MaliGayrimenkul

LCD "Favori Domodedovo": fotoğraflar, yorumlar geliştirici

Her yıl Domodedovo şehrin görünümünü burada her bölgesinde yapım aşamasında yeni konut kompleksine daha güzel ve daha modern sayesinde olur. Bu yıl, mutlu bir yaşam için ideal bir yerde bulunan operasyon LCD "Favori Domodedovo", girer. Kompleksin ilk aşaması çoktan devreye alınmıştır. Şimdi tamamlanmış nihai hazırlıkları ikinci aşamada ise devlet komisyonu önünde, muayene daireler gayrimenkul yatırımcıları ve anahtarı geçer. Biz avantaj ve kompleksin dezavantajları hakkında bilgi vermenin yanı sıra burada gayrimenkul satın almak için yollar sunar.

konum

Ada göre LCD "Favori Domodedovo" Moskova şehir merkezine 37 km ve Moskova Çevre Yolu'na 20 km uzaklıktadır aynı şehirde, dikilmiş olduğunu tahmin etmek kolaydır. inşaat için seçilen harika bir yer. Yaklaşık 10 km demiryolu "Domodedovo" istasyon biraz üzerinde 3 km kadar havaalanı ise 1.000 metre kompleksinden Kashira karayolu, önce. Kompleks civarında hızla ve kolayca yolda M4 gidebilirsiniz hangi Talalikhina sokak geçer. Buna ek olarak, sakinlerinin rahatı için sokak Ay'ı uzatıldı. Kompleksin Komşular SNT "balıksırtı-2" LCD "Avrupalı", biraz daha konut kompleksi "Druzhba" dir vardır.

Yer LCD "Favori Domodedovo", hissedarların değerlendirmeleri göre, sürücüler için uygun olmakla birlikte, işten / işe arabayla yalnızca toplu taşıma kullanacağız olanlar için, bazı zorluklar olabilir. Dur üç ila beş dakika LCD durumunda yürüyerek olmakla yakın metro istasyonuna servis otobüsü yaklaşık yarım saat gitmek gerekir.

ekoloji

"Favori Domodedovo" şehrin batı bölgesinde inşa edilen LCD, ekoloji açısından en zengin olarak kabul edilir. büyük bir artı yok burada endüstriyel tesisler, henüz iki kompleksin yakın çevresinde önemli yollar. Tam anlamıyla yuvaların 4 ve 5 ve diğer yaklaşık 150 metre 50 metre harika kış ve yaz yürüyüş yapmak mümkündür Ushmarsky kereste, başlar. 2 km uzaklıkta başka bir büyük doğal nesne yoktur - Nehir Rozhayka. Küçük, ama balık çok iyi yakalanır.

kim kurar

kompleksi "Favori Domodedovo" oluşturucu - Ciddi ve sorumlu şirket "Mosoblstroytrest №11", daha iyi "Köprü 11" olarak da bilinir. şirket 1963 yılından bu yana inşaat faaliyetlerini yürütmektedir ve nesnelerin onun pisi onlarca devretti içinde bulunmaktadır. Şimdi düzenlenmiştir ve başarılı çalışanları sürekli faaliyet belirli bir alanda odaklanmak becerilerini geliştirmek ve yüksek kalite elde etmeye olanak verir 8 tümen niş odağı işletmektedir. CJSC "Köprü 11" operasyonu, gayrimenkul hizmetleri, mülkiyet haklarının tescili yanı sıra yapı malzemeleri gerçekleştirilmesi sokmadan önce tasarım nesneden hizmetlerin dizi sağlar. bir şirket Bina konut değil, aynı zamanda endüstriyel tesisler, spor tesisleri, okullar, mağazalar ve anaokulları ibaret değildir. Bugüne kadar, Domodedovo en güvenilir inşaat firmasıdır.

