MaliGayrimenkul

Ekonomi sınıfı Krasnodar yeni gelişme

"Yeni Krasnodar" listesi sürekli güncellenmektedir. Kasaba, her yıl sınırlarını genişleterek, büyüyor. Bu güney başkenti Rusya'nın farklı bölgelerinden gelen insanların sürekli akını kaynaklanmaktadır.

Nasıl Krasnodar yeni binalarda bir daire seçmek için

Akıllıca ve dikkatli dikkat olmalıdır bu ele alalım. Krasnodar ve kenar yerli sakinleri arasında değil, aynı zamanda diğer bölgelerden gelen ziyaretçiler arasında sadece büyük talep Emlak. Birkaç sakinlerinin bu akını nedenleri.

Birincisi, Krasnodar - konut sektörü ve altyapı gibi büyük genişleme yaşıyoruz şehirlerden biri. bölge sıklıkla kamu yatırımı alan çünkü çoğu kendi işlerini açmaya hareket ediyor.

İkincisi, Krasnodar - sıcak bir şehir. Çünkü burada genellikle daimi ikamet için kuzeyliler üzerinde olsun.

Üçüncüsü, devlet bölgeler yeni binalar ve Krasnodar karıştığı genç aileler için uygun fiyatlı konut için bir dizi program uyguluyor nüfusun akını artırmak.

Bu şehirde gayrimenkul Avantajları

Krasnodar yeni binalar ekonomi sınıfı için yüksek bir talep vardır. Kural olarak, alıcılar (bundan daha fiyat birkaç kat daha düşük ise operasyonda ev koyarak sonra) yapım aşamasında daire satın ve sonra (daire ipotek alınmış olması durumunda kredi ödemek için para ile) kiralık bir daire almayı tercih ederler. Ya bir stüdyo daire satın. Dairelerin ikincisi tip sıklıkla Krasnodar taşıyarak genç aileler tarafından tercih edilmektedir.

ekonomi sınıfı oluşturucu Yeni modern Avrupa plan daire ile karakterizedir. Krasnodar'da konut uygun fiyatlı kabul edildiğinden - Bankaların bir dizi asgari yüzde bir ipotek sunuyoruz.

düzenleri

Emlakçılar Bir çok el altında olan inşaat firmaları ile işbirliği ve bir daire bulmakta yardım uygulamak bulup Krasnodar binalarda kontrol için gereken tüm. devlet inşaat şirketlerinden binanın Düzeni uygun ulaşım yolları, otoparklar, oyun alanları kullanılabilirliğini içerir. Böyle yılında da rahat merdivenler, asansörler (yük ve yolcu ikisi), özel mekanik ile revaklarla içeren tekerlekli sandalye kullananlar için asansörler. Modern ısıtma sistemleri, Avrupa tarzı, yüksek kaliteli drenaj sistemi, çağdaş yangından korunma ve güvenlik sistemleri ile donatılmış Krasnodar'da yeni binalarda daireler. Gayrimenkul geliştiricileri gayrimenkul geniş bir yelpazede sadece ekonomi sınıfı değildir sağlarlar. Böylece kolayca Krasnodar'a hareket her zevke uygun bir daire bulabilirsiniz.

şehir binaların Alanları

şehrin farklı bölgelerinde şehrin çeşitli geliştiricilerin binalar bulabilirsiniz. Hepimiz metrekare başına farklı fiyatlar var. Proje beyanı, yapı kullanma izni ve operasyonda devreye binaları olmalıdır web sitesi oluşturucu: geliştirici belgeleri ile hiçbir sorunları vardı önemlidir. Sitede hiçbir belge yoksa bu Oluşturucu kontrol etmek Krasnodar bölge Şehircilik Bakanlığı başvurmaları önerilir. Eğer kendi içinde dokümantasyon sorunların varlığına bir yanıt almak ya da bu yapı ihlalleri ile gerçekleştirilmektedir, geliştirici ile çalışmak için tavsiye edilmez.

olumsuz yönleri

Yukarıda belirtildiği gibi, seçme binalar Krasnodar ekonomi sınıfı müşteriler geliştirme (dolovka) ya da stüdyo sahnede düz ya tercih ederim.

düşük olanlar fiyat birkaç kez inşaat aşamasında bir daire seçerek, ancak bu bile devlet geliştirici inşaat donma yol açacak sorunlar olabilir belirli bir risk olduğunda.

çoğu durumda Stüdyo daireler az katlı evler ya sıra evlerin üst katlarında özel geliştiriciler tarafından sunulmaktadır. Özel geliştiricilerin çoğunluğu, dokümantasyon ile ilgili sorunlar vardır. Böyle inşaat periyodik mahkeme kararıyla donduruldu, sonra tekrar yenilenen (ve çoğunlukla tekrar dondurulmuş). Hatta yıkıldı. Özel geliştirici ile işbirliği yapmak arzusu varsa Çünkü ilk şey Krasnodar bölgesinin Şehircilik Bakanlığı başvurun ve bu evden hakkında bilgi edinmek için olmalıdır.

