BilgisayarlarEkipman

Onun yönetim ilkelerini - bir tablet nasıl kullanılır

Modern tabletlerin prototipleri Geçen yüzyılın 90'lı yıllarda ortaya çıktı. Pil ömrü, büyük ağırlık, bellek az miktarda, düşük performans 1-2 saat: Modern dizüstü bilgisayarlar ile karşılaştırıldığında önemli dezavantajları vardır CPU , ve diğerleri. diğerleri. Ama önemli atılım son üç yıl içerisinde meydana geldi. Üreticiler pazarı layık rakip dizüstü giderek mevcuttur. Ve herkes tableti kullanmayı bilen bu yeterli tanıdık son çalışıyorsanız.

Tablet - taşınabilir bir bilgisayar cihazı. dizüstü bilgisayar birimleri (fare ve klavye) sahip farklı olarak, program daha düşük bir kapasite (ve RAM belleğinde yerleşik olan işlemci hızı). Ama bir çok avantaj vardır. Bunlar hareketlilik, hafifliği, düşük enerji tüketimi sayılabilir.

Tableti nasıl kullanılır

Bu kategorideki tüm dizüstü bilgisayarlar var bir dokunmatik ekran, kontrol parmakları ile yapılır. plaka birden fazla masaüstü veya bölgeleri içerir. Çerçeve yetenekleri belirlenen dahilinde Onların arka plan ve ayarları kendi takdirlerine değiştirilebilir. Her görüntülemek için, bunlardan yeterli kitap aracılığıyla zamanki kapak arasında gezinmek için.

Başlangıçta, her bir tablet bir çok uygulamaya sahiptir. Tipik olarak, bu - Bir tarayıcı, saat, video ve müzik çalar, bir e-posta istemcisi programı kamera, takvim, hesap makinesi, notlar, vs. Genellikle, bu yazılım paketi kullanımının ilk gün için yeterli ... Zamanla, yüklemek veya mevcut uygulamaların yerini alabilir, onlar iyi ağına temsil edilir.

Tableti nasıl kullanılacağı hakkında bir arama isteğinde yazarak, bunu çalıştığı sistemin adını eklemeniz gerekir. Bu tür sistemler biraz. Her biri orijinal olarak sonradan tabletler için optimize edilmiş, akıllı telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Siyah Berry Tablet OS - öncelikle kurumsal müşteriler üzerinde duruldu sistemi. WeTab OS - en genç işletim sistemi bu yılın ilk yarısında piyasaya çıktı. iOS - iPad için tasarlanmış Apple bir ürünüdür. Ve son olarak, tüketici pazarında en çok talep gören, Android işletim sistemi.

Android tableti nasıl kullanılır

Google Android OS sürümü bir tatlı adı altında piyasaya alfabetik. Doğal olarak, daha önceki her takip eden karşılaştırması; tamamlamıştır. dezavantajları ortadan kaldırır, çeşitli fonksiyonları ilave edilir. En son sürüm Android4.0 adı Cream Sandwich altında sundu. işletim sisteminin önceki sürümü farklı üreticilerin birçok tablet ile donatılmış. Ancak Google ile özellikle yakın işbirliği Samsung olduğunu.

nasıl kullanılacağına ilişkin bir örnek üzerinde tablet Samsung, popüler işletim sistemi olarak temel özellikleri bak. Samsung Galaxy Tab 2011'de satışa salınır. Rusya'da 16 GB dahili bellek kapasitesi yapılandırmasını uygulamaya koydu. Bu microSD flaş kartı üzerinden yukarı 48 GB artırabilir. bunun için yuva gövdesi, hem de bir SİM kart için bir yarık, bir kulaklık jakı üst kenarında yer almaktadır. Mekanik kontroller iki: Güç düğmesi ve ses kontrol.

Ağ arayüzleri: Bluetooth, Wi-Fi, 3G. Yani internete erişim bile Wi-Fi yokluğunda sağlanmaktadır vardır. Varsayılan olarak, tablet tarayıcısı Google Chrome ayarlanır. Uygulamanın tam sürüm benzer. Size 16 sekmelerin açılmak aynı anda çalışmasına olanak tanır.

Sanal kısayol tuşları ekranın sol alt köşesinde yer alır. Elbette onlar, masaüstüne gidin geri adım Çalışan uygulamaların bir menü getirebilir. Sağ alt köşede zaman, tarih, şebeke sinyal simgesinin seviyesini gösterir. Eğer yeni e-posta mektupları, son yüklenen uygulamalar ve çok daha fazlası hakkında bilgi görüntüler bir pop-up menü, dokunduğunda.

Tablet menüsüne almak için, sağ alt köşede aynı "application" simgelerine dokunun gerekir. Uygulama simgeleri 7x5 çalışma alanında sıralar halinde düzenlenmiştir. Onların sırasını değiştiremez. Ama ayrı bölgede önemli hale mümkündür. Bunu yapmak için, etiketin üzerinde parmak tutmak gerekir ve ekranın alt beş çalışma alanları gösterecektir. ve bunlardan birinde bir uygulama kısayolu taşındı. Böylece, bir çalışma alanında gerekli tüm programları toplamak mümkündür. Onlar bir parmak çalıştırın. Uygulamayı Eksik Android Market'i indirmek için yeteneği vardır.

bir tablet nasıl kullanılır - konu oldukça geniş. Ağdaki oyunlar için - Biri o metin, biriyle çalışmak gerekiyordu. Tablet hesaplama cihazı - Çeşitli sorunların evrensel çözüm. Görünüm videolar, belgeler üzerinde ses, oyunlar, iş dinlerken, Skype üzerinde konuşmalar ... Onun kapsamı bazen üstün kullanıcı arzuları olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.