SağlıkMüstahzarlar

Kullanım "Asparkama" endikasyonları, yan etkileri ve talimatlar

Tıp "Asparkam" Düzenleme metabolik süreçleri tasarlanmış ilaçların bir kategori anlamına gelir. aktif bileşenler vasıtasıyla kolayca hücre membranları içinden geçebilen magnezyum ve potasyum içerir.

farmakolojik özellikler

kullanım "Asparkama" için talimatlar ilaç kas refleksleri, kalp ritim düzenlemesi normalleştirmek için kullanıldığını belirtir. Tabletler ve enjeksiyonlar şeklinde üretilen ilaç. K analogları "Panangin" ve "aspartat" potasyum ve magnezyum ilaçlar yer alır.

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

"Asparkama" kılavuzun uygulamaya bu ilaç karmaşık tedavi ve monoterapi olarak bir parçası olarak reçete olduğunu açıklar. üretimine ilişkin ayrıntılı bilgi alma sonucu, örneğin, neden olduğu organizma potasyum ve magnezyum, yetmezlik durumunda kullanmak için izin diüretikler. Buna ek olarak, ilaç bozuklukları kullanmak kalp ritmi enfarktüsü itibariyle önlenmesi ve rehabilitasyonu için ve diğer patolojiler. Eğer "Asparkam" götürmeden önce, bir doktora danışmalısınız. böbrek yetmezliği, dehidrasyon, kardiyak fonksiyon bozukluğu iletkenliğinin bir sonucu olarak ilaç potasyum gecikme ile kullanmayın. myastenia gravis ile kırmızı kan hücrelerinin dağılımı, şok, hap almayın. ilacı Emziren ve hamile hastalar dikkatle kullanılmalıdır.

Yan etkileri ve aşırı doz

Birçok hasta tedavi zararsız çare bulmak ve oldukça dikkatsizce davranılır. Bununla birlikte, tedavi için, böyle bir oran yan belirtileri ve vücutta agresif adaptasyon doludur. kullanım "Asparkama" talimatları yan etkilerinin ve aşırı doz riskini artırdığı için ilaç, kendi kendine tedavi için alınmamalıdır açıklıyor. yanlış kullanıldığında, uyuşturucu farklı yoğunluk sindirim bozuklukları, kalp ritim bozuklukları ve damar duvarlarının tahriş yaşayabilir. Aşırı ilaç alımı kalp ritminin dengesizlik ve iletim bozukluklarına neden olabilir. kızarıklık gibi aşırı doz semptomları ise cildin, uyuşma ekstremite, karşı konulmaz bir susuzluk, mantıksız nöbetler, uyku hali, basınç dalgalanmaları, çarpıntı nefes ve hatta koma hafifletilmesi.

Tıp "Asparkam": rehber fiyat

Yetişkinler günde iki hap üç kez alınması tavsiye edilir. Tedavinin süresi 1 aydır. Çözelti 20 ml, günde iki kez, beş gün boyunca damardan tatbik edilmiştir. Genel olarak, dozaj, her bir durumda tespit ve hipokalemi derecesine bağlıdır edilir. tıp tüm ilaçlarla uyumlu değildir. Bu nedenle, kullanım "Asparkama" için talimatlar alırken bildiriyor ACE inhibitörleri ve potasyum tutucu diüretikler önemli hiperkalemi riskini arttırır. Aynı hiperkaleminin alevlenme meydana gelebilir olduğunca çabuk bir damara ilacı vermek imkansızdır. 97 ruble - tabletlerin maliyeti 21 ruble, Enjeksiyon olduğunu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.