Krasnodar Daire arama

Yeni gelişme, çeşitli satış bölümlerin teklifler ve promosyonlar doludur. Sen kendin bak edebilir ve dairenin gerekli parametreleri seçmek ve oluşturucudaki ilgili belgeleri kontrol edecek iyi bir emlakçı başvurabilir. Tabii, emlak hizmetleri ücretsiz değildir.

Yeni Krasnodar farklı alanlarda bulunabilir. Tipik olarak, iş yakın seçilir. Her durumda, biz bölgeyi tanımlamak gerekir ve mevcut fonların dayalı arayın.

geliştiriciden bir daire seçerken mevcut yapı belgelerini kontrol etmelidir. sitedeki bu tür zaten mevcut iyi niyetli inşaat şirketleri. Alıcı şahsen doğrulayıp içeriğini okumak istiyorsanız sorunlar derhal satış departmanı sağlamak olmadan Ve ayrıca olabilir.

satış departmanı gibi bir yanıt aldıysanız "Bu belgeler henüz mevcut değil, ama yakında merak etmeyin olacak" - bir vicdansız oluşturucu ilk işareti. Biz belge "inşaat izni" bahsediyoruz Özellikle (ev zaten inşa edilmiş ve dairelerin satış var ise) veya "operasyonda eve girmeye izin" (ev yapımı zaten devam olduğunda).

Değerlendirme şirketleri

Biz değerleme hizmetlerini ihmal edilmemelidir. Bu ofisler farklı alanlarda bir metrekare gerçek maliyeti hakkında gerekli bilgileri var. Krasnodar binaların seçim inanılmaz düşük maliyetli daire karşılaşma oldu nedenle, (daha yakın merkeze herhangi özellikle) daha iyidir yakalama aramaya. satın alacak olası birisi olan daire, satmak için - Alıcı sahibi olur ve hata için ödeyecek Aksi takdirde, o ortaya çıkabilir.

izinsiz inşaat işaretler

1 Eylül Federal Kanununun 285 kabulünden bu yana 2015 şu nitelikleri haiz herhangi yapıyı samostroem tanınır:

  • Bu amaçla tasarlanmamıştır arazi üzerine dikilmiş;
  • Bina zaten gerçekleştirilen veya ilgili makamlar tarafından izin alınmadan yürütülen;
  • Bina şehir planlama tarafından belirlenen kurallara ve yönetmeliklere bina ihlal inşa edilmiştir.

Tabii ki, Krasnodar yeni binaların seçimi vicdani vicdansız geliştiriciler ayırt etmek çok zordur. durumda kentsel planlama ve öğrenme bilginin önce bahsedilen bölüme uygulamak daha iyidir.

Bu sorun sadece Krasnodar ve kenarına ilgilidir. Aslında, hiçbir Rus bölge gecekondu olarak bu fenomenin karşı bağışık değildir. Ve ayakta ihlali tespit etmek, ilgili yapılara her zaman mümkün değildir.

Ayrıca birçok vicdansız geliştiriciler son kat bir tavan olarak tescil ve bazen hukukun doğru bilgi ile dönen bir stüdyo daire olarak satılır, beş katlı evler, dört katlı bina olarak kendi belgelerini süslemeleri yücelterek, hileler için gidin. Eğer kiracı değiştirmek Ama mevzuat kaçak yapılaşma ani tanınması tarafından tuzağa edilebilir.

Gayrimenkul Krasnodar. Yeni. Bir daire Alış

Bir daire satın alma hakkında karar zaten alınmış ise, geliştirici belgeleri alıcı tarafından doğrulandı bulmak, bölüm şirkette sorunlarının yokluğunu yanıtladı ve inşaat tamamen yasalara uygun bir üzerinde gerçekleştirilen olduğundan, bir daire satın düşünmelisiniz.

Alıcı satın alma fiyatına eşit bir miktarda para varsa, derhal satış departmanı gidebilirsiniz.

Elimizde ev ipotek satın sorusunu ele alırsak, önce bankaya gidip kredi için bir kredi memuru konuşmak gerekir.

ipotek bir daire satın almak için bankaya teslim edilmelidir belgelerin listesiyle Kredili kişiyi verecek bir kredi uzmanı verilmesi üzerine bir karar sonrasında.

geliştirici bankada akredite olup olmadığını Kural olarak, inşaat şirketi bankada zaten doküman sayısı olduğunu. Biz sadece birkaç sunabilir. O (veya Tasarruf VTB gibi büyük örneğin,) bankada Akreditasyon varlığı iyi bir şirket bir işareti olduğuna dikkat edilmelidir. kendisi başlı başına kadar basit değil iki rakip bankalar, içinde akreditasyon elde Hele.

