MaliGayrimenkul

Yurt. hangi özelliklerin ne onu, ve mülkiyet faydaları

mali krize rağmen, enflasyon, herhangi bir politika değişiklikleri, konut talebi her zaman olacaktır. Öğrencilerin daire alışverişinde, bazı çiftler, maalesef boşanıyor yurtları terk edip sahip olmak mezun sonra aşıklar evlenip ailelerinden ayrı yaşamak istiyoruz, aile, çocuk sahibi ve onlar da, zamanla da, büyüyüp üniversite bitirmek ve Onlar kendi evinde arıyoruz. Bu "Doğada dairelerin döngüsünü." Çıkıyor Başka bir şey sadece birkaç lüks konut göze olmasıdır ve tam teşekküllü "odnushka" herkes gelemez. Bu durumda, sadece dikkat Yurt çekiyor. Yani biz bu makalede size çalışacaktır.

Biz gostinki gitti Nerede

aktif 1960-1970 yılında Sovyetler Birliği'nde inşa edilen apartman otel tipi (KGTshki). Onlar onların yardımıyla sıklıkla inşa edilmiş ve işletmelerin çalışanlarına, yönelik bulundu. zamanda Yurt dairede pansiyon ve tam uzunlukta düz arasında bir "geçiş aşaması" olarak kabul edildi. Bu çocuklar olmadan yalnız işçiler veya genç çiftler 9-17 metrekare yeterince yer olduğu varsayılmıştır. m. genellikle aynı evin zemin katında yerleştirilir yiyeceklerini amaçlanan kantinlerde için. Bir yıkama Sovyet vatandaşı kamu banyolarında oldu. Ve aile büyüyecek zaman, işçiler daha geniş daire almaya idi. Bu bakış itibaren ve gostinok belirli bir düzen bağlanır. Ama 90'lı yıllarda, birçok üretim yeterli miktarda konut inşa etmek kapatılmış ve kare görüntüleri ticari temelde yalnızca satın almak mümkündü arzu. Bu nedenle hayatları denir dairelerde kadar çok insan hala "Yurt". Bu nedir?

Yurt benziyor?

Sovyet dairelerin prototip için 20-30s popüler oldu. ABD'de geçen yüzyılda stüdyo daire sözde. İşte onlar bizim barınak aksine biraz daha büyük alan sadece farklıdır. canlı bir stüdyo daire andıran odası, fakat çok daha küçük boyutta, bir kombine banyo ile (sadece bir tuvalet bazen rağmen) ve küçük bir mutfak, hatta hiç onsuz - KGT Yani. Buna ek olarak, Yurt - bu daireler bulunduğu binanın kendisi vardır. Bu 5 ila 16 kattan temelde balkon olmadan genellikle. merdivenin iki tarafında bir kural olarak, bir giriş olarak daire bulunmaktadır. Uzun bir koridorun her iki tarafında 10, tek bir kat 50 arasında olabilir.

Daire oda

Tasarım özellikleri konut bu tip türüne bağlıdır. Sadece iki vardır: odası ve daire. Birinci düzenleme, WC ve var olan küçük bir koridor ve banyo, bir oda kalça banyosu. İkincisi hiç olmayabilir de. Rehber mutfak için ayrılmamıştır. Bazen yemek pişirmek için adapte edilebilir bir pencere, küçük bir hücre ile vardır. Tüm uzay 13-18 karelik bir alanı kaplamaktadır.

Daire tipi KGT

Düz tip Yurt da vardır. Bu nedir? Bu , oldukça küçük (yaklaşık 5 kareler), ancak oda ek olarak, ayrıca bir mutfak vardır, (24 sq. M kadar) konut alanının daha fazlasına sahiptir. Banyo da bir kalça banyo veya duş ile birleştirilmiştir. Aslında, biz artık katta sadece komşular, tam tek yatak odalı daire olduğunu söyleyebiliriz.

Bu tür konut avantajı

Çok küçük bir alanda rağmen, emlak piyasasında istikrarlı talep gostinki. Bunun nedeni aynı "odnushki" ile karşılaştırıldığında, oldukça düşük fiyattır. ipotek kredileri yardım etmek - gerekli olan tek eski öğrencileri veya genç ailelerin hemen düz tam uzunlukta satın göze alamaz doğal fakat KGT çok daha demokratik ve eğer olduğunu. Emlakçı teklifler Yurt görmek Tabii ki, çoğu zaman, alıcılar barınma yurt odasında ya biraz dikkate reddetme ortak bir daire. aynı birey, izole edilmiş gövde, daha küçük bir alan - aslında, Yurt Ancak, bu yaklaşım, doğru değildir. Ve oldukça sık buluşup yetenekli ana tema üzerinde düzenini ve yeterince ilginç varyasyonlar geliştirilebilir yapabilirsiniz.

Nasıl malometrazhki donatmak için?

Gostinok tasarım - kesinlikle zor, ama mümkündür. Bu süreçte en önemli şey - bölgeyi imar yatak odasından mutfağa ayıran. Bu dekoratif alçıpan bölme ve cam tasarım veya iç yardımcı olabilir. Örneğin, mutfak ve dinlenme alanının sınırında dikdörtgen yemek masası veya bar konabilir. Sonra sahibi molası yemekleri sırasında misafirler ile görüşmeyi kesmek zorunda kalmazsınız. septum rolü de kitaplık, bilgisayar masası veya kanepe oynayabilir. Yurt gibi daireler için ideal mobilya-transformatör. Fotoğraf açıkça bu kararın faydalarını göstermektedir.

Bu olabilir çekyat. Aynı anda görsel imar tesislerinde bir podyum olabilir ve bunun depolanması için olası çekmeceler olduğunu altında. yatak Kaldırma çok az yer kaplar. Kolayca gece ve eğlenceli için boş yer var gündüzleri iner. Ve hatta denemek ve bulmak duruma bağlı olarak bölünecektir, bir bütün mutfak-trafosu veya alandan birleştirebilirsiniz.

Eğer hayal uygulamak ve tüm yaratıcılığınızı kullanmak istiyorsanız kendi dönüştürebilir küçük daireler rahat ve sıcak bir yuvada.

Yani, ne Yatakhanede baktı. Nedir, umuyoruz, biraz daha net hale gelir. kişisel alan konut ve düzenlemesini bulmakta iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.