. yumuşayana kadar kızartın ve geri kalan malzemeleri atmak. pişene kadar Salatalık turşusu genelde 5-10 dakika boyunca ilave edilir. Birisi onsuz yaparlar, ama aynı tadı değil. Şimdi, çorba neredeyse hazır olduğunda, bizim Leningrad turşu tadı deneyebilirsiniz. Salatalık tuz yeterli değilse, biraz o kadar ekleyebilirsiniz. Eh, artık biliyorsun turşu yemek pişirmeyi Leningrad'ı.

Birkaç ipucu:

tam hazır tava kaldırılacak sonra etin için 1. Çok dövülmüştür çıktı olmamıştır. Ve 5 dakika kadar geriye zaten dilimlenmiş sıçrama rassolnik pişirilir.

Eğer gevrek salatalık tadı daha varsa 2., bunlar bir tavada kızartma olamaz.

3. Bir reçete ile bir tabak yemek kolaydır, ancak bunu daha doğru olarak öğretmek gerekir. tablo tamamen kendine özgü tadını amacıyla, biraz soğuduktan için Leningrad turşu iyi servis edilir. İsteğe bağlı olarak, ekşi krema ve otlar bir kaşık ekleyebilir. Afiyet olsun!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.