Farklı bankaların belgelerin farklı liste bulunmaktadır. Kural olarak, bu elde edilen mallara değerlendirilmesi uzmanlık sonuca ek olarak, (işyerinde bazı hesaplarda satış bölümünde bazı) ücretsizdir. Değer 4000 den 6000 ruble arasında değişmektedir. Şehirde Değerleme şirketleri çok.

Kredi uzmanı tarafından sağlanan belgeler. Sonra belgelerin doğrulanması yapılacaktır sırasında belli bir süre beklemek gerekir. Bu dönemde, borçlu (kredi verilmiş kişi kefil) (kredi almıştır kişi) ve sozaomschiku uzmanları banka prozvanivat ve elde edilen mallara çalışmaları açısından doğayı açıklayan sorular sorabilir, miktarı için kredi ve kredi koşulları yayınladı.

sunulan belgelerin analizinde belirlenen sorunları durumunda, banka bir sebep vermeden kredi vermeyi reddedebilir. Bu vicdansız geliştiriciler ile başa çıkmak için başka bir nedendir.

kredi gerekli miktarın onayı geliştirici hesabına aktarıldıktan sonra, alıcı kredisi ödemeleri, koşullar ve ödeme planları hakkında ayrıntılı bilgi verilir.

geliştirici (veya geliştirici bir temsilcisi) alıcı için en yakın çok amaçlı merkeze sahip olma belgesi gönderilir.

Bu belgenin alınması üzerine, dairenin anahtarını almak için satış departmanına veya konut gidebilir.

Krasnodar'a taşırken hatalar konut ararken

ekonomi sınıf veya elit konut oluşturucu Yeni, hiç önemli değil. Bir daire (ille bile Krasnodar'da) satın almak isteyen herkes% 90, her zaman merkezinde yaşamak istiyoruz. Bu kapris.

: Is - Ama birkaç kişi merkez fark

  • Satın alınan konut yüksek maliyeti;
  • Maliyet bir ekonomi sınıfı değildir;
  • Bir sürü gürültü;
  • sürekli meşgul sokak;
  • yüksek duman detektörü, ev yol kavşak yakın olduğu takdirde.

Arama işleminin Çünkü alıcı uzakta fiyatı düşüktür eteklerinde için merkezine taşınıyor. Bir dereceye kadar, bu doğrudur. Ama özel tüccarlar için akredite vicdani geliştiricilerin gitmek "ucuz" arayışında olmamalıdır. Birçok adaylar duyulabilir: "Evet geliştirici resmi gerçekçi bir daire almak için para biriktirmeye. Daha kolay özel tüccar para vermek. " Öyle - bir seçenek değil ve kendini aldatma! Ve kendi inancına yenik önemlidir, bu yüzden hatalar için ödemezsiniz.

mortgage kredisi ve ihracına ilişkin nakit gerekli miktarda ve negatif banka kararlarının yokluğunda Krasnodar "ekonomi" de yeni binalar inceleyerek sorunundan (anda) geri çekme ve (çoktan inşa evlerde, sahibi tarafından) ikinci evleri edinme olasılığını dikkate almak daha iyidir. Ya sonrasına kadar satın aktararak fazla fon kazmak.

"Bir kez kesilmiş, iki kez ölçün" - demişler. Bu durumda, onun dairesine, hiçbir şeye acele satın alma gibi.

"Cadet" yıkım

Notoriety ve adreste geniş rezonans gerçektir yıkım izinsiz inşaat satın aldı. Cadet 9 17 Nisan 2013.

Faiz sahipleri evlerinin yıkılmasını önlemek için tekniğine önünde canlı kalkan birkaç kez dizilmiş. Sonuç olarak, ev hala yıkıldı.

Yetkisiz inşaat yıkma kararı zamanda (farklı farklı bilgi kaynaklarında) yaklaşık 130 daireden konut kompleksi satıldı. 26 kişi şehir sosyal koruma yoluyla yeni binalarda konut aldı.

Bir daire satın sorusu büyük bir ciddiyetle ele alınmalıdır çünkü. Şu anda, bir sürü sunuyoruz. Bir örnek olarak, sokakta K. Rossinsky LCD "görünür", teslimat 2017 yılı 2. yarısı için planlanan Ve burada seçeneklerdir edilir: LCD "Kalina Park" sokak Komarova üzerine, bazı tesisler zaten LCD teslim edilmiştir "Premiere" LCD " Talisman "ve diğerleri. zaten dikkatli olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.