ÇirkinlikBahçıvanlık

Evde ne çiçekler olmalıdır? En kullanışlı Houseplants

Hatta en güzel ve modern bir ev çiçeksiz boş ve neşesiz görünecek. Yeşil bitkiler, o projeye hayat verme kadar çok insan kendi ekimi yapan neden, bu şekilde daha rahat. Çoğunlukla yeşil evcil güzelliği için ve kişisel tercihine göre seçilir, ancak bunların çoğu olumlu, zararlı mikropları öldürmek çeşitli kimyasalların havayı temizlemek için, kişinin sağlığını etkileyen edebiliyoruz dikkati çekiyor. Bir ev kişisel ihtiyaçlara bağlıdır içinde O zaman ne çiçekler olmalıdır. ekipmandan elektromanyetik radyasyon kaldırmak bitkiler de var, öyle mutfakta iyi hissediyorum edenlerdir ve bazı sinirleri yatıştırmak edebiliyoruz.

evde ne Houseplants olmalıdır? Tabii ki, zararlı maddeleri emer ve o onun fiziksel ve psikolojik durumuna üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Karbon dioksit emilmesi için kayıt İngilizce sarmaşık. Tek sorun bu bitki bakımı oldukça kaprisli olduğu, ancak toksinler, ağır metaller ve formaldehit havayı temizler. Sarmaşık büyük karayolları yakınında ve alt katlarda yaşayan bodrum çalışan bu insanlar için bir zorunluluktur.

çiçekler evde ne olması gerektiği listesi, şeref yeri chamaedorea veya sürer bambu hurma. Bu mütevazi çiçek mükemmel havayı temizler ve zararlı elektromanyetik radyasyon nötralize eder. Palmiye o güneş ışığını alacak en az birkaç saat pozisyonda yerleştirilmelidir. Bu sık sulama ve gübreleme ihtiyacı yoktur, çok cesur ve neredeyse hasta.

Evde olmalı çiçeklerin ne tür bakım ve onların görünüşü çok önemlidir yoksa, o gururlu aristokrat yakışıklı Spathiphyllum'un dikkat değer. Bu tesis, bir binada çok kirli gerçekleştirecek: evsel ve endüstriyel toksinlerin hava benzen, amonyak, alkoller, aseton buharları emer temizleyin. Bu yeni bir eve girmek için ilk olabilir, bu tamirden sonra düzen getirmek ve iyice bütün kimyasallar kaldırarak havayı temizler.

ev için Bitkiler alerjik bir reaksiyon, insan sağlığı üzerinde olumsuz etkiye neden olmamalıdır. Bunlar işte o temizler ve havayı tazeler, güvenli renkler ficus dahil olan, bu nedenle çocuk yatak odası, çalışma konur. Hesaba katılan bir diğer çok önemli bitki palmiye Lady. Bu havayı temizler, aynı zamanda onun kullanışlı tuzları, insanlar üzerinde yararlı bir etki doldurur sadece. Eğer sorusuna ilgileniyorsanız çiçek tür evinde olması gereken kalp ve bronkopulmoner hastalıklara yakalanan insanlar için, bu palmiye kesinlikle doğru seçimdir. Aynı zamanda daha az gergin olanlara, Şef ofis koymak için tavsiye edilir.

tahrişe ve öfke sardunya rahatlatmak, ruh geliştirin. o uykusuzluk ve stres ile yardımcı olduğu için çiçek, yatak odasında tutmak için tavsiye edilir. Onun ev sahipleri onu korur negatif enerjiyi öldürme, saldırganlık öder. Hemen hemen tüm iç mekan bitkileri kendi yöntemleriyle yararlıdır. Bunlardan en güçlü seçimi, sen olumsuz etkilerden korunabilirsiniz zararlı maddelerin ve sağlığını korumak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.