ÇirkinlikInşaat

Panoramik pencereler - herhangi bir ev için layık bir dekorasyon

Birçok modern ev tasarımı, standart dışı çözümlerin tasarımını sunar. Dolayısıyla iç mekan ilginç ve parlak bir görünüme sahipse, doğayla olan azami yakınlığın sağlanacağı panoramik pencereler yükleyebilirsiniz. Buna ek olarak, odalarda onlarla daha fazla ışık olacak ve bu rahat ve konforlu bir ortam yaratmanın garantisidir. Kural olarak, bu cam blokların standart bir boyutu var, ancak müşterilerin isteği üzerine, tasarımlar bireysel boyutlara göre tasarlanabilir. Buna ek olarak, panoramik pencereler çeşitli mekanizmalarla donatılabilir:

- Pencere hareketli ciltlere (bir veya iki) sahipse, genişlik 70-90 cm, yüksekliği 130-185 cm arasında değişir;

- Kapaklı tasarımlar 50-60 cm genişliğinde ve 60-120 cm yüksekliğinde üretilebilir.

Kural olarak, bu pencere sistemleri için çerçeveler farklı malzemelerden yapılabilir. Vinillerin bakımı kolaydır, parlak doymuş bir renge sahiptir, soyulma, çürüme ve solmayı gerektirmez. Bu tür tasarımların, ısıtma maliyetlerini düşürebileceğinizden dolayı yüksek termal verimlilik göstermesi önemlidir. Ve bu panoramik pencereli bir daire demektir - daha fazla işletme maliyeti açısından inşaat için daha karlı bir seçenek.

Cam elyaf veya alüminyum ile kaplanabilen ahşaptan yapılmış pencere blokları daha az etkileyici değildir. Bu çerçevelere düzgün bakarsanız, çerçevelerin estetik görünümünü uzun süre koruyabilmek için bir fırsat var. Ek kaplama sayesinde panoramik pencereler daha dayanıklı ve dayanıklı hale gelir.

Bir kırsal evde, cephede farklı şekillerde cam bloklar bulunabilir. Her şey, sitenin hangi bölümünün vurgulanacağı ile ilgilidir. Çoğu zaman, panoramik pencereler bölme penceresinde bulunur. Kural olarak, bu mimari öğe cephede çok etkileyici görünüyor ve aynı zamanda iç düzenlemeye yönelik geniş imkânları da beraberinde getiriyor. Düzen, körfezin penceresine bir yemek alanı yerleştirmeyi içerir , ancak burada bir dinlenme yeri ayarlayabilir veya bir kış bahçesini süsleyebilirsiniz. Silgi genel olarak herhangi bir evin yapımında çok başarılı bir unsur ve camı için pek çok olasılık var.

Çoğu zaman, panoramik cam evin köşesinde yapılır, ancak bu tür bir düzenleme için özel bir tasarıma ihtiyaç duyulmaktadır ve düzende böyle standart dışı bir çözüm de yansıtılacaktır. Oldukça yaygın olan diğer bir seçenek - yüksek pencereler galeri terasına açılan konuk alanını süslediğinde. Her ne kadar cam seçimi yapılırsa, panoramik pencereli ev her zaman çok avantajlı görünecektir.

Bu tasarımların elbette çok fazla ışık verdiğini, rahat bir iç mekan yarattığını hatırlamak gerekir ; ancak sıcaklık rejimini düşünmek ve optimize etmek önemlidir. Bu durumda, enerji verimliliği gereksinimlerini karşılayan tasarımları seçmeniz önerilir. Doğru seçilmiş modeller, ısıtma ve elektrik maliyetlerinden önemli ölçüde tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Pencereden muhteşem manzara - çok basit: sadece panoramik camı seçin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.