SağlıkMüstahzarlar

İlaç "Sabsimpleks" Bebek

Oral (ağızdan) uygulama için bir süspansiyon biçiminde imal "Sabsimpleks" Perparat Bebek. Aktif bileşen - simetikondur. Ek bileşenler: benzoat , sodyum sitrat ve monohidrat sitrik asit, meyve aroması, saflaştırılmış su, metil hidroksipropil selüloz ve diğerleri.

Aktif ilaç maddesi stabil yüzey aktif madde polimetilsiloksanlar olup. Simetikonun yüzey gerilimini azaltır ve bağırsak mukus ve gastrik içeriği oluşturan gaz kabarcıkları bozulmaya neden olur.

fiziksel yollarla Aktif bileşen, bir kimyasal reaksiyona girmez köpük ortadan kaldırır. oral uygulama sonrası Simetikon emme ortaya çıkmaz. Bileşen değişmeden atılır.

Hazırlama "Sabsimpleks" Bebek gaz (gaz çıkarma) artan oluşumu ile bağlantılı olan mide-bağırsak bozukluklarının tedavisi semptomatik olarak belirlenmiş. ilaç karın organları (ultrason, radyografi) teşhisinde yardımcı olarak ve gastroduodenoskopi için hazırlık olarak kullanılır. Ayrıca, bu ilaç cerrahiden sonra gazlama gücünün azaltılması için endikedir ve deterjan ile zehirlenme etkisini ortadan kaldırmak için kullanılır.

İlaç "Sabsimpleks". Talimatlar kullanım için.

Çocuklar için yapay beslenme 0.6 mililitre (on beş damla) şişeye, her beslenmede ilave edildi. Tıp "Sabsimpleks" Bebek süt veya diğer sıvılarla iyi karışır.

ilacı emzirilen bebeklerin sadece beslemeden önce küçük kaşığı her zaman dışarı vermek önerilir.

Altı yaşın altındaki bir çocuk, ilaç sonrası veya yemekten onbeş damla sırasında uygulanır. Belirli bir dozajda gereken ve yatmadan önce edin.

Altı yaşından büyük çocuklara, takım yirmi ya da otuz damla atanır. Yetişkinler için dozaj otuz 40-5 damla etmektir.

Bu ilacı kullanmadan önce iyice çalkalayın. Kapasite altüst ve yavaşça alt parmağınızı dokunun edilmelidir. Bu nedenle, harç madde damlalık üzerinden akar.

Tedavinin süresi semptomların şiddetine bağlıdır. Gerekirse, ilaç uzun süre boyunca almaya izin verilir.

Röntgen muayenesi akşam anket arifesinde ilaç "Sabsimpleks" üç ila altı çay kaşığı (1530 için mililitre) alınması tavsiye edilir önce.

Tanı önceki gün akşam üç çay kaşığı bir dizi uygulanan ultrason ilaç önce. muayene öncesi üç saat boyunca aynı dozda alınması tavsiye edilir.

endoskopi öncesinde, sadece bir kaşık. Araştırmamız sırasında ilacın birkaç mililitre endoskop yoluyla sokulabilir. Dolayısıyla gaz kabarcıklarının kaldırılır.

zehirlenme Dozaj zehirlenme şiddetine göre seçilir ise. Böyle durumlarda önerilen minimum doz - Beş mililitre (bir çay kaşığı).

Etkisi yok, ya da mide-bağırsak bozuklukları ile ilişkili yeni şikayetlerin ortaya çıkması, alıcı varsa bebekler için "Sabsimpleks" ilaç askıya alma ve klinik muayeneye yapmak için tavsiye edilir.

süspansiyon, bileşenin herhangi birine aşırı duyarlılık durumunda kontrendikedir.

Uzmanlara göre, tıbbi pratikte advers etkilerde yapmadınız. Ancak, kızarıklık, döküntü, kaşıntı yaşayabilirsiniz.

ilacı "Sabsimpleks" değerlendirmeleri çoğunlukla olumlu uygularken. Bulamaç karbonhidratlar değildir çünkü ilacın diyabetli hastalar tarafından kullanımı için izin verilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.