ModaAlışveriş

Evde boşanmalar kına dövmesi gelince

Uzun süre Vücut takı adam dövme sanatı kullanılmıştır. Ve şu anda bunları gerçekleştirmek. Dövme yaşam için kalır. Bu rakamlara kurtulun sadece pahalı ve ağrılı prosedürü aracılığıyla olabilir. Bu gerçektir ve vücutlarını süslemek isteyen bir sürü insan durur.

Bununla birlikte, alternatif vardır. Bir dövme kına (toz yaprakları yıllık çalı) kullanılarak yapılabilir. Bu prosedür biotatuazhem denir. deride Çizim kısa ömürlü olduğu zaman. Bir süre sonra o tamamen kaybolur. Böyle dövmeler Uygulama ucuz bir işlemdir. Buna ek olarak, insanlarda ağrı geleneksel yöntemle çok daha düşüktür. Özünde, kına dövme bir dövme değil. Bu deriden yıkanır bir model, içindeki mürekkep basit bir uygulamadır.

kına verdirdiler Dövmeler, bugünün gençliği ile çok popülerdir. Onlar kalıcı bir desen seçimi için çizimler çeşitli denemeler için izin verir. Buna ek olarak, bir dövme kolayca değiştirilebilir. Her şey kişinin ruh hali ve yaşam tarzından bağlı olacaktır. Özellikle alakalı biotatuazh yaz. Bu dönemde, giysi gizlemek yok. dövme bir profesyonel yapan var ise bu daha iyidir. Ancak bu düzen vücut ve kendilerini can süsleyin.

Evde kına dövme çalışmıyor için olağan. Uygulama işlemleri çizim için özel bir toz almak gerekir. Bu güzellik mağazalarında satın alınabilir. Ev Kına Dövme saç rengini üretir birinden farklıdır. Bu toz, özel bir işleme teknolojisi, hem de depolama alanına sahiptir.

bir dövme karışımı uygulayın, temeli doğal kına olduğunu. Bunlardan eklenen boyalarla özel tozlar da vardır. Bunların yardımı ile renkli bir rakam uygulayabilirsiniz. Böyle dövmeler iki ay sonra deri üzerinde gözle görülmez. Doğal kına kullanımı tevdi Çizimler, iki üç hafta boyunca vücutta kalabilir.

ev için Kına dövmeler dört birinin orantılı olarak karıştırılır. fonların makbuz okaliptüs yağı iki veya üç damla ilave edilmesi gereklidir.

kına boyama vücut sanatı büyük bir değişim geçirdi. Ancak, uzun süre teknoloji ve tarifleri aynı kalır. Siyah Kına ayak parmakları, çiviler ve ellerin ipuçları uygulanacak - Dövme geleneksel olarak kırmızı, ellerini ve ayaklarını boyanmasında kullanılan.

kına dövmeler kırmızı renk için kullanılması Fas tarifi evde alınır. Toz on iki saat süre ile güneş yatan olan taze limon suyu bir çay kaşığı ilave edilir (sıcak) gerçek gece siyah çay, bir kap içinde seyreltilir.

papatya suyu üzerinde - resim kırmızımsı toz ile sarımsı sanki kırmızı şarap demlenmiş olması gerekiyordu edin. Nasıl kırmızı renk için kına dövme için doğurmak? Bu karışıma, su beş yüz mililitre, toz deseninin kırk gram beş kaşığı yonca alır. Kahverengi desen olacağı bir dövme uygulamak için araçlar iki çay kaşığı çekilmiş kahve ve siyah çay aynı miktarda eklenecek olursa. grafit olacak Koyu desen, mevcut kütlesine ilave edildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.