Spor ve SağlıkFutbol

Bulgar orta saha Blagoy Georgiev

Blagoy Georgiev - Şu anda Rus "Orenburg" için bugün oynayan Bulgar futbolcu. 34 yıldır Player görkemiyle pik geride kaldı ve yakın gelecekte kariyerini bitirmek için muhtemeldir ki. Blagoy Georgiev yarı sahasının merkezinde konuşan, ancak yapıcı ve yıkıcı işlevini hem varsayabiliriz çünkü bu pozisyon çok yönlüdür.

Erken kariyer

Blagoy Georgiev o ünlü Bulgar kulübü "Slavia" nin Akademisi'ne başlayarak Bulgaristan, içinde Aralık 1981 21 doğdu. Bununla beraber 1999 yılında profesyonel sözleşme sonucuna vardı. alanda 20 kat üzerinde Georgiev ikame edildi ve sol - kulüp için yaptığı ilk sezonunda, orta saha ikinci sezonunda sadece 19 oyun oynamıştır durum değişmemiştir. Ancak, 2001 yılından bu yana iyi bir ekibin önemli bir üyesi haline gelmiştir. Bu iki sezon sonra o kulüp dört buçuk yıl geçirdiği bir 174 maçların toplam 46 gol oynadı. Kış 2006 Blagoy Georgiev teşvik edilmiştir: o İspanyolca "Alaves" kiralık altı ay verildi. Orada, on oyun oynadı ve geri döndüğümde, o 26 maçları için oynanan Belgrad "Crvena Zvezda", içinde bir yıllık kira verildi. Sezon 07/08 Georgiev 33 maçta sahaya çıktı ve üç gol kaydetti Alman "Duisburg", kiralık olarak geçirdi. sezon 9/8 27 yaşındaki orta saha ilk yarısı memleketi kulüp için oynadıktan sonra, "Fame" geçirdiği 14 oyunlar vardır, ama orta saha Rusya'da bu yüzden 2009 yılının kış o Grozni "Terek" taşındı.

"Terek" geçiş

Ani bir hal aldı Blagoy Georgiev, biyografi, hemen tabanında yer aldı. Orada 111 eşleşmeleri oynayan ve yedi gol, dört yıl geçirdi. Ama 2013 kışında yaptığı sözleşme sona erdi, böylece orta saha bir perma "Amkar" hale gelen yeni bir kulübe, taşındı.

Oyun "Amkar" üzerinde

Amkar çok sıkışmış değil" in futbolcu Blagoy Georgiev. İki yıldır, o üç gol, sahadan yalnızca 37 kez girildi. Bundan sonra, onun sözleşme süresi doldu ve Bulgarlar tekrar iş aramaya zorunda kaldı. Bu sefer Kazan "Rubin" korunaklı.

"Ruby" Segment

Ayrıca "Ruby" orta saha yılında iki yıl boyunca, ancak onun ilerleme çok daha etkileyici olmuştur. Georgiev 49 maç oynadı ve takım için önemli bir oyuncu oldu. Ancak yıllar otoyol almış, bu yüzden sözleşme ona yenilemek vermedi ve çalışma o kadar basit değil bulmak zorunda kaldı. Bu nedenle, 2016 transfer döneminin son gününde Bulgarlar yazında "Orenburg" ile sözleşme yapmayı kabul etti.

Son takım

Yeni bir kulüp ile oyuncu sözleşmesi bir yıl için tasarlanmıştır. Bugüne kadar Georgiev onlarda iki golle, dokuz maç oynadı.

Milli takımın Performanslar

Bulgaristan Georgiev milli takım için onları beş gol, elli oyunlar oynadı. Bulgarlar 0 puan ile Ukraynalılar mağlup ederken milli takımı için yaptığı son oyunda, 2011 yılında gerçekleşti: 3, ve Georgiev kırk dakika oynadı. Ne yazık ki, tek bir büyük turnuva için milli takıma ulaşamadım. Buna göre, o kazandı bütün kupa Georgiev o 2006'dan 2007'ye kira yoktu "Red Star" ile birlikte aldı. Sonra şampiyonluk ve Sırbistan Kupası'nı hem kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.