Altyapı ve kompleksin tasarım

Şık ve modern "Favori Domodedovo" konut kompleksi inşa etti. Fotoğraf bir kuş uçuş neye benzediğini göstermektedir. Karmaşık beş katlı 9'dan 17'ye multisection konutlar gövdeleri içeren 9, 5, 8.7 ve 6 formu geliştirici çocuk oyun alanları ile bir oturma alanı yaratmak niyetinde olan kapalı bir bahçe. Aksine gövdesi 4 28 Aralık 2016 gerçekleşti teslim olan yeni bir okul inşa edilmiştir. kompleksinin karşısında sürücüler için 870 araçlar yararlanabilir çok düzeyli otopark inşaatı tamamlandı. Açık konuk otopark yakın inşa edilecek.

binaların giriş katları ıssız edilmesi planlanan. Plana göre ofis, mağaza, eczane, topluma hizmet var karşılamak gerekir. Buna ek olarak, kompleksinden 1.400 metrelik bir yarıçap içinde bir anaokulu, dükkanlar, hastaneler, benzin istasyonları, kafeler, okullar, spor tesisleri, bankalar, birkaç ATM vardır.

Tüm binaların giriş bölgeleri iki asansörler interkom ile ön kapıda, oda concierge, bebek arabası temin bulunmaktadır. girişinde bir güvenlik kontrol noktasında bulunmaktadır de toprağı çevresinde çit.

Dairelerin düzeni ve tasarım

konaklama Büyük seçim LCD "Favori Domodedovo" mevcuttur. "Köprü 11" da dahil olmak üzere, geniş ve konforlu daireler inşa:

  • stüdyoları (41 44 m2 toplam saha);
  • katına (75 m2 61 ile alan);
  • Yatak (77 için 81 m2 alan).

Bundan başka, üst katlarda 216 m2 dubleks altı odalı alanı vardır.

Konut kompleksi dökme karkas yöntemi inşa edilmiştir. Evlerin dış duvarları üç tabaka (- mineral yün - tuğla tuğla) yapılır, sundurmalar ve balkonlar havalandırılmış camlı cephe vardır. Bütün bu dairelerde nemli görünümünü önlemek için bize izin verir ve kışın ısı tasarrufu sağlamaktadır.

"Favori Domodedovo" Düzen Daireler rasyonel ve konforlu kalmak. Mutfak burada 14 m2 9 13 m2 Ön 10 ile bir boyut, 2.85 ila 3 metre arasında yere bağlı tavan yüksekliğine sahiptir.

tuğla iç duvarların sıvanması, bir bağlantı, cam içeren sert kaplamalı bir daire kiraladı.

fiyatları

Bugüne kadar, LCD "Favori Domodedovo" neredeyse hazır. İlk 23/01/2017 gövdesi 5, 9 ve 4 teslim edildi, 6 bina, kontrol Testlerin kendi kazanı geçti tamamen bitmiş olduğunu ve 7/8 vücut geliştiriciler iç işi bitirmek. Müşteri Haziran 2017 öncesi faaliyete geçirerek planlıyor.

Şimdi orada sadece iki veya üç odalı daire oluşturucu satın alınabilir. LCD "Favori Domodedovo" 2013 yılında inşa etmeye başladı ve 60 000 ruble 1 m2 maliyeti sırasında. Şimdi satılmaya hazır tek yatak odalı daireler kalmıştır. Yalnızca atamasında satın alabilirsiniz. Mevcut m2 başına 70 000 ruble fiyata satılık daireler için teklif kadar. Onların varlığı satış ofisinde belirtmek gerekir.

Bir ipotek düzenlemek veya değeri doğrudan% 100 ödeme yapabilirsiniz özelliğini satın alın. Bu proje için bankalar "Rönesans" ve Tasarruf Bankası'nı çalışma.

LCD "Favori Domodedovo": yorumlar

Bu apartman kompleksi özellikle veya Domodedovo yakınındaki çalışanlar arasında çok popüler. onun avantajları gayrimenkul yatırımcıları ve potansiyel alıcılar söylemek gibidir:

  • makul fiyatlar;
  • kaliteli;
  • tam zamanında Mevduat;
  • uzakta endüstriyel bitkilerden orman, yanındaki konum;
  • Zengin altyapı;
  • Bir arabaya sahip olanlar iyi ulaşım erişilebilirlik.

Karmaşık neredeyse hiçbiri eksiklikleri. toplu taşıma araçları ile hedefinize giderken İnsanlar sadece bir garaja park yerlerinin az sayıda ve bazı rahatsızlık diyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.