TeknolojininKablo ve Uydu TV

Kutusunu Montaj. Nedir, doğru nasıl monte?

Dağıtım veya yükleme kutusu genellikle özel kutuları denir. Bunlar kapağını kapatın ve iki tarafta tel herhangi bir sayıda monte edilebildiği özel delikler bulunmaktadır. Montaj kutusu en sık plastikten yapılır. Bu kutuları gizli veya kablolama açık satın alabilirsiniz.

Nasıl kutusunun kurulumunu yapar?

Bu gibi konstrüksiyonlar, duvara direkt olarak monte edilebilmektedir. Her durumda, açık bir elektrik tesisatı bahsediyoruz eğer. En son gizli, her şeyi yüklemek gerekirse duvarın içine derin yüklenir. Her an mümkün olduğunu teller erişmek için böylece Montaj kutusu, daha sık yerleştirilmelidir. Bu durumda, dış parça görünür kalır. Birincil zaman bağlantı telleri de gerekir dikkate almak. sorun olduğunda herhangi bir elektrik tamir bu ile başlar, bağlantı kutusu. Hesaba böyle bir olasılığı almak için gerekli olduğunda bile yapının montajı.

Nasıl bir sistem organize edebilir?

Kablolama genellikle elektrik enerjisinin sitesi güvenilir ve tekdüze dağılımına sağlamak için, birkaç ana hatları ayrılmıştır. Bu durumda, satır aralarında hiçbir bağlantı yoktur. Kişisel güç kablosu her odada yerleştirilir. Geri kalan elektrik tüketicileri sonra buna bağlanan.

Montaj kutusu gibi bir cihaz kurulum için en uygun - tavandan yirmi ila otuz santimetreden yüksekliği. Bu cihaz Sıva veya geleneksel duvar kağıdı için gizlenebilir. Arazinin görünümüne şımarık edilmeyecektir. nerede kutu Ama biz hemen hatırlamalıyız.

soket kutusunu Montaj - ne onun özellikleri?

Genellikle, kutu montaj farklı boyutlarda olabilir. kablo boyutları en çok 40-45 mm ve 60-65 mm daire kullanıldığı zaman. Bu durumda, dış çapı 68 mm ve böylece kutu için delikler en iyi 70 mm çaplı taç kullanılarak yapılır.

Tüm bloklar birlikte birkaç kutu birleştirilebilir. Bu sayede tek bir kare birden çıkışları kurmayı kolaylaştırır. 71 mm - bütün blok bunları bağlanırken bir değer kutular arasındaki mesafe yer alır. , Bağlantı kabloları Böylece prizler daha kolay bir işlem haline gelir.

Kutunun kurulumu için birkaç ipucu

Önemli olan - tamamen set kutu ve buna uygun teller önce bir daire kesin. girintiye monte edilmiş bir cihaz için özel bir çözelti hazırlamak için gereklidir. Basit yeterli su yanı sıra alçı veya sıva. Çözelti tutarlılık krem gibi olmalıdır. sulandırıldıktan sonra hemen girintiye malzemenin ilave edilmesi gereklidir. Bu işlerin kalitesi özellikle dikkat edilmelidir ki bu büyük ölçüde, sinyalin dağılımına bağlı olacaktır.

Karton hizalamak ve neredeyse duvarın seviyesinin ötesine gitmez emin olmak için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.